Sayfa 773/1000 İlkİlk ... 273673723763771772773774775783823873 ... SonSon
Arama sonucu : 7994 madde; 6,177 - 6,184 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz VII

Alıntı Originally Posted by samreit Yazıyı Oku
    Olur mu, nasil masraftan kurtulacagiz?
    Bosuna ateyist olmadik.
    Araplarin memleketi fazla kumlu, sevmim.
    Allah doğru yolu buldursun, sizlen tartışırkene yoldan çıkamam ben!
    DOLAR 5 GAYME OLACAK!
    Bu imza, Subat 2017 tarihine aittir!

Alıntı Originally Posted by reha kaya Yazıyı Oku
    Allah doğru yolu buldursun, sizlen tartışırkene yoldan çıkamam ben!
    Hadi iyisiniz yine.
    Bayram'da otoyollar ücretsizmis.
    Masraftan kurtuldunuz, sokaga cikma yasagi varken.

3.  Alıntı Originally Posted by dimitris Yazıyı Oku
    Filmlerde oluyordu ama gerçekte var mı bilemedim. Bazen filmlerle , kitaplarla gerçek hayatı karıştırıyorum.

Bedeni dondurup saklatıyorlardı, gelecekte ölümsüzlük bulunur yahut bir şekilde yeniden hayata dönülür diye .
    Dondurmaya gerek yok, pek cogu zaten donuyor.

4.  Alıntı Originally Posted by dimitris Yazıyı Oku
    Bak o güzel olur. Pamuk mamuk da yok rahat rahat ölürüz yav
    Yeni sistemde Pamuk yerine silikon ile tıkıyorlar diye söylemişti biri bana.
    Kafa mı buldu gerçek mi bilmiyorum. Gayet kendinden emin konuştu.
    Doğru mu? Bilen var mı?

5. Diplomat kacar mi ?

Aslında havaalanında ateşi ölçülmüş sağlık kontrolünden geçmiş, herşey normaldir, o yüzden karantinaya götürüleceğini öğrendiğinde şaşırmıştır ama yapabileceği fazla bir şey yoktur, otobüse biner, kimliğini teslim edip eline verilen kâğıttaki kurallara anlamadan bakar. Gelmeden önce bu ihtimali elbette düşünmüş, sormuş, evde kalabileceği söylendiği için dönmüştür.

Tiina, kısa süreli gittiği için yanında fazla eşyası yoktur, dünyayla tek bağlantısı cep telefonudur. Karanlıkta vardıkları öğrenci yurdunda internet olması büyük nimettir, hemen iş arkadaşlarına ulaşır.

Ortada bir yanlış anlaşılma olduğundan, kendisinin diplomatik pozisyonundan dolayı evde karantinaya alınması gerektiğinden ve bu yanlış anlaşılmayı büyükelçiliğin düzeltip 1-2 gün içinde çıkacağından umutludur. Ancak umutları boşa çıkar. Arkadaşları zar zor izin alarak ona ancak birkaç parça eşyasını ulaştırabilirler.

Tiina, 14 gün Bolu’daki yurtta, sıcak suyu olmayan bir odada kaldığını söylüyor. O sürede dışarıya hiçbir şekilde çıkamadı. İlk günlerinde bir kez konuştum daha sonra hiç kimseyle konuşmak istemediği için aramalara cevap vermedi, yalnızca kısa mesajlar yazdı. Tiina, yurda götürüldükleri ilk gün susuz kaldığını anlattı.

Akşam olduğu için soracak kimseyi de bulamamış. Sabah kahvaltı getirdiklerinde çat pat Türkçesiyle derdini anlatmış, üç saat sonra suyu gelmiş. Daha sonra anlaşılmış ki aslında her odanın kapısına su bırakılıyor, o bunu bilmediği için suyunu kapısından başkaları almış! Günde 3 öğün yemeğin geldiğini, kapı önüne bırakılıp haber verildiğini anlattı. Bir de günde 2 kez maskeli, eldivenli görevli gelip ateşine bakıyormuş.

Yemek dışında sıcak içecek ve dışarıdan alışveriş imkânı olmadığını, ilk günlerde en çok tiryakisi olduğu kahveyi aradığını, sonra su ısıtıcısı ve kahvenin gelmesiyle rahatladığını söyledi. Tiina, “Hayatım boyunca dört günden fazla evde kalmadım, uzun yürüyüşleri özledim, bunaldım, hapiste bile dışarıya çıkıp temiz hava almaya izin vardır, bize o da yoktu, halbuki yurdun konumu yürüyüşe uygundu...

14 gün uzun zaman, kendimi kötü bir şey yapıp cezalandırılmış, hapisteymiş gibi hissettim†diyor. On dört gün sonra karantina bitiyor! Tiina mutlu, sonunda çıkacak, evini, kedisini özlemiş. Yurttaki herkesi otobüse bindiriyorlar, ilk durak Ankara AŞTİ Otogar deniliyor. O sırada yine belirsizlikler var, Tiina neler oluyor anlamamış, sorularını cevaplayacak kimseyi bulamıyor. O aşamada yardımsever kadın yine devreye giriyor ve Tiina’ya olan biteni açıklıyor. Ankara’ya ulaştıklarında Tiina, kural gereği AŞTİ polisine uğruyor.

Polis pasaportunu alıyor ve 14 gün evde karantinada kalması gerektiğini söylüyor! Tiina, zaten karantinadan geldiğini anlatmaya çalışsa da nafile... Polisin cevabı “O başka şehirdi, bu başka şehir†oluyor!

https://www.cumhuriyet.com.tr/haber/...antina-1740516

6. Ford Kuga 269.300 TL.den basliyormus.

Bu parayi verecek olanlari gercekten bilmek isterdim.

https://www.sozcu.com.tr/2020/otomot...-para-5829649/

7. Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz VII

Alır niye almasın ki

Bmw de sene sonuna teslim tarihi veriyorlardı corona bizde daha başlamadan önce idi

Gitti 250 k civarı Nissan suv trail aldı tanıdık

Şimdi 300 ü geçti fiyatı aracın .

hisse.net kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Sayfa 773/1000 İlkİlk ... 273673723763771772773774775783823873 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •