Sayfa 112/1000 İlkİlk ... 1262102110111112113114122162212612 ... SonSon
Arama sonucu : 7994 madde; 889 - 896 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz VII

Ahmetg Guest
     Alıntı Originally Posted by Culpable Yazıyı Oku
    bir iki sey daha ekliyeyim : hic kullanmadigim bir banka ama buyuk bankalarindan bir tanesi : uzerimde 15bin $ vardi yakin diye oraya yatirdim . kullanmiyacagim bir para vadesiz de duruyor aradan 2 ay gecti banka beni aradi subeye gel diye : soyledikleri : limitimiz doldugundan dolayi bankadaki paranizi ya cekin yada bankada durdugu icin aylik %2 kesinti olucak .. vadesiz de duran para icin ne kesintisi ..
    Yurtdisinda hesabiniz var ordan para transferi yaptiniz . oldu ya gonderen kisminda sizin isminiz gecmedi . %13 vergisini vereceksiniz kendi paraniz dahi olsa .

Yolda giderken el kaldirdiniz bir taksi durdurdunuz 2km ileriye gittiniz tutacagi ucret normalde 2$ degilmi . taksici kafasina gore bir tarife acti ve 100$ tuttu bunu odemek zorundasiniz . Turkiyedeki gibi tek tarife yok adamlar kafasina gore tarife eklemis taksimetreye .. zaten coguda telefonlarindaki taksimetreyi kullanir
    Burasi hangi ulke?

3 Kelime bir ton alıntı ve cevabı burada olan bir soru.

Şimdi bana söyleyin, bu herife G. demekte haksızmıyım?
    DOLAR 5 GAYME OLACAK!
    Bu imza, Subat 2017 tarihine aittir!

3.  Alıntı Originally Posted by reha kaya Yazıyı Oku

Şezlong az, açık büfe yok, döt korkusu var o nedenlen bol bol çeker tarrak gibi geziniriz, yok abi kalsın ben evde iyiyim.
    Tamamen iyi niyetle planlama yapıldığına dair hiç kuşkum yok,ancak bu bir görev değil,bir iş,bir zorunluluk hiç değil,adı üstünde tatil... eğer tedirgin hissedip bir çok konuda kısıtlanacaksam,kimse kusura bakmasın geceliği bin tl otele vermem,çok daha uygun fiyatla balkonda tatil yaparım...

Duhul
    Mar 2017
    İkamet
    istanbul
    Gönderi
    6,914
     Alıntı Originally Posted by stonhand Yazıyı Oku
    Reis Haziran'da bu iş tamam dediği günden sonra veriler takir takir iyileşmeye başladı, ay yalani ..kim inananina döndü bu iş. Bunların verisine güvenip işe güce giden varsa micayim aklina
    Günden güne vefat sayısını düşürüp bayramın son günü sıfır ölüm derler, herhalde....

Geçen sene enflasyon konusunda böyle yapmışlardı, hem elektriğe hem doğalgaza %15-30 arası zam yaptıkları aylarda eksi enflasyon açıklamışlardı açıkladıkları hedefe uysun diye...
    Yazdıklarım yatırım tavsiyesi değildir.

5.  Alıntı Originally Posted by reha kaya Yazıyı Oku
    15 Günlük sakal, 4 aydan fazladır kesilmemiş saç, modern Robinson Cruseo döndük yeminlen.
    Ben internetten makinayı aldım,bir kaç evde saç tıraşı videosu da izledim,yeterli derecede gözümü karartırsam kendimi tıraş edeceğim önümüzdeki günlerde....

Duhul
    Mar 2017
    İkamet
    istanbul
    Gönderi
    6,914
     Alıntı Originally Posted by dimitris Yazıyı Oku
    Ben dün sadece elma dedim . Muhabbet nerelere gitti. Sen şimdi Tayland dedin ya kimbilir neler olacak .
    Bence sizin dediğinize en uygun ülke Makedonya, ohrid olabilir. Hem ucuz hem uçakla 2 saat gibi. Türklere de düşmanlıkları yok diye biliyorum...

Alıntı Originally Posted by watcher46 Yazıyı Oku
    Tamamen iyi niyetle planlama yapıldığına dair hiç kuşkum yok,ancak bu bir görev değil,bir iş,bir zorunluluk hiç değil,adı üstünde tatil... eğer tedirgin hissedip bir çok konuda kısıtlanacaksam,kimse kusura bakmasın geceliği bin tl otele vermem,çok daha uygun fiyatla balkonda tatil yaparım...
    Benim planı uygulayın, arzuya akşamüstü bir şezlong veya uygun bir minder yastık arzuya gore soguk bira veya rakı Merlot otel halt etsin yaninda.

Cana paha biçilmez, bir de üste otel parası vermeyelim.

Isaretimiz Reyisin el sıkışması, yoksa üste para verseler hiç bir yere gitmem.
    DOLAR 5 GAYME OLACAK!
    Bu imza, Subat 2017 tarihine aittir!

Duhul
    Mar 2017
    İkamet
    istanbul
    Gönderi
    6,914
     Alıntı Originally Posted by watcher46 Yazıyı Oku
    Ben internetten makinayı aldım,bir kaç evde saç tıraşı videosu da izledim,yeterli derecede gözümü karartırsam kendimi tıraş edeceğim önümüzdeki günlerde....
    Ben video filan izlemeden makinanın en kısa ucuyla kestim. Sıfır değil ama 1 numara gibi oldu...Hayatımda en kısa saçlı dönemim...

Sayfa 112/1000 İlkİlk ... 1262102110111112113114122162212612 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •