Sayfa 303/985 İlkİlk ... 203253293301302303304305313353403803 ... SonSon
Arama sonucu : 7880 madde; 2,417 - 2,424 arası.

Konu: Viop - XVII

Canı hava almak isteyen varsa, ben arabaylan bir tur atıp geleyim, sizlerin yerine.
    DOLAR 5 GAYME OLACAK!
    Bu imza, Subat 2017 tarihine aittir!

2.  Alıntı Originally Posted by Culpable Yazıyı Oku
    Simdi hatirladim ismini RHEA idi .. bu sirket daha onceden vakif risk miydi oyle birseydi bu devir islerinden dolayi o zaman AYHAN biraz yuklu para kaldirmisti . o para ile sonrasinda uckagitlar ve milyonlari dolandiran birisi oldu
    Varyo meşhur

iPhone cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3.  Alıntı Originally Posted by Culpable Yazıyı Oku
    Simdi hatirladim ismini RHEA idi .. bu sirket daha onceden vakif risk miydi oyle birseydi bu devir islerinden dolayi o zaman AYHAN biraz yuklu para kaldirmisti . o para ile sonrasinda uckagitlar ve milyonlari dolandiran birisi oldu
    Ayhan ceylanı almadan ran lojistiğin halka arzını yapmıştı ordan kazandıkları ile ceylanı almıştır.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    İstanbul
    Gönderi
    5,796
     Alıntı Originally Posted by Culpable Yazıyı Oku
    Benim bahsettigim Ayhanin piyasaya ilk girisi .. RHEa nin devir islemlerinden yanlis hatirlamiyorsam 300-350 bin $ bir para kaldirdi.. zaten ondan sonra bir daha gormedim Ayhani .. Ayhan daha RHEA nin devir islemleri ile ugrasirken bende hatiri sayilir bir Ceylan vardi .. tahta sahipli idi zaten Konyalilarda idi bugun gibi hatirlarim . konyalilarin elinde bulunan hissenin 370bin lotu Gedik de dururdu . o tarihlerde ben cok islem yapardim diye yazdim onceki mesajlarda. dedimya TTRAK da extre attim banlandim diye .. simdi yaptigim islemleri buraya yazsam inandirici olmaz en basiti Viop da endeksin negatif oldugu gunlerde araci kurumun islem hacminin %15 ini ben kendim yapardim haftaya hesaba gireyim gecmis zamanin verilerini gosteriyorsa, bulabilirsem 1 2 extre atayim ..
    Hangi ayhan bu ya?
    Canın bile emanetken, Kaybedecek neyin olabilir ki?

5. Sigara ve alkolü de yasaklayacaklar arada.

>>>>>>>>>
    MarketWatch
    @MarketWatch
    WHO urges restrictions on alcohol sales amid pandemic, warns drinking can make coronavirus worse

https://twitter.com/MarketWatch/stat...95218747523072
    Tüm yorumlarım asla/zinhar alım veya satım tavsiyesi değildir.
    "Zayif devamli adalet ister, halbuki bu kuvvetlinin umurunda bile değildir."

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    İstanbul
    Gönderi
    5,796
    Jiggy yi de unutmayın hep kazanan ama sanal tabiki. Her aksam gelirdi dipten long tepeden short.
    Canın bile emanetken, Kaybedecek neyin olabilir ki?

7.  Alıntı Originally Posted by Serkan23 Yazıyı Oku
    Hangi ayhan bu ya?
    Ayhan öztürk

Alıntı Originally Posted by Serkan23 Yazıyı Oku
    Hangi ayhan bu ya?
    Lakabı panda.
    Memsa yönetim kurulu aday adayı idi.

https://twitter.com/search?q=ayhan%2...rc=typed_query

Sayfa 303/985 İlkİlk ... 203253293301302303304305313353403803 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları