Sayfa 989/1000 İlkİlk ... 489889939979987988989990991999 ... SonSon
Arama sonucu : 7994 madde; 7,905 - 7,912 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz VII

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Gurbet
    Gönderi
    9,075
    Blog Entries
    3
    DeliKAN için bi tık ötesi ölümdür.

Onun da yerini ve zamanının kendi belirleyemeyeceği için üzerinde pek düşünmez.

Meseleleri de hesaplanabilir yöntemlerle çözer.

Uzmanlık alanı matematiktir, bilimdir, dil bilimidir, şiir okumak şiir yazmaktır, söyleyemeyeceklerini söyleyebilmektir.

Zahmet edip de, dilini, dinini, ırkını, milliyetini, abdestini, namazını sorgulama. çözemezsin.

2.  Alıntı Originally Posted by Tinaz Yazıyı Oku
    Benim gordugum kadariyla, Ispanyolca konusan guney amerikadan gelenlere cok tepki var, isleri korumak anlaminda.

Ancak, siyahlara karsi tavir cok kotu, nefret cok yogun, sanki yok etmek istiyor gibiler.
    Polis, ustunde baski uygularken, olen cocuk, uyariyor, nefes alamiyorum..! diye.

Goruntuleri izledim.

Bu teammuden cinayet, ancak hangi hukuk adaletli bir karar verir, orasi mechul.

Ben gezdirip geleyim, pazar simiti alınacak.
    DOLAR 5 GAYME OLACAK!
    Bu imza, Subat 2017 tarihine aittir!

4.  Alıntı Originally Posted by DeliKAN Yazıyı Oku
    DeliKAN için bi tık ötesi ölümdür.

Onun da yerini ve zamanının kendi belirleyemeyeceği için üzerinde pek düşünmez.

Meseleleri de hesaplanabilir yöntemlerle çözer.

Uzmanlık alanı matematiktir, bilimdir, dil bilimidir, şiir okumak şiir yazmaktır, söyleyemeyeceklerini söyleyebilmektir.

Zahmet edip de, dilini, dinini, ırkını, milliyetini, abdestini, namazını sorgulama. çözemezsin.
    Sorgulamayi birak, yargiliyor ve asagiliyor.

Son yazisinda gusul abdestinden bahsediyor, siz bunu almazsiniz demeye getiriyor.

Ayni lideri gibi, o dememis miydi, siz Kostantinapolis dersiniz diye.

Bir konu tartisilamiyor, nefret dolular.

5.  Alıntı Originally Posted by reha kaya Yazıyı Oku
    Bizim DeliKan'a Luppo al, gidiyor.

Duhul
    Feb 2019
    İkamet
    Emmiden hakiki yalanlar
    Gönderi
    7,825
     Alıntı Originally Posted by reha kaya Yazıyı Oku
    Troller de hortum istiyor.
    Kule kudur marka olsun.
    Selamlar. Burada yazmış olduğum bilgi, yorum ve düşünceler tavsiye ve yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Webster üstad nerede diye sormayın, işte burada: https://www.hisse.net/topluluk/showthread.php?t=45203

Duhul
    Mar 2017
    İkamet
    istanbul
    Gönderi
    6,859
     Alıntı Originally Posted by Tinaz Yazıyı Oku
    Polis, ustunde baski uygularken, olen cocuk, uyariyor, nefes alamiyorum..! diye.

Goruntuleri izledim.

3. derecden cinayetten yargılanacakmış. O yüzden gösteriler büyümüş.
    Yazdıklarım yatırım tavsiyesi değildir.

Alıntı Originally Posted by Tinaz Yazıyı Oku

Goruntuleri izledim.

Sorun şurada ölen adam melek değil. Ama polisin tutumu nedeniyle melek gibi değerlendiriliyor.

Diğer yandan bize sert polisleri, kural tanımazları pazarlayan hollywood buradaki sorumsuzluğunu kabul etmiyor. İç işlerini öcü gibi gösteren ben miyim ?

“Floyd was charged in 2007 with armed robbery in a home invasion in Houston and in 2009 was sentenced to five years in prison as part of a plea deal, according to court documents.”

https://www.chicagotribune.com/natio...eq4-story.html

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    O egeli ben değilim

Sayfa 989/1000 İlkİlk ... 489889939979987988989990991999 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •