Sayfa 104/133 İlkİlk ... 45494102103104105106114 ... SonSon
Arama sonucu : 1059 madde; 825 - 832 arası.

Konu: ROYAL Royal Halı İplik Tekstil Mobilya Sanayi ve Ticaret A.Ş.

Sayın Alfred bu 700 küsür milyon borcun tamamı tmsf ödeyecegi borç olamaz bu şirketin aktif ve pasifleri var burada faliyet var tmsf bana göre ilk atama yapıldıgın da şirketin dondurulan bir takım borçlarından mesuldur bu kısım satışdan karşılanacaktır digeri faliyeti ile ilgili aktif ve pasifidir şirketin .Ha şöyle olsaydı ne buranın 2020 varlıklar toplamı 800 milyon borcu ne 800 milyon ben faliyeti bitiriyorum ben buranın faliyetini bitiriyorum alacagım ne şu verecegim ne şu satardı devlet kapadır geçerdi fakat buradı varlıgın satışı faliyetin devri söz konusu yani ticari bütünlük bozulmadan bekcisi dahi belli süre yerinde kalacak şekilde royal yoluna devam eder ha alan çagrımı yapar yapmazmı burasını ben bilemem başka türlüsü benim aklımada ters fikrimede ters geliyor ama sizler ne dersiniz onada açıgım ytd

2.  Alıntı Originally Posted by Hayali Yazıyı Oku
    Sayın Alfred bu 700 küsür milyon borcun tamamı tmsf ödeyecegi borç olamaz bu şirketin aktif ve pasifleri var burada faliyet var tmsf bana göre ilk atama yapıldıgın da şirketin dondurulan bir takım borçlarından mesuldur bu kısım satışdan karşılanacaktır digeri faliyeti ile ilgili aktif ve pasifidir şirketin .Ha şöyle olsaydı ne buranın 2020 varlıklar toplamı 800 milyon borcu ne 800 milyon ben faliyeti bitiriyorum ben buranın faliyetini bitiriyorum alacagım ne şu verecegim ne şu satardı devlet kapadır geçerdi fakat buradı varlıgın satışı faliyetin devri söz konusu yani ticari bütünlük bozulmadan bekcisi dahi belli süre yerinde kalacak şekilde royal yoluna devam eder ha alan çagrımı yapar yapmazmı burasını ben bilemem başka türlüsü benim aklımada ters fikrimede ters geliyor ama sizler ne dersiniz onada açıgım ytd
    Vallahi üstad eğer TMSF de ki çalışanlar spek ile ortak çalışmıyor ise durum hiç iç açıcı değil. Açık açık hisse çöp olacak demiyor ama bütün sonuçlar ona çıkıyor konuşmalarindan. Eğer spege hizmet edip ky ya sattiriyorlar ise ona bişe diyemem. Hep endişem vardı. Hatta herkes sat diyordu. Onlara dediğim endişem ümidimi aştığı zaman satarım diye. Yawas yawas endişem ümidimi aşmaya başladı. Ben ümidimi yitirmeye başlamışken hissenin halen taş gibi durması da yeniden ümitlerimi yesertmiyor değil hani. . benim şahsi görüşüm bu hisseler ileri de çöp olacaksa bile öncesinde çok sağlam bir operasyon çekecekler diye düşünüyorum. Tamamen hislerime dayanarak söylüyorum. Ytd

Benim aklım bana bile yetmiyor...

3. Tavanda 410 bin lot alcivar

Venus V7 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

4.  Alıntı Originally Posted by necdet kara Yazıyı Oku
    Tavanda 410 bin lot alcivar

Venus V7 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Çok aldanmamak lazım tavanda ki 410 bin e. Son saniye koyuldu. Alacak olan adam erkenden Alisa koyar ki satacak olan görüp satsın. Daha önce bu hareketler çok oldu. Bugün ki tavan a ve tavanda bekleyen lota bakarak yarında en az yüzde 6 ile acmasi beklenen hisse geçen seferlerinde olduğu gibi eksi bile açabilir yarın.ytd

5. Bu forumds kimse kalmamis, 5 yildir takip ettiğim forum sessizliğe gömülmüş. Pek yazmasam da hep takipdeydim. Resmen duygusal bağım oluşmuş.

Bu arada 5 yildir tasidigim hisselerimden bu günkü satisimdan sonra artık royal hisselerimin sadece % 10 kaldi.

6.  Alıntı Originally Posted by Alfa61 Yazıyı Oku
    Bu forumds kimse kalmamis, 5 yildir takip ettiğim forum sessizliğe gömülmüş. Pek yazmasam da hep takipdeydim. Resmen duygusal bağım oluşmuş.

Bu arada 5 yildir tasidigim hisselerimden bu günkü satisimdan sonra artık royal hisselerimin sadece % 10 kaldi.
    Bu kadar bekledim param çöp olsada satışı görmeden gitmem.

7.  Alıntı Originally Posted by ekonomist88 Yazıyı Oku
    Bu kadar bekledim param çöp olsada satışı görmeden gitmem.
    Bende hikayenin sonunu merakla bekliyorum

8. Bir arkadaş vardı yalnizkurt mu yalnız it miydi neydi. Hisse düşünce iyi piyasadaydi. Şimdi niye yazmıyor acaba.

Sayfa 104/133 İlkİlk ... 45494102103104105106114 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •