Sayfa 899/1000 İlkİlk ... 399799849889897898899900901909949999 ... SonSon
Arama sonucu : 7994 madde; 7,185 - 7,192 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz VII

Alıntı Originally Posted by Egeli Yazıyı Oku
    Ek hastalıkları mevcutmuş sanırım.
    Plazmaya sevindim. Ben bize japonyadan gelen ilacın klinik sonuçlarını merak ediyorum. O klorakinden farklıydı.

Birde amerikan eczahaneleri grip aşısı stokluyormuş. Bu sene çılgın satış yapmayı bekliyorlar. Bizim devletimizde en azından risk grubu için grip aşısı alsa fena olmaz. Aşının etkinliği sınırlı olsada grip vakası ne kadar az olursa o kadar iyi olur.

Op.Dr. Salih Cenap Çevli
    @CenapCevli
    ·
    May 19
    Astım, allerjik bronşit, damar sertliği ile sağ koronerde sten

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    Ben op dr uğur ertuğrul u kastetmiştim.Şimdi baktım da 60 yaşındaymış.Sizin yazdığınız bir başka arkadaş.O da çok kıymetli bir doktormuş,hakkında yazılanlara baktım da allah rahmet eylesin.

Alıntı Originally Posted by BaşKara Yazıyı Oku
    Klorokin tedavi protokolunden çıkalı baya oldu bizde de. Artık kullanılmıyor..
    Öyle mi ne kadar zamandır kullanılmıyor.Ben tüm bizdeki covidlilerin hikayelerini okuyorum.Hemen hepsi klorakin kullandım ilk evrede diye yazıyorlar.Ne kadar zamandır kullanımı bırakıldı sn başkara.

3. Dow Jones acilis + 344

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Gurbet
    Gönderi
    9,075
    Blog Entries
    3
    Saatlik.

Alıntı Originally Posted by hkm Yazıyı Oku
    Ben op dr uğur ertuğrul u kastetmiştim.Şimdi baktım da 60 yaşındaymış.Sizin yazdığınız bir başka arkadaş.O da çok kıymetli bir doktormuş,hakkında yazılanlara baktım da allah rahmet eylesin.
    Ne kadar acı, sayı fazla olduğu için isimler birbirine karışıyor.
    Bir kez daha buradan yazayım. Covidten kaybettiğimiz insanlar için tören yapmamız ve bu isimleri bir anıtta yaşatmamız gerekiyor.
    Her ne kadar anıt düşmanları olsada, toplumun belleğinde bu olayları taze tutmak için bunun yapılması gerekiyor.

O egeli ben değilim

6. dışarıda para gelmiyor, hatta çıkıyor. 170 milyar kısa vadeli ödenecek dış borç için temerrüde düşmeden dış kaynak nasıl bulunacak ? İmf ye gitmiyorlar, faiz artırıp tlnin cazibesini artıramıyorlar. İhracat, turizm vs covid 19 nedeniyle durgunlukta. Gizli, çaktırmadan sermaye kontrolüyle kan kaybına pansuman uyguluyorlar. Toplu igneye bile gümrük vergisi koydular. Bu konumda bulunan bir ülkede bir kac trol gelip paranızı tl ye cevirin vatan hainleri, hüloğ diye bağırıyor. 2001 krizindeki gibi ağır bir sonuca doğru gidiliyor, ama benim reise itimadım tam, arac tam duvara carparken bir çaresini bulacaktır.

Matriks Haber
    @MatriksHaber
    ·
    42m
    Hazine ve Maliye Bakanı Berat Albayrak , bugün saat 21:00'da TRT Haber Özel Yayınında gündeme ilişkin açıklamalarda bulunacak

O egeli ben değilim

Alıntı Originally Posted by ayhan53 Yazıyı Oku
    gelir vergisine tabi gelirler listesi değişti
    adamlar harçlara vergiler zam yaparken herşeye %24 yapmışlardı gelir vergisi alt diliminide 18.000 den22.000 eçıkarmışlardı şimdi yeniden 18.000 e çektiler yani vatandaş aleyhine çalıştılar madem bunu sıfırladınmız tüm harç ve vergileride sıfırlayın desek hain bölücü fetöcü ve aynıu zamandada darbeci olduğumu başta Allahsız kitapsız nikotinci olmak üzere tüm yalayan yalamaya aday olan ******ların tamamı iddia ederler

Ozan Bingöl
    @ozanbingoll
    ·
    5h
    7 Aralık 2019 tarihinde resmî gazetede yayımlanan ve bazı vergi düzenlemelerini de içeren 7194 sayılı kanunun 1 Ocak 2020’de yürürlüğe girmiş olmasına rağmen uygulamaya ilişkin usul ve esasları belirten tebliğ 5 ay sonra ancak bugün yayımlanabildi! Yani yeni bir şey yok...

Dilimlerde değişiklik yok diye anlıyorum.

O egeli ben değilim

Sayfa 899/1000 İlkİlk ... 399799849889897898899900901909949999 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •