Sayfa 963/1000 İlkİlk ... 463863913953961962963964965973 ... SonSon
Arama sonucu : 7994 madde; 7,697 - 7,704 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz VII

Duhul
    Mar 2017
    İkamet
    istanbul
    Gönderi
    6,898
     Alıntı Originally Posted by apocalyptica Yazıyı Oku
    Süper cevap vermiş Şevket Çoruh,helal olsun yapıştırmış...
    Yazdıklarım yatırım tavsiyesi değildir.

2.  Alıntı Originally Posted by Egeli Yazıyı Oku
    Abi o kadar sokağa çıkma yasağına rağmen hala binin altına inemedik. Şimdi yasaklar kalktı bu virüs eğer adana sıcağına dayanıklı ise başa dönmekten korkuyorum.
    Moral bozukluğundan luppo alamadım

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    sıcak sadece virüsün yüzeylerdeki yarılanma ömrünü azaltıyor
    lakin insandan insana bulaşmada damlacık etkisi devam ediyor
    mesela virüs damlacık yoluyla yanağınıza bulaştı, dokunmazsanız sıcakta daha hızlı etkisizleşiyor..

3.  Alıntı Originally Posted by apocalyptica Yazıyı Oku
    Bu tweetin altinda Sinan MEYDAN'in tweete var.

Sinan Meydan
    @SMEYDAN

İstanbul'un fethi bizim için İstanbul'u vatan yapan önemde büyük bir olaydır.

1453'te II.Mehmed'in vatan yaptığı İstanbul'u 1920'de VI.Mehmed düşmana teslim etti.

Atatürk ve Türk milleti Sakarya'yı ve Büyük Taarruz'u kazanarak İstanbul'u, Edirne'yi, Bursa'yı yeniden vatan yaptı.

Duhul
    Nov 2018
    İkamet
    Gönüllerde yaşıyorum.
    Gönderi
    7,299
     Alıntı Originally Posted by Tinaz Yazıyı Oku
    Bu tweetin altinda Sinan MEYDAN'in tweete var.

Sinan Meydan
    @SMEYDAN

İstanbul'un fethi bizim için İstanbul'u vatan yapan önemde büyük bir olaydır.

1453'te II.Mehmed'in vatan yaptığı İstanbul'u 1920'de VI.Mehmed düşmana teslim etti.

Atatürk ve Türk milleti Sakarya'yı ve Büyük Taarruz'u kazanarak İstanbul'u, Edirne'yi, Bursa'yı yeniden vatan yaptı.
    Şimdi gidip Mısır 'ı fethetsem, bunlar bana değil Yavuz'a dua ederler o halde. Kalsın o zaman ellemiyorum.

Duhul
    Nov 2018
    İkamet
    Gönüllerde yaşıyorum.
    Gönderi
    7,299
     Alıntı Originally Posted by Batman Yazıyı Oku
    Brezilya'yı unutmayalım Reha Abi, onlardan kötü duruma düşmekte bol güneşli memleket halbuki.
    Havalar bulutludur. Yoksa yaz gelince virüs bitecek demişti bi tanıdığım. Bizde bir de protein var , bütün dünya bizden protein almaya gelecek. Ruslar kapıda bekliyor. Uçacagiz inşallah. Allah protein kaynağımız olan barzolara zeval vermesin.

Duhul
    Nov 2018
    İkamet
    Gönüllerde yaşıyorum.
    Gönderi
    7,299
     Alıntı Originally Posted by reha kaya Yazıyı Oku

Bu konuda muğlak kaldı yahu, Özgenin kime verdiğini "oyunu" öğrenemedik gitti.
    Kadının üzerine gitmeyin hatırlamıyordur belki.

Alıntı Originally Posted by MKELES Yazıyı Oku
    Ya maşallah zam yağmuru hiç durmadan devam ediyor. Kuruyemiş dükkanına girip çıkmam bir oldu. 2023 hedeflerine hızla ilerliyoruz. Zam zam zam fıstık hemide yer fıstığı 40 karışık 70 ila 100 bu nasıl büyüme. Durmak yok sevmeye devam.
    aynen kabuklu fıstık doldurmuslar poşete bir bakayım fıyatına dedım 40 tl..herkes kısa yoldan para kazanma derdinde

Sayfa 963/1000 İlkİlk ... 463863913953961962963964965973 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •