Sayfa 103/1000 İlkİlk ... 35393101102103104105113153203603 ... SonSon
Arama sonucu : 7994 madde; 817 - 824 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz VII

1.  Alıntı Originally Posted by Ahmetg Yazıyı Oku
    Herhalde calisma hayatiniz boyunca priminiz hep tavandanmi yatti?
    Evet 30 yıl boyunca tavandan ödendi..

Duhul
    Feb 2019
    İkamet
    Emmiden hakiki yalanlar
    Gönderi
    7,825
    Selamlar. Burada yazmış olduğum bilgi, yorum ve düşünceler tavsiye ve yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Webster üstad nerede diye sormayın, işte burada: https://www.hisse.net/topluluk/showthread.php?t=45203

3.  Alıntı Originally Posted by dimitris Yazıyı Oku
    İlk maaşı ıslatalım ... Abi sio falan mıydın, senin emekli maaşına çalışan bürokrat var bu ülkede .
    Sen emekli olduysan senin yerine kimi alacaklar, ben geçeyim olmazsa , çok iyi çocuğumdur. Maçlarda kaleci, okeye dördüncü, miniklere kirve olurum .
    Alemsiniz

o kadar abartılacak bir durum yok 30 yıl tavandan ödeyen herkes alıyor bu maaşı...

Ahmetg Guest
     Alıntı Originally Posted by TARIK Yazıyı Oku
    Alemsiniz

o kadar abartılacak bir durum yok 30 yıl tavandan ödeyen herkes alıyor bu maaşı...
    30 yil tavandan odeyecek pozisyon az ondan hayran kaldik

ABD de max maas 3200 dolar ama 65 yasindan once baglamiyorlar. Bu max maasin baglanmasi icin hep tavandan prim odenmesi gerekiyor. Simdiki tavan maas yillik 138K. Bunu ABD de kazanmak zor degil ama dakka basi isten attiklari icin sorun oluyor.

TR de 1000 dolari 50 yasinda baglatanlar hatta daha once baglatanlar olabilir

vaybe. Tatli yasta tatli para

5.  Alıntı Originally Posted by hkm Yazıyı Oku
    Sanırım siz tavandan alıyorsunuz.Şimdi tavandan emekli maaşı 7200 falan o zaman.Eh bence çok iyi para.Şimdi çalışanların on yıl sonra rüyalarında bile göremeyeceği bir emekli maaşı.Kardeşim de tavandan veya tavana yakın orandan emekli oldu geçen yıl.Şimdi emekli maaşı 6000 lira.Çok hızla dolara karşı eriyor bu maaş şimdiden hazırlıklı olun)))))))))
    sn hkm 7400 küsur alacağım inşallah

çok hızlı eriyeceğine şüphem yok..benden önce emekli olan arkadaşlarımdan biliyorum

6. birkac merak ettigim husus var.
    su an konkordato vs basvurulabiliniyor mu ?
    yoksa sizce bu olaylar yatisinca firmalar cok basvurur mu?

isler acilinca ticaret ve ozellikle acik hesap bizim gibi esnaflar icin buyuk risk olacak diye dusunuyorum.

Emekliler kavesine döndü burası, yok mu aranızda ben emsal dipcik gibim delikanlılar.
    DOLAR 5 GAYME OLACAK!
    Bu imza, Subat 2017 tarihine aittir!

8.  Alıntı Originally Posted by Pscyokinesis Yazıyı Oku
    Bu maaş biriken maaş değil di mi .

Arkadaş 37 sene ödedi .

Bak maaşı 4600 tl dedi çok ödeyince azalmıyor hanimiş dedi

Meğerse birikmiş olanmış 2258 tl aldı sonraki ay

hisse.net kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    yok benim birikmiş maaşım 20 gün için yattı.bu miktar daha düşük alacağım maaştan..2000 öncesi çalışma ve 2000- 2008 arası çalışma süreleri yüksek katsayıdan hesaplanıyor.ayrıca ne kadar uzun çalışırsanız yüksekten ödenen her ay maaşınızda artış sağlıyor.

Sayfa 103/1000 İlkİlk ... 35393101102103104105113153203603 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •