Sayfa 111/1000 İlkİlk ... 1161101109110111112113121161211611 ... SonSon
Arama sonucu : 7994 madde; 881 - 888 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz VII

Çeşme'de filan Iskandinav bayanları görünce, ohaaa... deyip neler .... neyse fazla ayrıntıya girmeyeyim, velhasıl firijit olduklarını bilem bile öğrendik sayeniz de, bir gidin yahu!
    DOLAR 5 GAYME OLACAK!
    Bu imza, Subat 2017 tarihine aittir!

Greta Garbo'dan anlamalıydım zaten!
    DOLAR 5 GAYME OLACAK!

3. REha abi viop basligini aksatma maasli troller paso iyi haber pompalamaya calisiyor . sen olunca inlerine geri kaciyorlar biraz daha fazla sIKLIKLA ugra oraya
    ....

Alıntı Originally Posted by Culpable Yazıyı Oku
    REha abi viop basligini aksatma maasli troller paso iyi haber pompalamaya calisiyor . sen olunca inlerine geri kaciyorlar biraz daha fazla sIKLIKLA ugra oraya
    Hemen yettim.
    DOLAR 5 GAYME OLACAK!

Duhul
    Nov 2018
    İkamet
    Gönüllerde yaşıyorum.
    Gönderi
    7,299
     Alıntı Originally Posted by samreit Yazıyı Oku
    Yok göcmen nüfusu ile alakali degil.
    Göcmen nüfusu düsük olan 60'li yillarda bile yüksekti.
    Karanlik dönem uzun oldugu icin cok iciyorlar ve daha cok ese tecavüz olaylari söz konusudur genelde anlaminda gösterilirdi belgesellerde.
    Buralarda bir kadın ''eşim bana tecavüz etti ''cümlesini kuramaz. Ayıplar millet .

Kadın olmak çok zor gerçekten.
    Yıllar önce kadın bir çalışanım sürekli izin alıp hastaneye giderdi ama o kadar sık izin alırdı ki yalan söylediğini düşünüyordum. Sonradan ailemden birisiyle konuşmuş. Nedeni bana geldi. Kadına kızdığım için bile vicdan azabı çektim.

Sadıçlık diye bir şey var bilirsiniz. Ve bir konuşma yapılır damatla. Birkaç kez yaptım. Söylediğim ilk cümle, eşin senin fahişen değildir demek olur.

Neyse Berkecan 'a bağlamadan konuyu değiştireyim. Ne olacak bu doların hali yavv

Duhul
    Nov 2018
    İkamet
    Gönüllerde yaşıyorum.
    Gönderi
    7,299
     Alıntı Originally Posted by reha kaya Yazıyı Oku
    Hemen yettim.
    Destek lazım olursa bir kamyon adam yığarım buraya de abi . Sopaları kapar geliriz .

Alıntı Originally Posted by reha kaya Yazıyı Oku

Şezlong az, açık büfe yok, döt korkusu var o nedenlen bol bol çeker tarrak gibi geziniriz, yok abi kalsın ben evde iyiyim.
    Bizim gücümüz büyük otellerdi. Şimdi bu zayıflığımız oldu.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    O egeli ben değilim

15 Günlük sakal, 4 aydan fazladır kesilmemiş saç, modern Robinson Cruseo döndük yeminlen.
    DOLAR 5 GAYME OLACAK!

Sayfa 111/1000 İlkİlk ... 1161101109110111112113121161211611 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •