Sayfa 185/186 İlkİlk ... 85135175183184185186 SonSon
Arama sonucu : 1488 madde; 1,473 - 1,480 arası.

Konu: AGYO Atakule Gmyo

1.  Alıntı Originally Posted by erhanksk Yazıyı Oku
    1.27 çok önemli eğer 1.27 üstü kapatırsa 1.54 kadar gidecek gibi gözüküyor.
    Yatırım tavsiyesi değildir.
    1,27 Üstü kapanış ile 1,54 kapısı açıldı.Ülkede çok kötü bir şey olmadığı sürede 1,27 altı çok zor.
    2. direnç 1,54 ....

2. en sonunda namussuz bize 40 üzeri bir kapanış gösterecek. endeks dönmeden 60 civarı bir hareket çeksin kurtulalım bu lanet kağıttan

3. hissede fazla ky yok olsa burası ve twit alemi yoğun olurdu, buna rağmen hisseyi gıdım gıdım yükseltiyorlar.
    mal çakma amaçları olsa2 tavan çekip gelene kitlerler onu da yapmıyorlar. amaçları kalan 3-5 ky yi bıktırıp sattırmaksa bunların yaptıklarına itlik denir.

4. hissede uzun vadeli yatırımcıların 140 fiatından satış yapmaları mümkün değil elinde 2 veya 3 yıldan fazla hisse bulunduran yatırımcıların MALİYETİ faiz ve dolar bazlı 2 tl CİVARINDA. Daha fazla bekleyenlerin çok daha fazla. YTD.

5. 29 ekimi de fiyatlayası yok bu uyuz eşeğin. ne diyim büyük bir sabır isteyen bir kağıt hakkaten.

7. Değerli kardeşlerim; bu zamana kadar olan konjonktürde senedin olmayan verimliliği ve ekonominin kötü,faizlerin yüksekliği sebebiyle senet baskılanabildi.Aslına bakarsanız borsada gerçekte alıcının olmadığı böyle bir ortamda verimliliği ve temeli çok sağlam, çok güzel birçok senet de hala çıkmadı.Hala baskılanıyor.Oysa en yüksek mevduat faizinin brüt %14'e düştüğü,kurların da kontrol altına alındığı böyle bir ortamda paranın gitmesi gereken tek adres borsa olmalı.Bana göre; şayet ülkemizde ve dünyada olumsuz gelişmeler olmazsa
    para borsaya girecektir.Ancak ekonominin kıpırdanma belirtilerinin başladığı bu günlerde birçok senet de değerini neredeyse buldu.Bulmayan da çok var.
    Çok değerli playmaker kardeşimiz M.Tarman'ın Atakule ile çekilmiş bir fotoğrafını koymuş buraya.İnsan bakınca "yazıklar olsun" demeden edemiyor.Be adam; insan sırf bu kulenin şanı için senedi burada süründürmez.Ama tabi,9 aylıkta da sanırım kar gelmeyeceği için senet böyle geberik vaziyette bekliyor.
    Ne var ki,delikli boncuk yerde kalmaz.Su akacak,yolunu bulacaktır.

Alıntı Originally Posted by behzat Yazıyı Oku
    Değerli kardeşlerim; bu zamana kadar olan konjonktürde senedin olmayan verimliliği ve ekonominin kötü,faizlerin yüksekliği sebebiyle senet baskılanabildi.Aslına bakarsanız borsada gerçekte alıcının olmadığı böyle bir ortamda verimliliği ve temeli çok sağlam, çok güzel birçok senet de hala çıkmadı.Hala baskılanıyor.Oysa en yüksek mevduat faizinin brüt %14'e düştüğü,kurların da kontrol altına alındığı böyle bir ortamda paranın gitmesi gereken tek adres borsa olmalı.Bana göre; şayet ülkemizde ve dünyada olumsuz gelişmeler olmazsa
    para borsaya girecektir.Ancak ekonominin kıpırdanma belirtilerinin başladığı bu günlerde birçok senet de değerini neredeyse buldu.Bulmayan da çok var.
    Çok değerli playmaker kardeşimiz M.Tarman'ın Atakule ile çekilmiş bir fotoğrafını koymuş buraya.İnsan bakınca "yazıklar olsun" demeden edemiyor.Be adam; insan sırf bu kulenin şanı için senedi burada süründürmez.Ama tabi,9 aylıkta da sanırım kar gelmeyeceği için senet böyle geberik vaziyette bekliyor.
    Ne var ki,delikli boncuk yerde kalmaz.Su akacak,yolunu bulacaktır.
    Değerli Arkadaşım
    Fotoğraftaki kisi Murat Tarman degil. Atakule nin mimarlarından Şafak Çak . Pek yakında diye kule paylaşımı yapmis.
    İnstagram hesabında .
    Ben de agyo kalmadı. Fakat hine de arkadaslar bilgi sahibi olsun diye paylastım.
    Muhtemelen kule 29 ekimde acilacak

Sayfa 185/186 İlkİlk ... 85135175183184185186 SonSon

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •