Sayfa 452/1000 İlkİlk ... 352402442450451452453454462502552952 ... SonSon
Arama sonucu : 7994 madde; 3,609 - 3,616 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz VII

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Gurbet
    Gönderi
    9,075
    Blog Entries
    3
    Bu başlığı şu anda 51 kişi okumaktadır. (13 normal üye, 1 deli üye, 2 firari, 5 yabancı, 0 Bağkur emeklisi, 11 şartlı tahliye ve 19 ziyaretçi)

DeliKAN, amadeus, ayyan, bir-esnaf, british, dimitris, dunya, escada, Harun, hkm, memet 80, slamdunk393, Tinaz, watcher46

Duhul
    Mar 2017
    İkamet
    istanbul
    Gönderi
    6,930
     Alıntı Originally Posted by hkm Yazıyı Oku
    Sn turalı bu maskelerde sterilite önemli değildir.İşlevleri başka,o sterilite işine kafayı takmayın.
    Teşekkür ederim Sn hkm, o zaman a101deki telli olanlardan alayım P.tesi.
    Yazdıklarım yatırım tavsiyesi değildir.

Duhul
    Mar 2017
    İkamet
    istanbul
    Gönderi
    6,930
     Alıntı Originally Posted by watcher46 Yazıyı Oku
    Genelde tüm cerrahi yüz maskelerinde non steril yazıyor,bu olayların başında bir kutu almıştım,telli,ondada steril değildir yazıyor,belki n95 ler steril olabilir,beğendiyseniz alın derim bir kutu ama telli olanlardan..
    Sağolun, alacam bu telli olanlardan,o ifadeyüzünden bir şüphe düşmüştü de sizin ve hkm'in cevaplarından sonra demek ki normalmiş.

4.  Alıntı Originally Posted by Egeli Yazıyı Oku
    Güzel soru ihracat varken iç piyasaya 1 liradan kim maske verecek.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    ihracat yapabilmek için ihraç ettiğiniz kadar adeti, devlete bedava vermek zorundasınız- şu an öyle.
    o yüzden daha üst model ihraç edip düşük modellerden devlete veriyorlardı
    onun yerine kağıt gibi maskelerden iç pazarda 1 TLye satmak isteyebilirler

her durumda esas bedel imalatı olmaz dağıtımı, lojistiği olur
    bence, madem satacaklar, ve madem avmleri dükkanları vs. de açacağız diyorlar...a101, bim, lcw gibi her yerde olan mağazalarda satış yapmaları lazım. bunların sağlam lojistiği var. bir de gratis, watsons vs. bunlar da minik ıvır zıvıra alışkın, renk renk paketler sepetlere dökerler...maksat onu almaya giren başka şey de alsın.

eczaneler bu iş için fazla uygun değil. onlar eczane kozmetiği, anne-bebek ürünleri gibi kalemlerde çok marjlı satışa alışmışlar.akşama kadar 100 kişi girip-çıkacak, dükkanları küçük ve havasız, günün sonunda bu üründen kar 10 lira, bunu istemiyorlar...maske angarya geliyor, olay bu.

Duhul
    Mar 2017
    İkamet
    istanbul
    Gönderi
    6,930
    Bu arada dışarıda maskesiz dolaşmak yasak mıymış? Ben sadece kapalı yerlere maskesiz girmek yasak diye biliyordum...

http://www.zaytung.com/fotohaberdetay.asp?newsid=375589

6.  Alıntı Originally Posted by turali Yazıyı Oku
    Bu arada dışarıda maskesiz dolaşmak yasak mıymış? Ben sadece kapalı yerlere maskesiz girmek yasak diye biliyordum...

http://www.zaytung.com/fotohaberdetay.asp?newsid=375589
    Henüz öyle bir yasak yok. Ancak ceza yazmak istenirse her türlü neden bulunur. Misal ; hem maskesiz hem sosyal mesafeyi korumadın diye yazabilir. Sonuçta kimliğini isteyince verecen, yoksa bu kez memura direnmekten ....... her yol öpülmeye çıkar. En iyisi 1 kuruşluk maskeyi takmak daha ekonomik ( 1000 liralık cezadan kurtarır )

7. bu kapalı mekanda maske zorunluluğu filanda hikaye ben gecen gün üniversiteye gittim.Benim dışımda ne hocalarda, ne hizmetlilerde ne de burokratlarda maske vardı.Güy bunlar en eğitimli kesim.Milletimizde garip bir özgüven var benim çözemediğim.

8.  Alıntı Originally Posted by loner Yazıyı Oku
    bu kapalı mekanda maske zorunluluğu filanda hikaye ben gecen gün üniversiteye gittim.Benim dışımda ne hocalarda, ne hizmetlilerde ne de burokratlarda maske vardı.Güy bunlar en eğitimli kesim.Milletimizde garip bir özgüven var benim çözemediğim.
    Hocam, bazen nimeti külfetini geçerse vazgeçiyor insanlar. Sürekli takmak bunaltıyor, gözlüğe buğu yapıyor. Aynı nefesini tekrar soluduğun için koku yapıyor vb...

Sayfa 452/1000 İlkİlk ... 352402442450451452453454462502552952 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •