Sayfa 900/1000 İlkİlk ... 400800850890898899900901902910950 ... SonSon
Arama sonucu : 7994 madde; 7,193 - 7,200 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz VII

Duhul
    Mar 2017
    İkamet
    istanbul
    Gönderi
    6,901
     Alıntı Originally Posted by dimitris Yazıyı Oku
    Ya ben bir de şunu anlamıyorum. Dış güçler. ... dış güçler. .. la ne olacaktı, dünya bizim babamızın oğlu mu . Adamlar kendi ülkelerinin çıkarı için bizim ülkemizi ezmeye çalışacak tabiki . Sen de koruyacaksın. Dış güçler. .. dış güçler. .. tamam da iç güçler nerede.
    İyi olunca kendimizden biliyoruz kötü olunca başkasından biliyoruz.
    Sn. dimitris, malum şahısın vakti zamanında "dış güçler" ile ilgili söylediklerini kendisinden dinleyiniz:

https://mobile.twitter.com/politikal...48019347931136
    Yazdıklarım yatırım tavsiyesi değildir.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    11 BOYUT
    Gönderi
    15,302
     Alıntı Originally Posted by loner Yazıyı Oku
    dışarıda para gelmiyor, hatta çıkıyor. 170 milyar kısa vadeli ödenecek dış borç için temerrüde düşmeden dış kaynak nasıl bulunacak ? İmf ye gitmiyorlar, faiz artırıp tlnin cazibesini artıramıyorlar. İhracat, turizm vs covid 19 nedeniyle durgunlukta. Gizli, çaktırmadan sermaye kontrolüyle kan kaybına pansuman uyguluyorlar. Toplu igneye bile gümrük vergisi koydular. Bu konumda bulunan bir ülkede bir kac trol gelip paranızı tl ye cevirin vatan hainleri, hüloğ diye bağırıyor. 2001 krizindeki gibi ağır bir sonuca doğru gidiliyor, ama benim reise itimadım tam, arac tam duvara carparken bir çaresini bulacaktır.
    Araç duvara çarptımı pelt olur

3.  Alıntı Originally Posted by turali Yazıyı Oku
    Sn. dimitris, malum şahısın vakti zamanında "dış güçler" ile ilgili söylediklerini kendisinden dinleyiniz:

https://mobile.twitter.com/politikal...48019347931136
    zaten böyle bir söylemi ciddiye almak, hedef kitlesiyle aynı zekaya sahibim deyip sorgulamaya başlamaktır..!!

Duhul
    Nov 2018
    İkamet
    Gönüllerde yaşıyorum.
    Gönderi
    7,299
     Alıntı Originally Posted by Tinaz Yazıyı Oku
    Bende disarda yemem, avm'ye, sinemaya gitmem.

Yalniz bu loto gibi dusuncenize, izniniz olursa, katilamayacagim.

Insan vakit saat gelmeden gitmez.

Istesenizde olemez, olduremezsiniz, vakti gelmeyen bir insani.

O nedenle,kalpten gitmek, seker komasindan gitmek, bence bu virusten cok daha olasi.

Tedbiri mutlaka alin, ama korkmayin.
    Müsadenle abi , ben de kaderciliğe katılmıyorum. Herkesin vakti saati varsa , bir şey yapmaya da gerek yok o halde. Saati gelmediyse covid nasıl öldürsün, sakınmak yersiz .
    Abi sana değil, kaderciliğe bu ergen isyanım

Alıntı Originally Posted by Egeli Yazıyı Oku
    Ozan Bingöl
    @ozanbingoll
    ·
    5h
    7 Aralık 2019 tarihinde resmî gazetede yayımlanan ve bazı vergi düzenlemelerini de içeren 7194 sayılı kanunun 1 Ocak 2020’de yürürlüğe girmiş olmasına rağmen uygulamaya ilişkin usul ve esasları belirten tebliğ 5 ay sonra ancak bugün yayımlanabildi! Yani yeni bir şey yok...

Dilimlerde değişiklik yok diye anlıyorum.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    gelir vergisi tarifesini düzenleyen 27. maddeden o yorum çıkmıyor gibi ama inşalalh senin dediğin olur
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

Arkadaşlar, Reyisin herkese selamı var, 10 gayme nerede len diyordur deye korka korka aldım, öyle bir şey yokmuş zarf gelince panik yapmayın.
    DOLAR 5 GAYME OLACAK!
    Bu imza, Subat 2017 tarihine aittir!

7.  Alıntı Originally Posted by watcher46 Yazıyı Oku
    Hoş geldiniz,malum haşere istilasından size hoş geldin demeye fırsat olmadı..
    Haşere dedigi bildigin Kımıl zararlısı Başkan.

benimde posta kutusunda görünce sevindiydim amske ve kolonya geldi diye ama uzun bi yazı vardı okumadım çöpe attım 4 gün sonra bi baktım posta kutusunda aynı zartftan bi tane daha
    sanırım okumadığımı anlamışlar onun için yollamışlar dedim
    bu defa okuyup çöpe attım
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

Sayfa 900/1000 İlkİlk ... 400800850890898899900901902910950 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •