Sayfa 833/1000 İlkİlk ... 333733783823831832833834835843883933 ... SonSon
Arama sonucu : 7994 madde; 6,657 - 6,664 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz VII

wellcome to arınma gecesi
    ben insanlığın basit temel taşıyım.
    beni yıkan kendi saltanatını yıkar.(şahanşahna)

2.  Alıntı Originally Posted by rumenigge Yazıyı Oku
    size benzetilmekten gurur duydum
    Aynı şeyi ben de hissetmiştim, öyle düşünüyorum ne güzel şey size benzetilmek üstad, hatta özelden yazıp baş tacımdır demiştim.

3.  Alıntı Originally Posted by felix35 Yazıyı Oku
    Vay beee. Adnan mendereste bir sürü insanı idam ettirmiş öyle mi? Kim söylüyo bunu? Face de bi yerde kıçından uyduran insanlar. Tabi onlara inanılmalı öyle mi? Niçin? Çünkü o yazıları yazanlar muhalif... Heeer dedikleri koşulsuz doğrudur.. yazıklar olsun sizin gibi zihniyetlere. Modern jön Türk ler...pehhhh....Sizin zihniyetiniz Erdoğan düşmanlığını aştı... Devlet düşmanlığına döndü. Şimdi bu yazdıklarımı sizin zihniyetinizdeki forum komutanlarından biri gelip silecek. Bunu biliyorum....
    bak cok sevdiğin adnan abin bilmediği kore ye sırf abd ye yalakalıktan asker gönderdi, binlerce insanımız hiç alakaları olmayan bir savaşta öldü. biz paramızın değerini korumak için usd alıyoruz ama adnnan seviciler gelmiş vatanseverlik taslıyor ya. komedi misiniz oğlum siz.

4.  Alıntı Originally Posted by felix35 Yazıyı Oku
    İnşallah o dolarlar elinizde patlar...

SM-M307FN cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Yükselişi bi tarafında patlamış belli ki..

en fazla dolar dindarların sağ cebindedir.
    ben insanlığın basit temel taşıyım.
    beni yıkan kendi saltanatını yıkar.(şahanşahna)

6.  Alıntı Originally Posted by kitapci34 Yazıyı Oku
    aynı şeyi ben de hissetmiştim, öyle düşünüyorum ne güzel şey size benzetilmek üstad, hatta özelden yazıp baş tacımdır demiştim.
    Hissettim falan filan.. İkinizden iyicene uyuz oldum. Yatkınlık var mı sizde biraz

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Gurbet
    Gönderi
    9,075
    Blog Entries
    3
    Üç seçenek var önümde.

Üzerinde düşüneceğim biraz.

1. ) Ya bu şartlı tahliyecilere küfredip bile bile kendimi banlatacağım.

2. ) Ya ayhan53 gibi olacağım.

3.) Ya da üç.

8. Sayın üyeler, 5 saniye geriye yaslanarak gözlerinizi kapatınız ve '' ben bunları neden yapıyorum '' diye vicdanınıza sorunuz.

Birbirini tanımayan, hiç bir alış verişi , husumeti olmayanlar neden durup dururken kalp kırarlar ?

Fikirlere saygı söylemi kötüye kullanıldığı zaman , artık saygısızlık bile fayda etmez. Önce kendinize saygı gerektir.

Din, inanç her insanın özelidir ( bunu bilmeyen zaten inançlı oamaz ). Vatan, bayrak, kurucu lider ortak değerdir. Yani bir fikir savunulacaksa ortak değerler karıştırılamaz. İnanç hiç karıştırılamaz. Karıştıran insanın fikri baştan çürüktür.

Sayfa 833/1000 İlkİlk ... 333733783823831832833834835843883933 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •