Sayfa 349/985 İlkİlk ... 249299339347348349350351359399449849 ... SonSon
Arama sonucu : 7880 madde; 2,785 - 2,792 arası.

Konu: Viop - XVII

1.  Alıntı Originally Posted by Serkan23 Yazıyı Oku
    Yukarda 200-250 bin. Eğer extrem bir durum olmazsa dibi gördük. Daha aşağısı olmaz diye düşünüyorum
    200 - 250 bin mantıklı. (2 sene içinde)
    Dibi gördük mantıksız.
    en az 85 bin diyorum şahsen ve öncelikli olarak.
    Not: ulusal 30 dan bahsediyorum.
    Yatırım tavsiyesi değildir.

2. Sebepsiz gibi gözüküyor yükseliş ama faizlerin bu kadar düşük olduğu dönemde meta ve borsa kolay kolay düşmez. Ne zaman faizler yükseldi o zaman borsalar düşer. %8 yıllık faizin yüzüne kimse bakmaz bu sebeple BIST te riski alırlar.

3. İddia,at yarışı gibi sektörlere akıtılan para şuan için boşta. Büyük ihtimalle bist e gidiyordur bir kısmı.

G008 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    abdülselam özatak, fethi sekin, ömer halisdemir, turgut aslan, kaşif kozinoğlu...

4.  Alıntı Originally Posted by tospa Yazıyı Oku
    Sportifler direk spekilatif kagitlar. O TS hissesinde borsa hayatimin en buyuk kaybini yasadim. 2013-2014 te. Simdilerin twitter fenomeni biri iyi pazarladiydi. Tabi suc onda degil bende. Her hiyarim var diyene tuz alip kosarsan sonu belli.
    Allah in lanetin sportif hisselerin uzerine olsun. Karar merci olsam bugun kapatirim o tahtalari.
    Bu seneki Tspor’u ayrı bir kefeye koyun. Onun fişi (altı aydır) farklı pirize takılı.

Esen kalın
    Son düzenleme : seyis; 19-04-2020 saat: 03:54.

5. Kuşları havalandırdılar, süzülmeye bıraktılar. Çeliklere de su verirlerse tam olacak.
    Hastalık, ustalık, meteor çarpması vb tüm haberlere kapalıyız. Fiyat, genel pozisyonlanma ve oyun kurucuların gücü tek gerçeğimiz. Varsayımımız (sadece) oyunun hiç bitmeyeceği üzerine kurulu.

Esen kalın

Çin merkez hükümetinin HongKong'ta demokrasi yanlısı muhaliflerden 18 yöneticiyi tutukladığı duyuruldu.

Çin'in bu yöneticileri tutuklamasında Covid-19 konusunda Çin'e muhalif olmaları ve ABD ile işbirliğinde bağımsızlık için çalışmaları iddiası yapıldı.

https://thestandnews.com/politics/%E...C%89%E9%97%9C/

Alıntı Originally Posted by 777 Yazıyı Oku
    Köpeğimi gezdirdim şimdi eve geldim.
    Sokaklarda kimseler yok,2-3 sahipsiz mahalle sakinlerinin beslediği köpek var,dolanıp durdurdular peşimizde.
    Köpeklerden biri bizimkini çok kıskanıyor devamlı arkamızdan havladı pexax,arada ona kemik veriyorum.
    Çok sövüyorlar çok hakaret ediyorlar ama yılmıyorum,rahmetli annemin şu sözü aklıma geliyor.
    Ardından köpeğin havlamadığı kurda kurt denmez.

8. Ülkeler, dünya ticaretine kattıkları değer ve güç nispetinde para enjekte ediyorlar. Kiminin parası her yerde geçiyor, kiminin ki sadece ülke içinde.
    Sonuç; stop eden bir dünya, arttırılan emisyon. İşsizlik olacak ama elinde varlığı olan hiçbir kimse de bunu ucuza vermeyecek.
    Piyasalardan yanlış fiyat çıkmaz, kısa valörde öyle görseniz, öyle algılasanız da çıkmaz.

Esen kalın.

Sayfa 349/985 İlkİlk ... 249299339347348349350351359399449849 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •