Sayfa 29/133 İlkİlk ... 1927282930313979129 ... SonSon
Arama sonucu : 1059 madde; 225 - 232 arası.

Konu: ROYAL Royal Halı İplik Tekstil Mobilya Sanayi ve Ticaret A.Ş.

1. Tera ilk defa gördüm kimin malını satıyor bu acaba.
     Alıntı Originally Posted by Hyundai Yazıyı Oku
    Benim aklım bana bile yetmiyor...

2.  Alıntı Originally Posted by Hyundai Yazıyı Oku
    Kim yazdı ise yüzde 100 doğru yazmış. Biz satış hikayesi için ve belki biri Dardanel gibi spekülatif olarak alır götürür diye bekliyoruz. Şirketi teknik olarak inceleyince yanından bile geçilmeyecek kadar kötü. Çevremde çok soran var yıllardır hissedesin bizde girelim mi diye. Hepsine aynı şeyi söyledim 'Sakın bulaşmayın'
    Kesinlikle haklısınız. Şirket için çok büyük hikayeler yazmaya gerek yok.

Benim aklım bana bile yetmiyor...

Genel takası temin edebilecek arkadaş varsa rica etsem burda paylaşırsa bir gün sevinirim. Bu arada 2020 ilk çeyrek yüzde 90 ertelenecek bilginiz olsun.

4. herkes diledigini yazmakta soylemekte ozgur. yatirimci tum olumlu olumsuz dusunceleri kafasinda derleyip toplamali ve kendi kararini kendi vermeli. bu ortamda cok fazla bilgi bombardimani oldugu icin insanoglu ister istemez etkileniyor tabii ki. umarim herkesin gonlundeki gibi olur. bilanco ertelenirse yine kagidi asagi basacaklardir. umarim ertelenmez. herkese iyi aksamlar dilerim.

5. bu arada borsagundem zamaninda yaptigi haberle benim atac insaatde hisselerimi satmami saglamisti. ben sattiktan sonra da hisse bir hafta icinde kapandi. o zaman onlara tesekkur bile etmistim. sizleri korkutmak istemem. ama basimdan boyle bir olay gecmisti. insallah bu sefer yaniliyorlardir. ben royale guveniyorum. evet mali tablolari su an iyi degil ama toparlayacagini umuyorum. insallah yanilmam. maalesef son donemde gozalti piyasasinda balon olustugu icin biz de etkileniyoruz bu olaylardan. ama piyasada hersey mumkun tabii. iyi aksamlar https://www.google.ru/amp/s/emlakkul...giz/125125/amp

6.  Alıntı Originally Posted by aynalısazan Yazıyı Oku
    herkes diledigini yazmakta soylemekte ozgur. yatirimci tum olumlu olumsuz dusunceleri kafasinda derleyip toplamali ve kendi kararini kendi vermeli. bu ortamda cok fazla bilgi bombardimani oldugu icin insanoglu ister istemez etkileniyor tabii ki. umarim herkesin gonlundeki gibi olur. bilanco ertelenirse yine kagidi asagi basacaklardir. umarim ertelenmez. herkese iyi aksamlar dilerim.
    bende böyle düşünüyorum sonuçta burasi yakın izleme pazarı durumu iyi olan şirketin burda işi ne. zaten böyle bir beklentisi olan varsa büyük hayal görüyor. bizim talip olduğumuz şey bir hikaye acaba devlet sayesinde toparlanma olur ve satılır mı diye ...

8. Telegram sayfalarıda açılmış. Hakkimizda hayırlısı olsun.

Sayfa 29/133 İlkİlk ... 1927282930313979129 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •