Sayfa 605/1000 İlkİlk ... 105505555595603604605606607615655705 ... SonSon
Arama sonucu : 7994 madde; 4,833 - 4,840 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz VII

Duhul
    Nov 2018
    İkamet
    Gönüllerde yaşıyorum.
    Gönderi
    7,299
     Alıntı Originally Posted by Nikotin-34 Yazıyı Oku
    Trump, "F-35lerin ana gövdesi Türkiye'de üretiliyor ve Türkiye den gönderiliyor. Şimdi Erdoğan ile iyi ilişkilerimiz var, ama ya olmasa ne olacak? 'Size F-35 parçalarını vermiyoruz' deseler ne yapacağız?" yorumunda bulundu.

Buradan devam edin

Reis & memleketim candır gerisi hikaye.
    Yav şimdi bir şey diyecem kavga çıkacak. Güneysu excaliburu almış başımızda bekliyor. Adam sinirli zaten , Reha abiye kıydıktan sonra bizi ne eder belli olmaz .

2.  Alıntı Originally Posted by DeliKAN Yazıyı Oku
    İşte böyle günlerde Dolardan Çıkınca Ne Yapmalı sorusuna cevap verecek b!lge insanlara ihtiyaç var.
    Tilkinin dönüp dolaşıp gideceği yer yine kürkçü dükkanı ama derviş sabrına ulaşmayı başardıysa altın gümüş rasyosundan dolayı gümüş değerlendirilebilir

Duhul
    Nov 2018
    İkamet
    Gönüllerde yaşıyorum.
    Gönderi
    7,299
    Mademki millet tarıma bu kadar önem veriyor. Hepiniz dolar baronu insanlarsınız, yaşadığın şehrin yakından 3 -5 dönüm toprak alın da azcık üretim yapın bakim . Yalnız teknoloji yok. No teknoloji, azcık post modern yaşayın. Düğmeye bas ev ısınsın, numaraya bas eve erzak gelsin olmayacak .
    Kışın tezek yakacaksınız, sabahları ocakta pisecek çay, 1 inek 20 de koyun bakılacak. Altı temizlenecek sağılacak güdülecek. Gündüz çalışıp gece nöbet bekleyeceksiniz. O hayvanları orada bırakıp 1 günlüğüne dahi evden ayrılamazsınız. Ağaçların dibi açılacak, ilaçlanacak, ot temizlenecek. Bostan bellenecek. Daha neler neler ...

Tatlı su çiftçileri sizi . Şehirden bakınca köy hayatı egzotik geliyor değil mi , saksıda domates, kafeste kuş beslemeye benzemez o işler.

Not : Şaka yaptım la kimse üzerine bir söz alınmasın.

4.  Alıntı Originally Posted by dimitris Yazıyı Oku
    Yav şimdi bir şey diyecem kavga çıkacak. Güneysu excaliburu almış başımızda bekliyor. Adam sinirli zaten , Reha abiye kıydıktan sonra bizi ne eder belli olmaz .
    Kavgalık şey yazmadan REİS'i alkışlayabilirisin çok mu zor başarıyı görmek?

mesela.

5. https://www.ensonhaber.com/

bugün çok şey var paylaşılacak
    en iyisi linki atayım.

6. daha once kitabi durulen biri tekrar gelmis yahu.Ne zaman tesrif eder diye dusunuyordum. Yoksa enson haberlerden nasil haberimiz olacak.

7.  Alıntı Originally Posted by Nikotin-34 Yazıyı Oku
    https://www.ensonhaber.com/

bugün çok şey var paylaşılacak
    en iyisi linki atayım.
    Okunmayan, tirajı olmayan siteler/basın yayın organlarına niye link veriyorsunuz... haberler reklam/slogan/yanlı olmaz, gerçek haber verip yorumu hür olarak yapabilirsiniz..., ancak; yorumu/sloganı/ reklamı haber diye yazınca tiraj ve izlenme oranları düşer...
    Bakın size VKGYO üzerinden yapılan nitelikli soygunun sonucunu yazayım, sizin izlediğiniz yayın kaynakları buna değinmez / değinemez...
    Buraya yazmamın nedeni de dövizle olan gerçek bağlantısı...

Şimdi kamu kaynaklarını batık şirketlere ve onların sahiplerine karşılıksız olarak verildiğine/yönlendirildiğine 0 sıfır ihtimal vermek gerekir.... peki kim hesap soracak derseniz;Adam Smith bu ekibe öyle bir tokat atmışki haberlerinin olduğunu bile sanmıyorum. Piyasayı Görünmez El Yönetir der... Görünmez el şöyle devreye girdi; nitelikli girişimciler ve yatırım sermayesi bu yönetimin ulaşamayacağı ülkelere kaçtı... kalanlar bu batık şirketlere neden olup zombi şirketlere dönüşüyorlar...gelen sermaye garantili gelir vurur çıkar, o vurdukça bütün mal guruplarında önlenemez fiyat artışları başlar....Dövizde sonuçta bir çeşit maldır diyen iktisadi görüşler vardır...
    YTD

Alıntı Originally Posted by Nikotin-34 Yazıyı Oku
    Trump, "F-35lerin ana gövdesi Türkiye'de üretiliyor ve Türkiye den gönderiliyor. Şimdi Erdoğan ile iyi ilişkilerimiz var, ama ya olmasa ne olacak? 'Size F-35 parçalarını vermiyoruz' deseler ne yapacağız?" yorumunda bulundu.

Buradan devam edin

Reis & memleketim candır gerisi hikaye.
    Trump Türkiyenin yardımları için twitterda teşekkür etti mi ?

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    O egeli ben değilim

Sayfa 605/1000 İlkİlk ... 105505555595603604605606607615655705 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •