Sayfa 336/985 İlkİlk ... 236286326334335336337338346386436836 ... SonSon
Arama sonucu : 7880 madde; 2,681 - 2,688 arası.

Konu: Viop - XVII

Alıntı Originally Posted by yemekci Yazıyı Oku
    Arkadaşlar sayfalar hızla ilerliyor
    Burada tartışıldımı bilmiyorum
    Biraz okudum ama göremedim

BBDK nin bu ceza içeren rasyo düzenlemesi
    Bankacılık üzerine baskı oluşturup
    Satış getirir mi

SM-G975F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Geçen hafta swaplar satış getirir dedim. Patladım. Bu sefer de satış getirir diyecem. Muhtemelen gene patlarım. Allah bilir .

2. Tivibu'da Siccin veya ona benzer bir film vardı, yerli korku filmi mi olur diye izledim gece. Tavsiye etmiyorum, uzun süre Arapça yazan şey görmek istemedim. Buzdolabına yapıştırılan dualar vs hepsini çekmeceye koydum.
    Tüm yorumlarım asla/zinhar alım veya satım tavsiyesi değildir.
    "Zayif devamli adalet ister, halbuki bu kuvvetlinin umurunda bile değildir."

3. 3 silahşörler (tuvalet kağıdı, kolonya ve çakmak) coronaya karşı çok yakında sinemalarda.

Dax , FT, DOW, SP 500,Nasdaq asırı alımda. Dax 10 binlere, FT 5000 lere, SP 500 2600 lere gelebilir. Bu yukselisler duzeltme rallisi gibi gorunuyor. Pazartesi aksama belli olur. Bekleyip göreceğiz. YTD

Alıntı Originally Posted by RePuLSe Yazıyı Oku
    bu yapılacak hastaneler ile ilgili "ihale" falan duymadım ben..

tanıdık bir müteahhit mi acaba ?

neyse yapsın bitirsin de, bakarız sonra.. ))
    Bir hastahaneyi Rönesans bedelsiz yapacak.,araştırayım bulursam paylaşırım haberi.

6.  Alıntı Originally Posted by 777 Yazıyı Oku
    Bir hastahaneyi Rönesans bedelsiz yapacak.,araştırayım bulursam paylaşırım haberi.
    sayın iki gözüm, hisseleri siz mi araştırıyorsunuz? yoksa ekip, danışman filan mı var?
    Özel değilse.
    Yatırım tavsiyesi değildir.

7. Bu karat bankaların daha çok kredi vermesini sağlamak üzre olduğu için daha fazla para piyasayada olacak

Daha fazla para daha fazla ralli demek

8.  Alıntı Originally Posted by cokısacı Yazıyı Oku
    Bu karat bankaların daha çok kredi vermesini sağlamak üzre olduğu için daha fazla para piyasayada olacak

Daha fazla para daha fazla ralli demek
    enflasyon yükselecek ,dolar/tl 7 (en azından ) ,borsa da 1.5 cent desek 105000 i destek yapabilecek mi bakalım??? (önce geçmeli tabiiiiiii)

Sayfa 336/985 İlkİlk ... 236286326334335336337338346386436836 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •