Sayfa 2/985 İlkİlk 12341252102502 ... SonSon
Arama sonucu : 7880 madde; 9 - 16 arası.

Konu: Viop - XVII

1. adam longculau sevıye az yukarı aldı....kapansınlar dıye
    147 gecılmezse .....ay sonu 136 beklerım.......takıp edelım.........

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Kuzey Ege - İstanbul
    Gönderi
    14,184
    Herkese hayırlı kazançlar...
    Dünyada en zor şey kırılan bir kalbi onarmaktır...

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Şişli-İstanbul
    Gönderi
    1,640
     Alıntı Originally Posted by ariston Yazıyı Oku
    Rüyamda Ali Babacan'ı gördüm, hayat arkadaşı ile evleniyor dendi, bu adam zaten evli değil mi deyince uyandım.

Adam çok gecikti virüs vurdu oluşumu muhtemelen.
    sona kalan dona kalır. üşengeç adamın çocuğu olmaz. planlayarak, uygun zamanı bekleyerek olmuyor bu işler. sultanbeyli'de otobüsün üstünde hiç hayal edemiyorum ali babacan'ı. oyun değiştirici, winner bir karakter olmak için gerçekten işin sonunu düşünmemek lazım. imamoğlu adını 1,5 yıl önce kimse bilmezdi. şimdi chp'nin önüne geçti. 3 ayda akp'yi devirdi.

4.  Alıntı Originally Posted by sindoma53 Yazıyı Oku

sn ariston oyun düzenleri çoğu endeks tahtasında böyle
    Bir şekilde oyunun dönmesi lazım.

seyis arada içerden haber veriyor,
    Ben de daha iyi ve anlaşılır bir sistem nasıl olur onu da arada düşünüyorum. Yani paranın büyüklüğünün çok fark etmediği bir sistem olur ise o zaman ilgi daha da artabilir. Neticede oyun bir ihtiyaç millet sanal ounlara kafa yoracağına ekonomiye vs kafa yorar.

Dün Mart elektrik üretimine baktım %16 düşmüş ama doğal gaz ve ithal kömürden elektrik üretimi çok daha fazla düşüp rüzgar ve hidrolik artmış. Rüzgar bu şekilde gider ise doğal gazı geçer belki. Tabi hesaplama amatör ve açık kaynağa dayalı gerçek rakamlar Mayıs başında açıklanır.
    Tüm yorumlarım asla/zinhar alım veya satım tavsiyesi değildir.
    "Zayif devamli adalet ister, halbuki bu kuvvetlinin umurunda bile değildir."

5.  Alıntı Originally Posted by ajfa Yazıyı Oku
    sona kalan dona kalır. üşengeç adamın çocuğu olmaz. planlayarak, uygun zamanı bekleyerek olmuyor bu işler. sultanbeyli'de otobüsün üstünde hiç hayal edemiyorum ali babacan'ı. oyun değiştirici, winner bir karakter olmak için gerçekten işin sonunu düşünmemek lazım. imamoğlu adını 1,5 yıl önce kimse bilmezdi. şimdi chp'nin önüne geçti. 3 ayda akp'yi devirdi.
    Malesef siyasetçi egosu yüksek, enerjik idddialı adamların işi, ancak kriz dönemlerinde bürokratlardan kafası çalışanları belki sen öne çık biz seni destekleyelim diyorlardır.

Meclisde sürekli kavga olmasının nedeni kavgacı karakterde adamların ağırlık taşıması. Vitrin için gelenlerde de "mihnet" borcu oluyordur. akıllı adamın işi değil zaten siyaset. Ben her ideolojinin artısı eksisini görüyorum yani kendi içinde tutarlı ama üniversal bir ideoloji nispeten zor. Ali Babacan sistem partisi deyince acaba denmiştir.

Bir şekilde bu siyasete pasif insanların da girebilmesinin yolu açılmalı.
    Tüm yorumlarım asla/zinhar alım veya satım tavsiyesi değildir.
    "Zayif devamli adalet ister, halbuki bu kuvvetlinin umurunda bile değildir."

6. 114.950 ve 114.800 de 2/10 lonk denemesi yapacam.
    Yatırım tavsiyesi değildir. Dalga geçiyorum zarar edersin beni dinlersen.

7. Sayın repulse detaya baktım da hane geliri 5000 TL altında olan diyor da ondan sordum

hisse.net kullanarak iPad aracılığıyla gönderildi

8. 114.625 e de 1/10 yazıldım şimdilik 2/10 lonk oldum...stopları 114.500...
    Yatırım tavsiyesi değildir. Dalga geçiyorum zarar edersin beni dinlersen.

Sayfa 2/985 İlkİlk 12341252102502 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •