Sayfa 760/1000 İlkİlk ... 260660710750758759760761762770810860 ... SonSon
Arama sonucu : 7994 madde; 6,073 - 6,080 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz VII

Alıntı Originally Posted by Pscyokinesis Yazıyı Oku
    Ben hisse tavsiye hiç etmem .

Robotlar 20-30 milyar TL lik şirketlerde bile lot sayıyorlar amcamlar hayır anlamadığım derinlik olup olmadığını nereden biliyorsa farklı kurumlarda olduğu halde toplam anlık lotu biliyor çoğu robotların38 emir var bir kademe benim hisse toplamın kadar 3 gün değiştirdim yine aynısı adam hisseyi basıyordu aşağıya bende 1 lot sattım 3 lot aldım yaptım biraz bunu adam çıldırdı bastı yukarı
    Katılıyorum. Bim spotta 63 küsür, vadelide 62 küsür. Normalde adamın spotta satıp vadeliden alması kafadan kazanç anlamına geliyor. Ama bunun için önce spotta bim’i olması gerekiyor. Dolayısıyla uzak durmak sanki daha mantıklı

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    O egeli ben değilim

Ben birazdan çıkıyorum, gece üstünde konuşacağımız ve benim gerekli yerlerine barmak basacağım bir konu bulun.
    DOLAR 5 GAYME OLACAK!
    Bu imza, Subat 2017 tarihine aittir!

Dolar 6.8092 civarı.Delikan hocam nerelerde acaba)))))))))

4. Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz VII

Alıntı Originally Posted by Egeli Yazıyı Oku
    Katılıyorum. Bim spotta 63 küsür, vadelide 62 küsür. Normalde adamın spotta satıp vadeliden alması kafadan kazanç anlamına geliyor. Ama bunun için önce spotta bim’i olması gerekiyor. Dolayısıyla uzak durmak sanki daha mantıklı

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    Kafadan kazançı yedirmiyorlar .

Sistemim al verdiği hisseyi alıyorsam sert bir barı çakıyor hiç değişmez kural oluyor yedek kurşun yoksa bekleyip durursun işte .

Robotlar iyi çalışıyor ben sattıktan sonrada sert yukarı büyük hisse değilse 2-3 tavan 100 de ise

Ya gördünüz arkadaşlar 6.80 deki dolar varantını kaçırdım.Artık önümüzdeki maça bakacağız.7 de ben gene uzun süreli bir leningrad savunması bekliyorum merkezden))))))))

Alıntı Originally Posted by Pscyokinesis Yazıyı Oku
    Ben hisse tavsiye hiç etmem .

Robotlar 20-30 milyar TL lik şirketlerde bile lot sayıyorlar amcamlar hayır anlamadığım derinlik olup olmadığını nereden biliyorsa farklı kurumlarda olduğu halde toplam anlık lotu biliyor çoğu robotların38 emir var bir kademe benim hisse toplamın kadar 3 gün değiştirdim yine aynısı adam hisseyi basıyordu aşağıya bende 1 lot sattım 3 lot aldım yaptım biraz bunu adam çıldırdı bastı yukarı
    netaş hissesine beklerız bızım spegıde kızdırın bıraz

7. China’s National Peoples Congress (NPC) opened today, having been delayed by the coronavirus pandemic. The NPC is China’s version of a parliament and used by the Communist party leaders to report on the state of the economy and outline their plans for the future, both domestically and globally.

Prime Minister Li Keqiang announced that for the first time in decades that there would be no growth target for the year. So the Chinese leaders have abandoned their much heralded aim to have doubled the country’s GDP under the current plan by this year. That was bowing to the inevitable.

Çin başbakanı, bu sene için bir büyüme hedeflerinin olmayacağını açıklamış.Şu şartlarda burada damadın yüzde 5 büyüyeceğiz, en iyi ekonomiyizgibi söylemlerinin normalmiş gibi algılanması dehşet verici. Türkiye bu yıl yüzde 5 büyür diyen adam bence ilk önce
    sağlam bir psikologa gösterilmeli.Şöyleki büyümeyi bıraktık artık diyen Çin in bütün dünyadan alacağı borçlarının yüzde 50sinden fazla durumda.

Duhul
    Nov 2018
    İkamet
    Gönüllerde yaşıyorum.
    Gönderi
    7,299
     Alıntı Originally Posted by reha kaya Yazıyı Oku
    Sağolun efendim, Kiril alfabesini görünce, Ukraynadır burası diye sallamıştım.
    Algıda seçicilik.

Sayfa 760/1000 İlkİlk ... 260660710750758759760761762770810860 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •