Sayfa 3/186 İlkİlk 123451353103 ... SonSon
Arama sonucu : 1488 madde; 17 - 24 arası.

Konu: AGYO Atakule Gmyo

1. yukarı potensiyel var hissede.

2. Moderasyonlu bölümden çıkardığınız için çok teşekkür ederim Sevgili Yöneticiler......

3. 15-20 günde bir dava haberini ortaya sürmekte ne oluyor....

Yasalbir zorunluluk mu var yoksa birileri mal toplamak için hissenin fiyatını düşürmeye mi çalışıyor ?

Geç de alınmış olsa sonuçta hakkaniyetli bir karar oldu.
    Site yönetimine teşekkür ederiz. Ben moderasyondan çıktığını bugün gördüm.
    Artık bunun şerefine AVM inşaatını ziyaret edip son durumu paylaşmak bana farz oldu.

5.  Alıntı Originally Posted by playmaker Yazıyı Oku
    Geç de alınmış olsa sonuçta hakkaniyetli bir karar oldu.
    Site yönetimine teşekkür ederiz. Ben moderasyondan çıktığını bugün gördüm.
    Artık bunun şerefine AVM inşaatını ziyaret edip son durumu paylaşmak bana farz oldu.
    Üstadım resimlerin ve emeğin için çok çok teşekkür ederim.....

Eğer yolun düşerse Atakule'ye çok uzak olamyan Arjantin Caddesi ve arkasındaki Borazan Sokoktaki inşaatların son durumunuda bize atarmısın ?

6. Ben de site yönetimine bu hisse moderasyonlu kısımda tutulduğu taktirde bir daha yazmayacağımı, bu tutumu devam ettirirlerse beni üyelikten çıkarmalarını istemiştim.

Sanırım sonunda doğru yol bulundu. Site yönetimine teşekkür ederim. Yatırımcıların birbirlerine sağlıklı bilgi aktarabilmeleri için bu platformun bundan sonra herkese faydası olmasını dilerim.

Sn. playmaker fotoğrafları dört gözle bekliyor olacağım.

Yatırım tavsiyesi değildir.

7. Şirketimiz aynı anda 3 inşaatı birden yapmakta....

1 tanesi Atakuleki bayağı büyük bir inşaat....

Diğer ikisi Atakuleye çok uzak olmayan Arjantin Caddesi ve arkasındaki Bortazan Sokak inşaatları..... Bu iki inşaatında kabası 31.12.2016 tarihinde bitmiş gerçekleşme oranı yıl sonu itibarı ile % 50 olmuştu....

Son durumunu bilemiyorum lakin bayağı bir ilerleme olduğunu düşünüyorum.....

Tahminimce Atakule bitmeden çok önce bu iki inşaat bitecek ve kiraya verilecektir....

ikinci bi hususta şu.... Riva'da Galatasaray 'ın arazilerinin tam yanında 70 dönüm civarı arazimiz var..... Toki ile Gs aralarında anlaştı ancak inşat faaliyeteri henüz başlamadı.... Bu arazi bizim arazilerimizin hemen yanında bulunuyor ve gelişmelerin bizide olumlu etkileyeceğini düşünüyorum...

aynı şekilde Mühye'deki Çanakya konutlarıda var..... inşaat alanı bizim arazilere pek yakın olmasada yinede olumlu yansiyabileceğini düşünüyorum....

Yani atakule inşaatı , diğer inşaatlar , riva , mühye projelerinden olumlu haberler geldikçe hissemizin artma potansiyelide aratacaktır diye düşünüyorum...

yatırımcı tavsiyesi değildir.....

8. Yonetime tesekkur ediyor um...

Yillik net 6 milyon kira geliri var...

Avm bittikten sonra her yil duzenli 40-45 milyon tl kira getirisi olacak belki de daha fazla...sermayesinin yarisi kadar kar edecek olan bir sirket AGYO...

Sent from my SM-G935F using hisse.net mobile app

Sayfa 3/186 İlkİlk 123451353103 ... SonSon

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •