Sayfa 749/1000 İlkİlk ... 249649699739747748749750751759799849 ... SonSon
Arama sonucu : 7994 madde; 5,985 - 5,992 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz VII

1.  Alıntı Originally Posted by dimitris Yazıyı Oku
    Ha , Benjamin Linus. Ben .

Onu yazan da Charlie 'ydi.
    Şişko var birde akıl hastanesinde yatarken süper Piyango’yu bilen adam

2.  Alıntı Originally Posted by guneysu Yazıyı Oku
    Derdi hep benimle..
    Araya girip kaynamak istemem

Alıntı Originally Posted by apocalyptica Yazıyı Oku
    Mustafa bey Eskişehirli ama siz sürekli bizansa yuklendiniz o anlamda dedim, ucu Mustafa beye de dokunuyor sonuçta orasi da büyükşehir.
    En çok o gıcık sokağa çıkma yasağına, Selim bey aldırış bile etmez.
    DOLAR 5 GAYME OLACAK!
    Bu imza, Subat 2017 tarihine aittir!

4.  Alıntı Originally Posted by apocalyptica Yazıyı Oku
    Çeyrek altin diye eski tip jetonlardan cikmasin
    Bildiğim kadarıyla fiziki altın alabileceğiniz sayılı bankalardan biri Kuveyt Türk Bankası.

Alıntı Originally Posted by apocalyptica Yazıyı Oku
    Araya girip kaynamak istemem
    Yok kimse zaten bizim aramıza giremez forumda veya gerçek yaşamda, dile kolay tam 16 senedir takışırız, emme sanaldan reel hayatta dahi dostluk kurmuş kişileriz.
    DOLAR 5 GAYME OLACAK!
    Bu imza, Subat 2017 tarihine aittir!

6.  Alıntı Originally Posted by martind Yazıyı Oku
    Uslub cok sıkıntılı.

Ressam Izmırde değil misin sen ?. Doguya yönün cevirme, her zaman batıya..

Ama gezip görülür...Max 2 gün..

Ben İzmir de 10 yıl yaşadım. 3 ilçe değiştirdim. Çok iyi yönleri olduğu gibi, en bağnaz kasabada bile görülmeyecek bağnazlıkta gördüm. Sonuçta , kendi alanımda çok kalabalık bir topluluk içinde mutlu yaşadım. Şimdi Ankara nın dibinde bir köy hayatı yaşıyorum.

lakin benim bir özelliğim de genelde yeni gelişen, parlayan- parlatılmaya başlanan- yerleri bularak ucuz ( aslında değerinde ) arsa, ev alarak 2-3 yıl sonra %100 den aşağı olmayacak şekilde kazançla satmak. Bu arada zorunlu olarak o yerleşim yerinde yaşamak durumunda kalıyorum. Silivri, çatalca, seferihisar, perşembe, erzurum yıldızkent, bornova vb.

7.  Alıntı Originally Posted by reha kaya Yazıyı Oku
    Yok kimse zaten bizim aramıza giremez forumda veya gerçek yaşamda, dile kolay tam 16 senedir takışırız, emme sanaldan reel hayatta dahi dostluk kurmuş kişileriz.
    Ben de onun altini cizdim, araya giren kaynar diye.

8. Forumda sürekli Reha bey, küçük şirin kasaba ( arasıra bilecikle kıyaslasa da ) dedikçe ilgimi çekti. Yoksa , ben çok uzun süre hiç bir toprağa bağlanamam. Sürekli bir göçebelik var ruhumda. Tabiat varlıkları, yeraltı kaynakları , Ekonomik yönden önemlidir para kazanacağım yer için. Ama her şeyi öğrenmiş olup, bu defteri kapattık. başka istikametlere bakacağız.

Sayfa 749/1000 İlkİlk ... 249649699739747748749750751759799849 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •