Sayfa 985/985 İlkİlk ... 485885935975983984985
Arama sonucu : 7880 madde; 7,873 - 7,880 arası.

Konu: Viop - XVII

1. o zamanda yazmıştım 5.94-5.98 de ısrarla tuttular ve bu 3-4 kuruş üzerine tüysiklet rallisini diktiler..aynı senaryo var..
    yeni tüysiklet rallisinin ardından 2. dalga gelme olasılığı yüksek..yol yöntem gidişat benzer çünkü..

Alıntı Originally Posted by thunder Yazıyı Oku
    doları 6 lirada tutucağım diye ülke rezervini bitiren zihniyet 7 liradada aynısnı yapıyor...

bu kadar yabancı çıkışının bir sebebide uygun dolar kurudur.

2. 101.300 ü geçemezse tehlikeli obo çalışabilir.

3. düne kadar W dip diyenler hatta en kötüsünü görmedik diyenler bu gün U hatta karekök benzeri dip diyor..
    hayatında karekök dip görmüş gibi..ağzına maske takamayan adamlar ekonomist olmuş..

4. Artunç Kocabalkan
    @artunckocabalkn
    piyasa ne fiyatlıyorsa ona karşı durulmaz ... doğruyu bilmek yetmez .... alan... satan esas olan beklentiler değil cebe koyulan paradır... burası öyle çalışıyor

Dün akşam burada BORSA da neden niçin arayanlar yukardakı güzel söz sizler için.
    kolay gelsin.

5. @TÜRKOĞLU topiği sen açta yeniden mallanalım viopta ....

bir önceki açtığoın topikte taş üstünde taş kalmamıştı...

6. Mahfi Eğilmez: Dolar kurunu 7 TL'de tutmak için harcanan çabayı düşününce insan üzülüyor gerçekten

7. SPK acilen borsa da önce yabancı takasını güncellemesi gerek.
    Diğer yapılması gereken BIST 100 ve 30-50 de bulunan endeks ağırlığı fazla olan tahtalar acilen RESETLEN mesi lazım.

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

Sayfa 985/985 İlkİlk ... 485885935975983984985

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •