Arama sonucu : 5 madde; 1 - 5 arası.

Konu: Borsa için bilgisayar önerisi

1. Borsa için bilgisayar önerisi

Arkadaşlar merhaba windows asus gamebook ile borsayı takip ediyorum matriks veri terminalini kullanıyorum. Windowsun güçlü sistemlerine alışık olduğum için sormak istiyorum borsa için macbook kullanan var mı? Macbook air son seriden alsam sistemim matriksi rahat çalıştırır mı? Birde kullanan var ise şarj süresi nasıl gider teşekkür ediyorum

2. eğer sadece matriks kullanıyorsanız almanıza gerek yok. elinizdeki sizi idare edecektir. onun yerine düzgün bir internet sağlayacısı ile çalışın. matriks destekden mevcut bağlantınızda anlık kesilmeler oluyor mu şeklinde sorabilirsiniz. uzaktan bağlanıp bilgisayarınızdaki bağlantıyı kontrol ederler. bir de sağlam bir güç ünitesi alın, konu borsa ise laptop ın asla ama asla güç ünitesine güvenmeyin.

3.  Alıntı Originally Posted by CemSipahi Yazıyı Oku
    Arkadaşlar merhaba windows asus gamebook ile borsayı takip ediyorum matriks veri terminalini kullanıyorum. Windowsun güçlü sistemlerine alışık olduğum için sormak istiyorum borsa için macbook kullanan var mı? Macbook air son seriden alsam sistemim matriksi rahat çalıştırır mı? Birde kullanan var ise şarj süresi nasıl gider teşekkür ediyorum
    matriksi arayıp öğrenin çalıştırıp çalıştırmayacağını, güzelcene yanıt verirler konuyla ilgili.... insanda yeter ki azim olsun , commodore 64 , sinclair zx ile bile işini görür... azimli olmak önemli ...
    samurayların pirinç tarlalarındaki çay seremonilerinde, çay kaselerinin içine dalıp, suikast için vakit kollayan hain ninjalardık.
    hamza sütbıyık; rasyonel akla atılan imza.

4. sinclair zx spectrum elimde var, internete bile bağlanmıyor
    ama onunla jet set willy oynamayı çok severdim

5. eskı bır all in one var..kimde almasın bu tip bilgisayarları mac dısında

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •