Sayfa 998/1000 İlkİlk ... 4988989489889969979989991000 SonSon
Arama sonucu : 7994 madde; 7,977 - 7,984 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz VII

Duhul
    Nov 2018
    İkamet
    Gönüllerde yaşıyorum.
    Gönderi
    7,299
     Alıntı Originally Posted by Egeli Yazıyı Oku
    Kısmen gerçek. Endülüs emevi devleti, ibni sina, harezmi, farabi, ömer hayyam bu dönemin insanları değil mi ?

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    Şuan Amerika'nın altın çağını yaşamasının bize ne kadar faydası varsa onların da o kadar faydası olmuştur belki.

Altın çağını yaşadıkları için binlerce Türk 'ü katlettiler.

Yönetim büyük hata yaptı viopu okursa bastan sona olayı anlayacak okumusu yazması zir cahili tek kitap acmamisi zengini fakiri hep.ayni kafada once dine sokuyorlar isi sonra siyasete milleti girdap gibi cekiyorlar gece alaman iti sabah kitapsız aynı isi yaptı bu adamlarin akillanacagini dusunmek safliktir adamlarbiatci adamlar yağlayıcı yalayıcı adamalr profosyonel olarak troller maaşlı maşalar adam madem beğenmiyorsanız viopta yazmayina kadar geldiler resmen dağdan gelip bağdakini kovmaya çalışıyorlar
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

Duhul
    Nov 2018
    İkamet
    Gönüllerde yaşıyorum.
    Gönderi
    7,299
     Alıntı Originally Posted by ayhan53 Yazıyı Oku
    Yönetim büyük hata yaptı viopu okursa bastan sona olayı anlayacak okumusu yazması zir cahili tek kitap acmamisi zengini fakiri hep.ayni kafada once dine sokuyorlar isi sonra siyasete milleti girdap gibi cekiyorlar gece alaman iti sabah kitapsız aynı isi yaptı bu adamlarin akillanacagini dusunmek safliktir adamlarbiatci adamlar yağlayıcı yalayıcı adamalr profosyonel olarak troller maaşlı maşalar adam madem beğenmiyorsanız viopta yazmayina kadar geldiler resmen dağdan gelip bağdakini kovmaya çalışıyorlar
    İsin kötü yanı onlar ne söylerse söylesin suç değil ama biz bir şey dersek dine hakaret olur .
    Onlar 12 yaşında çocuğa süper kadın der suç olmaz ama ben şimdi ağzımı açsam dine hakaret olur.

4. Profesyonel değil mi o kelimenin orijinali

hisse.net kullanarak iPad aracılığıyla gönderildi

Alıntı Originally Posted by dimitris Yazıyı Oku
    Şuan Amerika'nın altın çağını yaşamasının bize ne kadar faydası varsa onların da o kadar faydası olmuştur belki.

Altın çağını yaşadıkları için binlerce Türk 'ü katlettiler.
    Ortaçağın bitimiyle avrupanın yükselişi başladı. Bu neden bizim için o kadar kötü bir zaman değildi. Ama sizin neyi kast ettiğinizi iyi anladım.

O egeli ben değilim

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Gurbet
    Gönderi
    9,075
    Blog Entries
    3
     Alıntı Originally Posted by ayhan53 Yazıyı Oku
    Yönetim büyük hata yaptı
    Bu adamların çoğunluğu üç kuruşluk bilgisiyle forumu ve topikleri sabote etmek üzere zemberekleri kurulmuş oyuncaklardır aslında.

Bazılarının ise üç kuruşluk dahi ekonomi, borsa bilgisi yoktur.

Mesela benim dumanigge hocam. https://www.hisse.net/topluluk/showthread.php?t=44328

Adam Sütaş'ın borsada işlem gördüğünü ve çin'e süt satacağını sanıyor.

Bunu da hikaye diye millete kakalamaya çalışıyor.

Duhul
    Nov 2018
    İkamet
    Gönüllerde yaşıyorum.
    Gönderi
    7,299
     Alıntı Originally Posted by Egeli Yazıyı Oku
    Ortaçağın bitimiyle avrupanın yükselişi başladı. Bu neden bizim için o kadar kötü bir zaman değildi. Ama sizin neyi kast ettiğinizi iyi anladım.

Biz derken biz kimiz onu sorgulamak lazım. İmanın yahut islamin şartlarında Arap milliyetçiliği olmadığı için arapların yaptığı hiçbir şey beni ilgilendirmiyor. Türklere yaptıkları ise milliyetçi bir insan olarak rahatsız ediyor.
    Burada hem fikiriz beni anladığınıza göre.

Osmanlı 'ya gelince ise ; Osmanlı 'da iç saray mensubu bir devşirme değilseniz yine bize faydası yoktu . Yahut özlenecek bir şeyi yoktu . Koç holdingin daha zengin olmasının bir Anadolu köylüsüne faydası neyse , Osmanlı 'nin yeni bir devleti vergiye bağlaması da o kadar etkilidir Anadolu insanı için.

Biz ; çoğumuz, Anadolu köylüsü idik. Tarla işledik, kılıç salladık; ama patron kazandı. Şimdi neyini özleyeyim bunun . Bugün de aynı o gün de aynıydı.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Gurbet
    Gönderi
    9,075
    Blog Entries
    3
    Ekonomi ve borsa forumunda kakalamaya çalıştığı borsa bilgisi bu kadar ise, millete kakalamaya çalıştığı siyaset ve din bilgisinin halini varın siz düşünün.

Bu adamların forumun oksijenini soluması bile israftır aslında.

Sayfa 998/1000 İlkİlk ... 4988989489889969979989991000 SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •