Sayfa 788/1000 İlkİlk ... 288688738778786787788789790798838888 ... SonSon
Arama sonucu : 7994 madde; 6,297 - 6,304 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz VII

Son iftara yaklaştık , Allah tuttuğumuz oruçları kabul etsin , sevdiklerimizle tekrar nice ramazanlara erişmek nasip olur inşallah .

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

2.  Alıntı Originally Posted by dimitris Yazıyı Oku
    Millet bütün gün para pul konuşmuş şu mübarek günde. Bir kişi de üzülmemiş bin aydan hayırlı ramazan ayının bittiğine. Öbür tarafta Benjamin şefaat eder size artık.
    Neyse ülkemin godomanlarının bu kadar zengin olduğunu bilmek insana güven veriyor.
    benim pederin dediği gibi ramazan her seni gelir, ben gidersem bir daha gelmem..!!

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    istanbul
    Gönderi
    4,514
     Alıntı Originally Posted by dimitris Yazıyı Oku
    Millet bütün gün para pul konuşmuş şu mübarek günde. Bir kişi de üzülmemiş bin aydan hayırlı ramazan ayının bittiğine. Öbür tarafta Benjamin şefaat eder size artık.
    Neyse ülkemin godomanlarının bu kadar zengin olduğunu bilmek insana güven veriyor.
    Korona sayesinde , Benjaminin ,Dinden ibadetten daha önemli olduğunu öğrendi millet..Kimse, camiler kapalı, oruç tutamadım, namaz kilamadim diye kendini köprüden atmıyor...
    Ama; işi , parası , olmadığı için intihar ediyor İnsanlar..Para, diini sollayali çok oldu..Kendimize güveni kaybetmeyelim..

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Gurbet
    Gönderi
    9,075
    Blog Entries
    3
    Mükemmel zamanlama.

Günlük grafik ile zaman analizi.

Bir sonraki önemli tarih 2 Nisan 2021.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    istanbul
    Gönderi
    4,514
    Televizyon kanallarında,Muska ,takunya,yanmaz kefen satan, Din tüccarlari, şarlatanlar sayesinde ,insanların çoğu Müslümanlıktan soğudu.. Türksat uydusu üzerinden yayın yapan bir sürü abidik gubidik TV kanalları var..24 Saat boyunca Kadınlar için azdırıcı , Erkekler için kaldırıcı , hastalar için krem,Cinlere muska, ıvır zıvır şeyler satıyorlar... Demekki; önce Benjamin,Sonra ahiret..

Duhul
    Nov 2018
    İkamet
    Gönüllerde yaşıyorum.
    Gönderi
    7,299
     Alıntı Originally Posted by realities Yazıyı Oku
    benim pederin dediği gibi ramazan her seni gelir, ben gidersem bir daha gelmem..!!
     Alıntı Originally Posted by Kar_Adam Yazıyı Oku
    Korona sayesinde , Benjaminin ,Dinden ibadetten daha önemli olduğunu öğrendi millet..Kimse, camiler kapalı, oruç tutamadım, namaz kilamadim diye kendini köprüden atmıyor...
    Ama; işi , parası , olmadığı için intihar ediyor İnsanlar..Para, diini sollayali çok oldu..Kendimize güveni kaybetmeyelim..
    Goministler sizi . Yallah Moskova 'ya .

Duhul
    Nov 2018
    İkamet
    Gönüllerde yaşıyorum.
    Gönderi
    7,299
     Alıntı Originally Posted by Kar_Adam Yazıyı Oku
    Televizyon kanallarında,Muska ,takunya,yanmaz kefen satan, Din tüccarlari, şarlatanlar sayesinde ,insanların çoğu Müslümanlıktan soğudu.. Türksat uydusu üzerinden yayın yapan bir sürü abidik gubidik TV kanalları var..24 Saat boyunca Kadınlar için azdırıcı , Erkekler için kaldırıcı , hastalar için krem,Cinlere muska, ıvır zıvır şeyler satıyorlar... Demekki; önce Benjamin,Sonra ahiret..
    Ben tv kullanmıyorum ama bazen kayınatalara gidiyoruz. Tv zaplamaya korkuyorum. Anlık olarak biri içeri girince öyle bir sahne görse adımız sapığa çıkar diye korkuyorum.

Alıntı Originally Posted by dimitris Yazıyı Oku
    Goministler sizi . Yallah Moskova 'ya .
    Moskova'da gominist mi kaldi?
    Olsa olsa fasizm var.
    Pekin desen, o Moskova'dan daha beter. KP yönetiminde sözüm ona komunist, ama aslinda fasist, emperyal kapitalist ülke.
    Küba'dan baska gidecek yer kalmadi.

Sayfa 788/1000 İlkİlk ... 288688738778786787788789790798838888 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •