Sayfa 876/985 İlkİlk ... 376776826866874875876877878886926976 ... SonSon
Arama sonucu : 7880 madde; 7,001 - 7,008 arası.

Konu: Viop - XVII

1. Bol kazançlar kolay gelsin,

2. kısacı arkadaşlara moral vereyim biraz.... endeks perşembe yada cuma günü boşluğu kapatır.... ama o zamana kadar 104 leri görebiliriz.... panik yaptırıp kısaları kapattırabilirler... Ama boşluk kapandıktan sonra kısaya devam ederseniz sonunuz hiç iyi olmaz.... Çünkü buralardan yukarı gidersek bir daha bu fiyatları görmeyebiliriz...

3. garanti gitsene adi kağıt. şunu bak ya gel de küfretme

4.  Alıntı Originally Posted by *Bozkurt Yazıyı Oku
    Ben seni tutuyorum Sercannn
    alıcaz donlarını
    Bozkurt kardeş ver mektuplarımi al mektuplarıni artık düşmanız. Donunu alacaz ne demek ya. Atletimi al, Penyemi al, kazagi, tişörtu al, şapkami al, tesbihi al. Don ne kardeşim çok kırıldım 😁

5. Yahu hiç maaş çektinizmi çeken görmüştür paralar sıfır beb vefa destek grubunda çalışıyorum çok maaş çekiyoruz %70 yeni paraların.tani para basıyoruz.tani enflasyon olacak yani bırsa enflasyonu sever.karlar yükselir sermayeler düşük kalır.

6.  Alıntı Originally Posted by sindoma53 Yazıyı Oku
    Herkez o tobo yu görse zaten herkez para kazanır , borsa kitaplarda okuduklarınıza göre çalışmıyor , okuduğunuz kitaplarda argoritmik veya tek elden dönen bıst yazıyormu , bu yüzden oyun içinde , oyun içinde formasyon , oyun içinde yukarı aşağı hareket mevcut.O gun o goy goy yaptığınız tobo nun devamında , bir formasyon daha çizildi şimdi onu işliyor.
    Sonuç olarak herkez çizgi çizer artık programların içinde önemli olan grafı yakalamak.
    kolay gelsin.
    Dediklerinizi dikkate alacağım. Teşekkürler başarılar. Kolay gelsin.

7.  Alıntı Originally Posted by kamil79 Yazıyı Oku
    kısacı arkadaşlara moral vereyim biraz.... endeks perşembe yada cuma günü boşluğu kapatır.... ama o zamana kadar 104 leri görebiliriz.... panik yaptırıp kısaları kapattırabilirler... Ama boşluk kapandıktan sonra kısaya devam ederseniz sonunuz hiç iyi olmaz.... Çünkü buralardan yukarı gidersek bir daha bu fiyatları görmeyebiliriz...
    Neye istinaden bu yorum ?
    Salla , nasıl olsa öteki türlü olurda dönerse uydurduğun sistem dersin...

8.  Alıntı Originally Posted by Ayasofya 2005 Yazıyı Oku
    Bozkurt kardeş ver mektuplarımi al mektuplarıni artık düşmanız. Donunu alacaz ne demek ya. Atletimi al, Penyemi al, kazagi, tişörtu al, şapkami al, tesbihi al. Don ne kardeşim çok kırıldım ��
    Piyasaların acımasız yüzünü gösteriyorum abi

Kamyon şoförü vites kolunu nere koyum diye soruy, böyle bir durumda donsuz kalana acınır mı

16.96 Since 27 Aralık 2023

Sayfa 876/985 İlkİlk ... 376776826866874875876877878886926976 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •