Sayfa 850/1000 İlkİlk ... 350750800840848849850851852860900950 ... SonSon
Arama sonucu : 7994 madde; 6,793 - 6,800 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz VII

dolar 6.77 oldu ezildi gecildi perişan ser sefil edildi

2.  Alıntı Originally Posted by turali Yazıyı Oku
    Bir de milli helikopter, milli tank yapıldı demiş, neremizle gülsek bilemedim...
    tabi en buyuk olay yerli bir takım şeyler yapıldı şey diyorum motoru olmayan helikoptere ben şey derim çünkü.

elalemin şeyiyle gerdek meselesi işte. üretin satın bizde diyelim yaptık. eskiden toplama bilgisayar alıyorduk bilgisayarcıdan sağdan solan kırpalım diye set almıyorduk markadan.

Eski spor bakanı suat kılıç neden bakanlıktan alındı neden artık gozukmuyor arastırın.

4.  Alıntı Originally Posted by ayhan53 Yazıyı Oku
    Neyse bu vesileyle bende doneyim bahanem olsun yonetim af çıkarmıştı bende geldim derim döndüm desem reha gaya donmem üzerine 3 sayfa yazar
    Basgan hosgeldin sensiz forumun tadi tuzu olmuyor, delikan da gitmez umarim.

5.  Alıntı Originally Posted by apocalyptica Yazıyı Oku
    Basgan hosgeldin sensiz forumun tadi tuzu olmuyor, delikan da gitmez umarim.
    basgan bi gorunup bi kayboluo

6.  Alıntı Originally Posted by hkm Yazıyı Oku
    Atatürk ne yapsın hayatta en hakiki mürşit ilimdir fendir diyen bir adam.Kadınlara o yıllarda dünyada eşi benzeri olmayan haklar vermiş,cocuk bayramı demiş,gençlik bayramı demiş,köylü milletin efendisidir demiş zamanının değil bu yüzyılın ötesinde fikirlerini hayata geçirmiş.İstikbal göklerdedir demiş,bunu montaj da olsa az bişi becerdiğini düşünüyorsan atam işte sana layık olmaya çalışıyoruz falan demen gerekirken gel bu topikte siyaset yap sonra cimer şu bu ,yok ya biz adam olmayız.Kardeşim Atatürkle derdin ne neyi yanlış yapmış adam, yaz da biz de cevap vermeye değecek bir şeyler varsa cevap verelim.Savarona falan ayıptır yahu.
    Yukarda Fatih Altaylı ile ilgili bir yazi var kolsuz öğretmen diye işte onun dedigi seyi düşmanın yapmasına engel olmus, belki de babasi dedesi yunan olsa ab'ye bedavadan girecekti onu istiyor, ezanı var camisi var, baş örtüsü var.

Duhul
    Nov 2018
    İkamet
    Gönüllerde yaşıyorum.
    Gönderi
    7,299
     Alıntı Originally Posted by eksina Yazıyı Oku
    iyi bayramlar dimitris giresunlumusunuz siz
    Size de iyi bayramlar. Yok değilim.

Alıntı Originally Posted by eksina Yazıyı Oku
    Eski spor bakanı suat kılıç neden bakanlıktan alındı neden artık gozukmuyor arastırın.
    Brezilyada olimpiyatlar kaybedilince, beni buraya niye getirdin diye tokat yedi galiba, öyle hatırlıyorum.
    DOLAR 5 GAYME OLACAK!
    Bu imza, Subat 2017 tarihine aittir!

Sayfa 850/1000 İlkİlk ... 350750800840848849850851852860900950 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •