Sayfa 1/52 1231151 ... SonSon
Arama sonucu : 416 madde; 1 - 8 arası.

Konu: EGCEY EGELI.CO Enerji Yatırımları A.Ş.

Hybrid View

Previous Post Previous Post   Next Post Next Post
  1. EGCEY EGELI.CO Enerji Yatırımları A.Ş.

Egeli.co enerji yatırımları a.ş. (eski unvan: Egeli.co girişim sermayesi yatırım ortaklığı a.ş.)

2. Yeni forum ve topik hayirli ugurlu olsun...

Yeni forum hayırlı olsun ve şans getirsin...

Bir arkadaşımız vardı, elindekileri satmaya çalışıyordu, hisseyi 0.49 gösterdiler. Dün 0.55 deydi.onun hisselerini mi aldılar ne?

5. [QUOTE=^^YİGİT BARAN^^;2153]Bir arkadaşımız vardı, elindekileri satmaya çalışıyordu, hisseyi 0.49 gösterdiler. Dün 0.55 deydi.onun hisselerini mi aldılar ne?
    Evet kardeş ben çoğunu 0, 55 ten verdim.kalan 5000 lotuda 0, 54 ten verdim.sonrada bu 7 ay sürünüp zararla çıkmanın hakkını Helal etmedim. Atlasta zararımı telafi edip 1, 51 den çıktım. Atpet ve maktk yım.simdilik iyiyiz Allah a şükür. Darısı başınıza. İnşallah buda mucize olurda 1 i görür. Ben bidaha tövbe ettim bu şişkonun kağıtlarına.atlasa uygun gördüğüm yerde tekrar girecegim.galip ağa diyolar ya bu srfsizin yanında galip agaların ağası diyebilirim.benim favoriler atpet maktk bunlardan çıkınca atlas ve son mepet.ytd

6. arkadaşın dedikleri rakamlarla tutuyordu.
    25 bin lot satıcam demişti ondan düştü sanırım.

7. Hayırlı olsun....

Hissede istediklerini alamadılar, millet döküldükçe topluyorlar eminim ki. Yoksa o kadar haber geldi tepki veremedi.
    **Hayatta en pahalı şey tecrübedir. Çünkü kazanmak için kaybetmek gerekir.

Sayfa 1/52 1231151 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •