Sayfa 731/1000 İlkİlk ... 231631681721729730731732733741781831 ... SonSon
Arama sonucu : 7994 madde; 5,841 - 5,848 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz VII

1.  Alıntı Originally Posted by eksina Yazıyı Oku
    ev alacakmısta nakit lazımmıs Türkiyede yasıyorsun dıyarbakırda evler dolarla satılıyor demek ki yok oyle dıyelim . Banka havalesi denen bişi var
    insanların kaybı var yargılamak bize düşmez de evi diyarbakırdan alacaktık diye bir beyanları yok
    kendi parası değil mi istediği yere koyar, önemli olan mağduriyetin giderilmesi, belki antalyadan ev alacaktı..?

Alıntı Originally Posted by DeliKAN Yazıyı Oku
    Sorun etme, deli olmak iyidir aslında.
    Akıllı insanlar sürüye uymadıklarından millete deli gibi gözükürler ,en akıllıları da bir nevi dokunulmazlık kazanalım diye kasıtlı adlarını deliye çıkarırlar. )))))))))

3.  Alıntı Originally Posted by hkm Yazıyı Oku
    Böyle bir şey neden yapılır ki,amaç nedir arkadaşlar.Altın bu dolar değil ki, millet altın alsın istiyorlar diye düşünüyordum ben.
    Al sat yapmasın istiyorlar gün içi

Alıntı Originally Posted by eksina Yazıyı Oku
    ev alacakmısta nakit lazımmıs Türkiyede yasıyorsun dıyarbakırda evler dolarla satılıyor demek ki yok oyle dıyelim . Banka havalesi denen bişi var
    Hikayede kişinin kendi öznel yorumları ağırlıkta bu konuda bu nedenle yorum yapamam. Ama orada çalışan kişinin siciline bu konu işlenmiştir. O kişiyide karalaması doğru değil. Kasanın içeriğini banka bilmez. En az iki anahtarla açılır. Bir işlem yapılacaksa noter eşliğinde yapılır.
    Kafanızda soru işareti varsa kasa kullanmayın. Zaten banka kapalı olursa kasaya ulaşamazsınız (resmi tatil veya sokağa çıkma yasağı gibi)
    Güvenlik endişeniz varsa büyükşehirdeyseniz merkez şubeleri tercih edin.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    O egeli ben değilim

Alıntı Originally Posted by hkm Yazıyı Oku
    Akıllı insanlar sürüye uymadıklarından millete deli gibi gözükürler ,en akıllıları da bir nevi dokunulmazlık kazanalım diye kasıtlı adlarını deliye çıkarırlar. )))))))))

Boşuna uğraşıyor, o.
    DOLAR 5 GAYME OLACAK!
    Bu imza, Subat 2017 tarihine aittir!

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Gurbet
    Gönderi
    9,075
    Blog Entries
    3
    G. Afrika Merkez bankası faiz oranını 50 bp indirdi.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Gurbet
    Gönderi
    9,075
    Blog Entries
    3
     Alıntı Originally Posted by reha kaya Yazıyı Oku

Boşuna uğraşıyor, o.
    En azından peru'nun vaka sayısını dert etmiyorum.

8.  Alıntı Originally Posted by hkm Yazıyı Oku
    Böyle bir şey neden yapılır ki,amaç nedir arkadaşlar.Altın bu dolar değil ki, millet altın alsın istiyorlar diye düşünüyordum ben.
    Değerli hkm, sanırım yanlış anladınız ! Altın aslında bu ülkede dolardır. Değeri dolarla belirlenen ve bizim otoritelerin maalesef !! müdahale edemediği bir emtiadır. Yurt dışından yolcu beraberi getirilen altın miktaını 5 kg. a çıkarmışlardı hatırlarsak. Çünkü o zaman merkez de altın topluyordu.

Şimdi, sıradan vatandaşın talep ettiği her gram için yurt dışına döviz ödenmek durumunda. Olsa dükkan vatandaşın misali.

Sayfa 731/1000 İlkİlk ... 231631681721729730731732733741781831 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •