Sayfa 914/985 İlkİlk ... 414814864904912913914915916924964 ... SonSon
Arama sonucu : 7880 madde; 7,305 - 7,312 arası.

Konu: Viop - XVII

Alıntı Originally Posted by cokısacı Yazıyı Oku
    Evlatları düşünüyoruz abi bu saatten sonra
    Ben de sizler gibi düşünüyorum çocuklarımızı ve eğitimlerini, fakat hala çok çok büyük bir belirsizlik var.

Çocuklar bir yıl kaybetmesin derken, anne veya babasız büyütmek veya çocukları kaybetmekte var.
    DOLAR 5 GAYME OLACAK!
    Bu imza, Subat 2017 tarihine aittir!

2.  Alıntı Originally Posted by reha kaya Yazıyı Oku
    Isveç ve galiba Belarusa bakılır, sağlamına tutmazlarsa sal gitsin, okulu da aç AVM'yi de.
    Bugün herkes dışarıdaydı normal bir gün gibi...Demek virüs falan kalmamış bence her yer açılmalı çok net..

3.  Alıntı Originally Posted by Cautionary Yazıyı Oku
    Singapur’da 14 bin küsür vaka var...ölü sayısı 14...bizim rakamlara şüpheyle bakanlar bir de buna baksın,
    hocam rakamlara supheyle bakilmasinin nedeni degeri olan her bilginin bir sekilde cografyamizda egilip bukulmesi. 20 sene oncesine gore tek sesliligin daha baskin olmasi. dogru bilgiye ulasim araclarinin azalmasi, ornegin medyanin karartilmasi vs.

akli olan, rakamlara supheyle bakmak . bakmamak degil.

ancak sahadan gelen bilgiler hastaligin artmadigi yonunde.

saglik emekcilerinin hakkini teslim ederek benim bu hususta dusuncem, trnin nufusu yogun ulkelere gore vakalarinin ve durumunun iyi olmasinin nedeni, cocukken oldugumuz verem asilari.

bu konuda soyle bir yazi var ;

https://tr.euronews.com/2020/04/14/c...i-dusuruyor-mu
    bang bang you shot me down..

Alıntı Originally Posted by Desperado Yazıyı Oku
    Bız bu sene acmayız okulları da... almanya 4 mayısta acıyor.. bızım basımız kel mı, degılse bız de berberlerı acarız...
    Bir örnek daha 15 gün sonra Almanya yandım anam demezse, 15 Haziranda okullar açılır 15 Eylül kapanış 1 Ekim yeni öğrenim dönemi.
    DOLAR 5 GAYME OLACAK!

5.  Alıntı Originally Posted by Lambent Yazıyı Oku
    kamıl mılletı ıyı makaraya sarıyon ha......o tablonun ne oldugunu bılmıyorsan ..........tovbe tovbe
    hiç işim olmaz o tip tablolarla dostum....... cahilim o konularda

Alıntı Originally Posted by b_g Yazıyı Oku
    Bugün herkes dışarıdaydı normal bir gün gibi...Demek virüs falan kalmamış bence her yer açılmalı çok net..
    Bana kalsa sabaha açarım her yeri, 4 aylık saç traşı ile duruyorum, 30 yıldan bu yana.

Vahim mi bilemiyoruz ki, Ispanyol gribinde ölen sayısı 50 ila 100 milyon kişi o da sadece tahmin ve Dünyanın o yıllardaki nüfusu ile!
    DOLAR 5 GAYME OLACAK!

7. Şirket sahipleri aracılarıyla hisseleri ele geçirmiştir..
     Alıntı Originally Posted by Bakışaçısı Yazıyı Oku
    Hergun 30 40 firma tavan. Normal zamanda zor giden firmalar bile zirve tazeliyor. Bu tahta yapıcilardan daha iyi bilemeyiz heralde durumu, öyleyse bu tavan serilerinin azalmasını beklemek lazım gibi.

8. Sputnik Türkiye
    @sputnik_TR
    ·
    31d
    'Sahte limon' haberi şüphelileri serbest bırakıldı https://sptnkne.ws/CkBE

Bu haber %1 yaptırır

Sayfa 914/985 İlkİlk ... 414814864904912913914915916924964 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız