Sayfa 468/1000 İlkİlk ... 368418458466467468469470478518568968 ... SonSon
Arama sonucu : 7994 madde; 3,737 - 3,744 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz VII

1.  Alıntı Originally Posted by Sugosu82 Yazıyı Oku
    ilk okulu 1.lik ile bitirdim
    orta okulu 1. likle bitirdim.
    fen lisesi sinavlarinda tr ilk 25 e girdim
    okumadim :D
    orta okul mudurum gelip eve babamdan zorla beni alip liseye yazdiracakti o derece.

neyse gelelim sonuca.
    babam dedi ki zekan ile ticarette basarili olursan 40 yasinda milyoner olursun demisti.
    yanilmis rahmetli

30 yasinda oldum

tr nin avantaji farkli.bu ulkede ticaretle kazanilacak para rahatligi bence dunyada ilk 3 e girer..
    cevremde onca kisi milyon tl aylik kazanci olup 58.8 tl sadece damga vergisi oduyor.bunu baska ulkede yapsaniz kan alirlar.

ha ama okuyacam diyorsaniz yukarida belirtilenler gibi daha ilk okulda yurt disi amacli egitim baslanmali.
    bu sınavların ölçtüğü akademik zekaya sahip kişilerde genelde ticaret zekası olmaz.
    siz istisna bir kişisiniz.
    (akademide de istisna olarak akademik zekası dışındaki zeka puanları da yüksek olan kişilere rastlanıyor, o da istisna dediğim gibi)

ha ama ticari zekası olan, yahut yüzsüz/usulsüz olan yahut ister ticaretle ister rantla kazansın vergi kaçıran için Türkiye kesinlikle cennet...

ben bunu da hep diyorum. özellikle de yurtdışından türkiye hakkında yorum yapanlara:
    sizin yaşadığınız yerlerde rakamlar/tablolar 100'ün 90'ını gösterir. kalan 10'u da insan buna binaen sağlıklı biçimde kestirebilir.
    burada 10'unu gösteriyor.
    burası bir kaçak, kayıt dışı, af cenneti!

ha ama bu regülasyonsuzluk ticarete imkan tanıdığı kadar, aynı zamanda, şuna da imkan tanıyor, buyurun, bunu da başka yerde deseniz kan alırlar:
    http://twitter.com/Who98408150/statu...281135105?s=20

Alıntı Originally Posted by watcher46 Yazıyı Oku
    Bende kendimi çok ezik hissettim Reha Bey,hiç sesim çıkmıyor sadece okuyorum...
    Hadi sizde arkamda durun, kurtardınız paçayı!
    DOLAR 5 GAYME OLACAK!
    Bu imza, Subat 2017 tarihine aittir!

Alıntı Originally Posted by reha kaya Yazıyı Oku
    Siz arkamda durun, ezecem bu eğitimli snopları!
    Abi ezmek yerine dinlesek daha yerinde olur, beleş bilgi baldan tatlıdır.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    O egeli ben değilim

Alayı tüydü galiba şaka yaptım valla, gelin beri!
    DOLAR 5 GAYME OLACAK!

Alıntı Originally Posted by subcomponent Yazıyı Oku
    bu sınavların ölçtüğü akademik zekaya sahip kişilerde genelde ticaret zekası olmaz.
    siz istisna bir kişisiniz.
    (akademide de istisna olarak akademik zekası dışındaki zeka puanları da yüksek olan kişilere rastlanıyor, o da istisna dediğim gibi)

ha ama ticari zekası olan, yahut yüzsüz/usulsüz olan yahut ister ticaretle ister rantla kazansın vergi kaçıran için Türkiye kesinlikle cennet...

ben bunu da hep diyorum. özellikle de yurtdışından türkiye hakkında yorum yapanlara:
    sizin yaşadığınız yerlerde rakamlar/tablolar 100'ün 90'ını gösterir. kalan 10'u da insan buna binaen sağlıklı biçimde kestirebilir.
    burada 10'unu gösteriyor.
    burası bir kaçak, kayıt dışı, af cenneti!

ha ama bu regülasyonsuzluk ticarete imkan tanıdığı kadar, aynı zamanda, şuna da imkan tanıyor, buyurun, bunu da başka yerde deseniz kan alırlar:
    http://twitter.com/Who98408150/statu...281135105?s=20
    Türkiyede ticari hayatta en nefret ettiğim kelime kuralına uygun oynamak. Burada kuraldan kast edilen vahşi batı kuralları.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    O egeli ben değilim

Hadi beyler toplaşın, gidiyah.
    DOLAR 5 GAYME OLACAK!

7.  Alıntı Originally Posted by Sugosu82 Yazıyı Oku
    ilk okulu 1.lik ile bitirdim
    orta okulu 1. likle bitirdim.
    fen lisesi sinavlarinda tr ilk 25 e girdim
    okumadim :D
    orta okul mudurum gelip eve babamdan zorla beni alip liseye yazdiracakti o derece.

neyse gelelim sonuca.
    babam dedi ki zekan ile ticarette basarili olursan 40 yasinda milyoner olursun demisti.
    yanilmis rahmetli

30 yasinda oldum

tr nin avantaji farkli.bu ulkede ticaretle kazanilacak para rahatligi bence dunyada ilk 3 e girer..
    cevremde onca kisi milyon tl aylik kazanci olup 58.8 tl sadece damga vergisi oduyor.bunu baska ulkede yapsaniz kan alirlar.

ha ama okuyacam diyorsaniz yukarida belirtilenler gibi daha ilk okulda yurt disi amacli egitim baslanmali.

Aşırı zeka ile ilgili birçok insan ve hayvan üzerinde araştırma yapıldı....aşırı zekanın bir çoğunda aklı bozduğu farkedildi....

Yani demek istediğim aşırı zeka bir sorun problem çoğu zaman....!!!!!!!!!!!

Alıntı Originally Posted by baddog Yazıyı Oku
    Aşırı zeka ile ilgili birçok insan ve hayvan üzerinde araştırma yapıldı....aşırı zekanın bir çoğunda aklı bozduğu farkedildi....

Yani demek istediğim aşırı zeka bir sorun problem çoğu zaman....!!!!!!!!!!!
    Nasıl yâni, etrafımız çatlaklarlan mı çevrili şu an?
    DOLAR 5 GAYME OLACAK!

Sayfa 468/1000 İlkİlk ... 368418458466467468469470478518568968 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •