Sayfa 182/185 İlkİlk ... 82132172180181182183184 ... SonSon
Arama sonucu : 1476 madde; 1,449 - 1,456 arası.

Konu: AGYO Atakule Gmyo

1.  Alıntı Originally Posted by Volna Yazıyı Oku

selamlar
    grafiğin sol üstünde önemli noktalar görülmekte. yatayda işaretledim.. destek ve dirençler

selamlar
    Thoros, beni altıncı kez hayata döndürdü. Yaşamaktan yoruldum.

2.  Alıntı Originally Posted by Volna Yazıyı Oku
    grafiğin sol üstünde önemli noktalar görülmekte. yatayda işaretledim.. destek ve dirençler
    selamlar
    Bu grafiğin desteğini direncini seveyim
    Doğal koşullarda Piyasa arz talebin oluşturduğu bir flyatjams yol ki teknik yorum söz konusu olsun

Hersey tek elden yürütülüyor ve tahtavınistefiği şekilde yapıyor herseyi.
    Sanırım bedelli ruchan payıda göz önüne alındığında yatırımcıların maliyet 1.50 civarı işseler kimseyi 1.50 -2.00 aralığı ancak yatırımcıyı zarardan kurtarır. Bu rakamlar dışında hiç bir teknik yorumun anlamı yok

3. bugunki hareketin izahı nedir biri açıklayabilir mi birileri pazarladı mal mı boşalttı anlamadım öyle dillenen bir hissede değil ama yüzde 5 artıdan yüzde 5 eksiye tam yüzde 10 luk bir kayıp bunun izahını bilen anlayan lütfen izah etsin. Merll aldı deniliyor gördüm evet almış ama hisse çakıldı endeks dedim ama endeks topladı hisse yine toplanmadı

4.  Alıntı Originally Posted by 1prometheus Yazıyı Oku
    Bu grafiğin desteğini direncini seveyim
    Doğal koşullarda Piyasa arz talebin oluşturduğu bir flyatjams yol ki teknik yorum söz konusu olsun

Hersey tek elden yürütülüyor ve tahtavınistefiği şekilde yapıyor herseyi.
    Sanırım bedelli ruchan payıda göz önüne alındığında yatırımcıların maliyet 1.50 civarı işseler kimseyi 1.50 -2.00 aralığı ancak yatırımcıyı zarardan kurtarır. Bu rakamlar dışında hiç bir teknik yorumun anlamı yok
    Elbette öyle.. sonuçta sığ kağıt. destek direnç sadece daha çok zaman geçirdiği daha çok işlem olan noktalar.

yoksa tarman gelir 3 günde direnç falan kalmaz. selamlar.
    Thoros, beni altıncı kez hayata döndürdü. Yaşamaktan yoruldum.

5. Dışarıdan alan tek bir lot yok.Tamamıyla M.Tarman.Bu fiyattan bayılın yoksa bıktırırım,bel kemiğinizden su alırım,kabak gibi oyarım diyor.Bütün mesele bu.Ne yazık ki 0,88'lere geldiği halde kimse yüzüne bakmadı.Oysa ondan sonra 1,30'u gördü.Bizim ky'ler de de hata var.Peki soracaksınız; o fiyattan sen aldın mı? inanın aldım.
    Dünya merkez bankaları faiz düşürüyorlar.Amaç resesyonu önlemek. Bu durum Türkiye'de de faiz düşüşünü getirip millet nereden ne kazanırım peşine düşecek.Borsaya büyük olasılıkla alımlar gelecektir.Buna hazırlıklı olmak lazım diye düşünüyorum.

Asla yatırım tavsiyem yoktur.

6.  Alıntı Originally Posted by behzat Yazıyı Oku
    Dışarıdan alan tek bir lot yok.Tamamıyla M.Tarman.Bu fiyattan bayılın yoksa bıktırırım,bel kemiğinizden su alırım,kabak gibi oyarım diyor.Bütün mesele bu.Ne yazık ki 0,88'lere geldiği halde kimse yüzüne bakmadı.Oysa ondan sonra 1,30'u gördü.Bizim ky'ler de de hata var.Peki soracaksınız; o fiyattan sen aldın mı? inanın aldım.
    Dünya merkez bankaları faiz düşürüyorlar.Amaç resesyonu önlemek. Bu durum Türkiye'de de faiz düşüşünü getirip millet nereden ne kazanırım peşine düşecek.Borsaya büyük olasılıkla alımlar gelecektir.Buna hazırlıklı olmak lazım diye düşünüyorum.

Asla yatırım tavsiyem yoktur.
    düşünceniz nedir? polho vardı zararına sattım geri polhoyu almak kaydıyla kısa vadeli kar alıp çıkayım dedim. Aslında karda gördüm ama biliyorsunuz yüzde 4 yapıp çok kısa sürede - yüzde 4 gördük... yani planım tutmadı. maaliyetim 1.20... Ankaralıyım ve Atakule şu an gidenler beğeniyor google de yorumlarda da gidenler hep beğenmiş. bu arada M tarman kim?

7.  Alıntı Originally Posted by nrcnft Yazıyı Oku
    düşünceniz nedir? polho vardı zararına sattım geri polhoyu almak kaydıyla kısa vadeli kar alıp çıkayım dedim. Aslında karda gördüm ama biliyorsunuz yüzde 4 yapıp çok kısa sürede - yüzde 4 gördük... yani planım tutmadı. maaliyetim 1.20... Ankaralıyım ve Atakule şu an gidenler beğeniyor google de yorumlarda da gidenler hep beğenmiş. bu arada M tarman kim?
    Değerli kardeşim; Yukarıdaki yorumumda belirttiğim gibi senede dışarıdan talep olmadığı için M.Tarman tamamıyla bıktırma amaçlı buralarda süründürüyor senedi.Murat Tarman İsmail Tarman'ın oğlu.İsmail Tarman yaşlandı.Artık hisse ile uğraşacak hali yok.Nöbeti çocukları devraldı.

8.  Alıntı Originally Posted by yesil05 Yazıyı Oku
    teşekkür ederim kardeşim.elinde toplu miktarda lot olan arkadaşlar şirketle anlaşmadan bu hisse gitmez.sizden bir ricam kule ne zaman açılır ve şirkete yıllık getirisi ne olur selamlar.YTD
    Hem elinde toplu lot olanlar şirketle, hem de şirket elinde toplu lot olanlarla anlaşmaz.
    Kule 29 ekimde (2019) açılır.
    Şirkete yıllık getirisi benim tahminim 3,5 - 4 milyon TL olur.
    KASA HER ZAMAN KAZANIR.

Sayfa 182/185 İlkİlk ... 82132172180181182183184 ... SonSon

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •