Sayfa 3/52 İlkİlk 1234513 ... SonSon
Arama sonucu : 416 madde; 17 - 24 arası.

Konu: EGCEY EGELI.CO Enerji Yatırımları A.Ş.

Spek gözünü aç artık.
    **Hayatta en pahalı şey tecrübedir. Çünkü kazanmak için kaybetmek gerekir.

Hiç ummadık hisseler ikiye,üçe katladı. Sen böyle kös kös bekle bakalım.

3. kap a açıklama gelmiş geçici olarak kapandı diye. vaktinde gerekli tabloları ve belgeleri yollamamış sanırım, bu ne biçim iş.
    görüşlerim yatırım tavsiyesi değildir.

4. cefaks eğer mümkünse son durumda kimde ne kadar hisse var egcyh ve eglyo için resim paylaşırmısın.
    birde deneyimli arkadaşalrdan sonraki süreç için yorum bekliyoruz, bundan sonra neler olabilir?
    forumu yalnız bırakmayalım.

Cuma günü Elif hanım'a mail atmıştım.Bana gelen cevap;
    Sayın........,
    İyi günler dilerim.

EGLYO ile ilgili olarak denetim şirketinin görüş oluşturmasına yardımcı olacak bir ek rapor talebi ile birlikte oluşan makul gerekçeler nedeni ile SPK'den ek süre talep etmiş bulunmaktayız. SPK şu anda talebimizi değerlendirmektedir. SPK'nin değerlendirmesi ile tarafımıza verilen süre doğrultusunda hem EGCYH'nin hem de EGLYO'nun yıl sonu finansal tablolarımızın yayınlanması yapılacaktır.
    Saygılarımızla.

Bu arada VKİNG ve KERVN tekrar uyarı almışlar. Sonrasını düşünemiyorum ( Kottan çıkarma) Umarım Egeli gereken tedbirleri alıyordur. Bu konuda yatırımcı arkadaşların şirketi telefon ve mail yağmuruna tutmalarını rica ediyorum.

7.  Alıntı Originally Posted by ^^YİGİT BARAN^^ Yazıyı Oku
    Cuma günü Elif hanım'a mail atmıştım.Bana gelen cevap;
    Sayın........,
    İyi günler dilerim.

EGLYO ile ilgili olarak denetim şirketinin görüş oluşturmasına yardımcı olacak bir ek rapor talebi ile birlikte oluşan makul gerekçeler nedeni ile SPK'den ek süre talep etmiş bulunmaktayız. SPK şu anda talebimizi değerlendirmektedir. SPK'nin değerlendirmesi ile tarafımıza verilen süre doğrultusunda hem EGCYH'nin hem de EGLYO'nun yıl sonu finansal tablolarımızın yayınlanması yapılacaktır.
    Saygılarımızla.
    İlgin için teşekkür ederim, zaten hisse de siz ve bir kaç arkadaş düzenli uğruyor, anlamıyorum acaba bi biz mi kaldık yoksa millet umudu kesti uğmıyor mu?
    Daha sıkıntılı hisselerde bile foruma giren sayısı daha fazla.

Kısaca milleti hisseden küstürdüler, nefret ettirdiler, Kimi de sattı çıktı zor bela. Bu hisse eğer bir gün giderse, kimse de kalmadığında gider.

Sayfa 3/52 İlkİlk 1234513 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •