Sayfa 911/1000 İlkİlk ... 411811861901909910911912913921961 ... SonSon
Arama sonucu : 7994 madde; 7,281 - 7,288 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz VII

Alıntı Originally Posted by Berk Dogan Yazıyı Oku
    Topiğin ismi ne.?
    yan sokakta
    dövizin içinde
    ben insanlığın basit temel taşıyım.
    beni yıkan kendi saltanatını yıkar.(şahanşahna)

Benim oturduğum sitede bir arkadaş var.İşlerini tasfiye etmiş,baya başarılı bir tekstilciymiş zamanında.5 yıl önce sektörün gidişini beğenmemiş işlerini tasfiye etmiş.Çok iyi bir adam,dürüst,namuslu,tek sakıncalı yönü var reise tapıyor))))))) O kadar ki işhanı varmış istanbulda ,girişteki dükkanı her seçim zamanı akp ye bedavaya tahsis edermiş,akp liler de şaşarmış bizden hiç bir isteğin yok mu diye sorarlarmış.Bu da asla karşılık beklemiyorum diyen itibarlıı bir adam.Geçen istanbula gitti döndü acaip morali bozuk,bunun işhanının olduğu semtte binalar davalıymış hazine ile, hazine davayı kazanmış belediye bundan baya yüklü bir para istemiş tapunun legalleşmesi için.Belediyeye konunun halli için gittiği zaman da rüşvet istemişler ,döndü istanbuldan konuyu sordum hemen konuyu kapattı ama yüzü mosmor tabi.Olayı ben çözemedim,goebbels falan baya incelendi zamanında demek ki,neticede propoganda da bir bilim.

3.  Alıntı Originally Posted by şahna Yazıyı Oku
    yan sokakta
    dövizin içinde
    Gördüm Adamda ne çene var arkadaş .

Duhul
    Nov 2018
    İkamet
    Gönüllerde yaşıyorum.
    Gönderi
    7,299
    Madem basligi var gitsin oraya yazsin hwnjwuhcjdjso buraya gelmesin.

Yanlış olguları öyle bir çorba yapıyor ki bizimkiler birine cevap yazana kadar konunun özü kaçıyor.Çok ama çok iyi bir müzakereci ben takdir ettim rumenigeyi.O kadar yanlışı ben olsam bu kadar ustalıkla asla savunamazdım.Kaç tane büyük şehri akp kaybetti adam millet salak mı akp neden seçimleri kazanıyor dedi çıktı.Yahu daha yeni 25 yıldır kazandığın ankara ve istanbulu türlü hilelere rağmen hezimetle kaybetmişsin.))))))))

Alıntı Originally Posted by hkm Yazıyı Oku
    Yanlış olguları öyle bir çorba yapıyor ki bizimkiler birine cevap yazana kadar konunun özü kaçıyor.Çok ama çok iyi bir müzakereci ben takdir ettim rumenigeyi.O kadar yanlışı ben olsam bu kadar ustalıkla asla savunamazdım.Kaç tane büyük şehri akp kaybetti adam millet salak mı akp neden seçimleri kazanıyor dedi çıktı.Yahu daha yeni 25 yıldır kazandığın ankara ve istanbulu türlü hilelere rağmen hezimetle kaybetmişsin.))))))))
    Aslında onun cevabı basit. Tutumlu akrabaları mı seversiniz yoksa bonkör olanları mı ?. Ak parti bir şekilde kaynak bulup bu parayı bonkör şekilde dağıttı. Hatırlarsanız meşhur bir cümle vardı. Finanse edildiği sürece cari açık sorun değildir. İşte o sorun olmadığı dönemde herkes mutluydu. Sorun şimdi başladı.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    O egeli ben değilim

Alıntı Originally Posted by Egeli Yazıyı Oku
    Aslında onun cevabı basit. Tutumlu akrabaları mı seversiniz yoksa bonkör olanları mı ?. Ak parti bir şekilde kaynak bulup bu parayı bonkör şekilde dağıttı. Hatırlarsanız meşhur bir cümle vardı. Finanse edildiği sürece cari açık sorun değildir. İşte o sorun olmadığı dönemde herkes mutluydu. Sorun şimdi başladı.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    Kesinlikle öyle sn ege ve mesleklerine ihanet etmiş bir ton ekonomi hocası yıllaca bloombergte bunu basit bir şeymiş gibi savundu.Yahu cari açık senin gelecek nesillere borç takman.Koca ege cansen bizim geleceğe borç bırakma işine imkansız dedi çıktı geçen gece.Neymiş onun meşhur hocası yarınki yemeği bugün yiyemezsin,yarınki sinemaya bugün gidemezsin falan demek ki gelecekten para çalman imkansızdır demiş, yani borçlanma geleceğe etkisizdir mealinde bişiler dedi çıktı.Koca hocasın çocuğuna borç bırakan babayla ,mal bırakan baba bir olur mu bunu kafa karıştırıp ne halt yemeye masum göstermeye çalışıyorsun.İşte hep aynı şey basit bir şeyi süsle halkı kazıkla hep yapılan bu.

8.  Alıntı Originally Posted by realities Yazıyı Oku
    bu akşam 23:30 da Musk'ın SpaceX roketiyle uzay istasyonuna iki astronot gönderilecek. Youtube'da NASA kanalından izlenebilir. 2011'den beri ABD ilk defa uzaya Amerikadan insan gönderecek.
    Fıralatamadılar

Sayfa 911/1000 İlkİlk ... 411811861901909910911912913921961 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •