Sayfa 5/52 İlkİlk ... 3456715 ... SonSon
Arama sonucu : 416 madde; 33 - 40 arası.

Konu: EGCEY EGELI.CO Enerji Yatırımları A.Ş.

1. 2.sayfada yazdıklarımı tekrar bi okuyun derim.atpet maktk sıra atlas ve son durak mepet. Bu şişko bana iyi bir ders vermiş onu anladım. Ytd

2. Ha bu arada yiğit beyle eukyo da rastgelmistik.deneme amaçlı hisseyi bi yokladim. İş çıkar ordan ama spek çok ucuz hesaplar yapıyor. Zaten orda durmadim avgyo gecmistim. Şimdi cogunluk atlastayim. Yarın tsporu bi yoklayacağım.castan mucize bi haber çıkar mı acaba bakalım. Ytd

EGLYO: Fiili dolaşımdaki lot sayısı: 3.192.654,48 Pay oranı: %15,96
    **Hayatta en pahalı şey tecrübedir. Çünkü kazanmak için kaybetmek gerekir.

4. İnşallah yazdıklarımı kale alan olmuştur. Atlasla yola devam. Halen şansınızı kaybetmediniz. Atlas atpet mepet maktk . Ytd

5. Atlas şuan 1, 73-74.bi geri cekilme olabilir. Atpet 1, 40 daha uygun duruyor. Tabi ne olacağını bilemeyiz ama takibinizde olsunlar. Ytd

6. Mepet maktk için günlük hareketler önemli değil şu an. 1-2 ay hedef konulup beklenilecek hisseler. Saglamcı iseniz degerlendirebilirsiniz. Ytd

7. Atlasta beklediğim geri çekilme oldu.ama bekledigimden çok daha fazla oldu. Şahsen 1, 60 ın altını pek beklemiyordum . Zaten altını görünce 1, 57 den çıktım. Şimdi ibre sanki diğer tarafa dönmüş gibi. Yani koza ipek kozal. Bende biraz oralardayım. Tabi yükselirken girdik. Ama beklentim yüksek. Gerçekleşirse tekrar daha önce saydığım hisselere döneceğim. Ytd

8. Bu hissede Param pul oldu beklemekten baska carem yok
    Sıfırada düşse buradayım artık 2 ayda bir ugruyorum foruma
    Tek umudum açıklık oranı çok düşük elbet birgün yükselecek

Sayfa 5/52 İlkİlk ... 3456715 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •