Sayfa 828/1000 İlkİlk ... 328728778818826827828829830838878928 ... SonSon
Arama sonucu : 7994 madde; 6,617 - 6,624 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz VII

Alıntı Originally Posted by Pscyokinesis Yazıyı Oku
    Referandum olsaydı halk karar verseydi keşke
    Zaten gelmelerinin önünde engel yoktu.
    Ama Atatürk heykelinden, menderese çok hızlı geçtik. 2 saatte günümüze geliriz diyorum.
    Ancak sapla samanı karıştırmaları hoşuma gitmiyor.
    Halk tarafından seçilmiş bir başbakanın idamını demokrasiye inanan kimse haklı göremez.
    Diğer yandan menderesin idam edilmesi onu günahsız halede getirmiyor.
    Sonuç olarak bu tartışmanın günümüze hiç bir faydası yok.
    Bugünün sorunlarına odaklanmak daha iyi olacaktır.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    O egeli ben değilim

2.  Alıntı Originally Posted by MedwiG Yazıyı Oku
    Çok memnun olanlarda var teşekkür edenlerde , zaten her alınan karardan herkesin memnun olması mümkün değil.. Af denildiyse herkese saldırma sorun çıkarma hakkı vermiyor kurallara uyulmadı mi yine banlanir.. 2-3 yıldır banli olanlar vardı öneri geldi ve çoğunluk kararıyla uygulandı .. Ben memnunum umarım geri gelenler dikkat eder iyi bir ortam oluşur , uymazlarsa yapacak bir şey yok ..

Kurallar dahilinde herkes fikirlerini beyan edebilir sadece hakaret , küfür , tahrik edici söz olmasın yeter ..
    çok şey var yazacağım susuyorum, benden kolay kolay küfür çıkmaz küfürlerin ekranda görülmemesi sağlanabilinse çok şey var yazılacak.

Alıntı Originally Posted by deepblue35 Yazıyı Oku
    27 sinden itibaren seyahat yasağının ve yaşlı ve çocuklar için yasakların kalkacağını duydum ne kadar doğru bilmiyorum.
    29 Mayıs cuma namazı var bu da denektir ki o kısıtlamalar kalkacak!

4. Teknolojik olarak yapılabilir mi mümkün mü bilmiyorum, küfür kelimeleri belli içinde o kelimeler geçen gönderilere direkt engel konulamaz mı?

5. Yahu ne ara oldu bu olaylar? silindi herhalde anında
    Kimsenin forumdan süresiz men edilmesini istemeyiz ancak ömrü cephelerde geçmiş,ülkenin her yapısında imzası olan bir insanı da günlük siyasetin malzemesi yapmak isteyen kim varsa bir zahmet süresiz elveda desin bu foruma...

6.  Alıntı Originally Posted by MedwiG Yazıyı Oku
    Kurallar dahilinde herkes fikirlerini beyan edebilir sadece hakaret , küfür , tahrik edici söz olmasın yeter ..
    Bunda herkes hemfikirdir zaten ama daha ilk günden küfürler havada uçuşuyor.

Epey bir vuruşma olur deye, kılıcımı 2 günden beri bileyliyordum, küffara iki kılıç bile üleştiremedik!
    DOLAR 5 GAYME OLACAK!
    Bu imza, Subat 2017 tarihine aittir!

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Karadenizin yeşillikler diyarı..şehri İstanbul .
    Gönderi
    19,615
     Alıntı Originally Posted by kitapci34 Yazıyı Oku
    Teknolojik olarak yapılabilir mi mümkün mü bilmiyorum, küfür kelimeleri belli içinde o kelimeler geçen gönderilere direkt engel konulamaz mı?
    Forum kurallarını okumak için tıklayınız

Forumun Altın Kuralı : Forumda okuduğunuz bilgileri fikir vermesi amacıyla ve mantık süzgecinden geçirerek değerlendirin. Hiç kimse sizi tanımadan size para kazandırmak heveslisi değildir. Hayatta karşılaşmadığınız ve adını soyadını dahi bilmediğiniz bir kişinin tavsiyesi ile senet almaya/satmaya kalkışmayın, sonu %99 hüsran olacaktır..

Not: hisse başlıklarında dini ve siyasi ile futbol taraftarlığı yazıları kabul edilmiyor.

Sayfa 828/1000 İlkİlk ... 328728778818826827828829830838878928 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •