Sayfa 2/52 İlkİlk 123412 ... SonSon
Arama sonucu : 416 madde; 9 - 16 arası.

Konu: EGCEY EGELI.CO Enerji Yatırımları A.Ş.

2015 , 12 aylık yanlış görmediysem eğer -3.8 milyon zararmış. Bugün gelen 2016 12 aylık -569 bin.
    **Hayatta en pahalı şey tecrübedir. Çünkü kazanmak için kaybetmek gerekir.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Osmanlı Toprakları
    Gönderi
    1,211
    Hayırlı Olsun yeni forum ve topik.
    Parayı Mezara Götüren yoktur ama Paranın Mezara götürdüğü çoktur.

Geçen yıl ile yeni gelen bilanço hakkında yorumları bekliyorum. 2015 , 12 aylık yanlış görmediysem eğer -3.8 milyon zararmış. Bugün gelen 2016 12 aylık -569 bin.

4. [QUOTE=^^YİGİT BARAN^^;2153]Bir arkadaşımız vardı, elindekileri satmaya çalışıyordu, hisseyi 0.49 gösterdiler. Dün 0.55 deydi.onun hisselerini mi aldılar ne?
    Evet kardeş ben çoğunu 0, 55 ten verdim.kalan 5000 lotuda 0, 54 ten verdim.sonrada bu 7 ay sürünüp zararla çıkmanın hakkını Helal etmedim. Atlasta zararımı telafi edip 1, 51 den çıktım. Atpet ve maktk yım.simdilik iyiyiz Allah a şükür. Darısı başınıza. İnşallah buda mucize olurda 1 i görür. Ben bidaha tövbe ettim bu şişkonun kağıtlarına.atlasa uygun gördüğüm yerde tekrar girecegim.galip ağa diyolar ya bu srfsizin yanında galip agaların ağası diyebilirim.benim favoriler atpet maktk bunlardan çıkınca atlas ve son mepet.ytd

Milleti bezdirdiler, nefret ettirdiler kendilerinden. Biraz olsun patron hisselerine sahip çıkar. Galip yine alım yapıyor.

Arkadaşlar takaslarda son durum nedir? Paylaşabilecek olursa çok sevinirim.

Hissede pek küçükler de kalmadı gibi, zaten dolaşımda 3,x milyon lot var. 1-2 tavan gelse kalanlar da dökülür bence. Ama ısrarla hisse sürünmeye devam ediyor.

Sayfa 2/52 İlkİlk 123412 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •