Sayfa 936/1000 İlkİlk ... 436836886926934935936937938946986 ... SonSon
Arama sonucu : 7994 madde; 7,481 - 7,488 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz VII

1. Cumhurbaşkanlığı Sözcüsü İbrahim Kalın, İstanbul, Ankara ve İzmir'in de aralarında olduğu 15 ilde sokağa çıkma yasağının bu hafta sonu da devam edeceğini açıkladı.

2.  Alıntı Originally Posted by reha kaya Yazıyı Oku
    Umarım vatandaşlar duyarlı davranmaya devam eder, eşşeoğlu eşekler dışında tabiki.
    Başta İstanbul olmak üzere seyahat yasağı kalkması çok büyük yanlıştır,bin duyarlı vatandaşa karşılık 1 eşek olsa yandı gülüm küçük il ve ilçeler,bulunduğum yerde 15 gündür yeni vaka yok,sokakta maskeyle geziyorum diye uzaylı gibi bakıyorlar,anlayacağınız millet iyice gevşedi,anamı,köyümü özledim deyip,İstanbul dan gelecek, belirti göstermeyecek 3-5 kişi yüzünden burası mezbahaya döner

Bist ten bir günde para çıkışı olmasın arkadaş.Yükseliş düşüş farketmiyor.

2 kisi 10 kilo un yuh yani toplasan tavşanlı 4 gün sokaga çıkmadı biz 4 kisi her hafta sonu 2 ser gun bazi haftalar 4 gün hic çıkmadık sadece 4 jkilo un aldık onundan1 kilosu bitti
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

5. Uzaktan çalışma yapan insanlar memleketten vs çalışmak istiyordu ama bir türlü alamamışlardı

Alıntı Originally Posted by watcher46 Yazıyı Oku
    Başta İstanbul olmak üzere seyahat yasağı kalkması çok büyük yanlıştır,bin duyarlı vatandaşa karşılık 1 eşek olsa yandı gülüm küçük il ve ilçeler,bulunduğum yerde 15 gündür yeni vaka yok,sokakta maskeyle geziyorum diye uzaylı gibi bakıyorlar,anlayacağınız millet iyice gevşedi,anamı,köyümü özledim deyip,İstanbul dan gelecek, belirti göstermeyecek 3-5 kişi yüzünden burası mezbahaya döner
    Biliyorsunuz ben de küçük ilçede yaşıyorum, dedikodulara göre 600 vaka varmış burada, ramazan etkisiyle.

Mukabeleye gideni, site mescitlerinde toplu teravih namazı kılanı, toplu iftar yapana kadar ne ararsanız varmış, ittiğimin memleketinde.

Duhul
    Mar 2017
    İkamet
    istanbul
    Gönderi
    6,906
     Alıntı Originally Posted by deepblue35 Yazıyı Oku
    Bist ten bir günde para çıkışı olmasın arkadaş.Yükseliş düşüş farketmiyor.
    Bu sabahki iş yatırım raporunda yabancı payı 52,90 görünüyordu. Hiç bu kadar düşük görmemiştim, hergün azar azar düşüyor yabancı payı. Yerliler nereye kadar karşılamaya devam edebbilecek acaba?
    Yazdıklarım yatırım tavsiyesi değildir.

8. Ben un hiç almadım sanırım

en çok aldığım şey benim 8.8 kilo ile siyah zeytin olmuştu .

Sayfa 936/1000 İlkİlk ... 436836886926934935936937938946986 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •