Sayfa 244/1000 İlkİlk ... 144194234242243244245246254294344744 ... SonSon
Arama sonucu : 7994 madde; 1,945 - 1,952 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz VII

Normal güne göre sığ piyasada Stoplar çalıştı gibi ..

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

2.  Alıntı Originally Posted by stonhand Yazıyı Oku
    Kanal tepesi 7.20 vur yevrim vur millet ala.azlen acıma yetimepalaaaa
    Şahsen kanal tepesini de bir anda Kanal İstanbul sürüncemesi yapacakları yönünde şüphelerim var. Sanıyorum bu konuyu da 19 mayıs tatiline denk getirirler.

3. Merkezdeki arkadaşlarımı arıyorum, ulaşamıyorum. Telefonları '' şu anda azar yemekte olanları rahatsız etmeyiniz '' diyor. ) zaytung haber.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Gurbet
    Gönderi
    9,075
    Blog Entries
    3
     Alıntı Originally Posted by ressam Yazıyı Oku
    Sen bari yapma dostum. Gerçeği itiraf et. Bu dolardan bir cacık olmaz dedin ve kapattın ekranı değil mi ? Oysa hepimiz sana güvenmiştik ))
    Bana güvenmeyim, ben deliyim.

Ama doğuştan.

5. Doları 7 lira üzerinde tutamamalari nin bedeli şimdi daha ağır olacak

DUB-LX1 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Gurbet
    Gönderi
    9,075
    Blog Entries
    3
    Tamam, telaşlanmayın, olayı araştırıp çözümledim.

Nöbeççi broker uyuyakalmış, kafası klavyeye düşmüş, yannış bir tuşa denk gelmiş kafası.

7. O değil de 7 hakikaten önemli bir dirençti. Buranın geçilmesi iyi olmaz ülke açısından.

Forum Kurallarını buraya tıklayarak okuyabilirsiniz

Borsanın Altın Kuralları Md. 6: " Seans içinde karar vermeyin. Kararlarınızı, etkilenmeyeceğiniz bir ortamda verin. Seans anında görüşlerinize ters düşen hareketlerin planlarınızı etkilemesine izin vermeyin. Daha önce düşünmediğiniz yeni fikirler oluşturmayın. İyice incelenmeden yapılan hareketlerin genellikle zararla sonuçlandığı gözlenir."

Forumun Altın Kuralı : Forumda okuduğunuz bilgileri fikir vermesi amacıyla ve mantık süzgecinden geçirerek değerlendirin. Hiç kimse sizi tanımadan size para kazandırmak heveslisi değildir. Hayatta karşılaşmadığınız ve adını soyadını dahi bilmediğiniz bir kişinin tavsiyesi ile senet almaya kalkışmayın, sonu %99 hüsran olacaktır.

Not: Lütfen dini tartışmalara girmeyelim.

Alıntı Originally Posted by Objektif Yazıyı Oku
    O değil de 7 hakikaten önemli bir dirençti. Buranın geçilmesi iyi olmaz ülke açısından.

Ek 24938
    Dolar bile emekçilerden yana değil. Pazar akşamı toparlamazlarsa yeni bir seviye belirlenmiş demektir.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    O egeli ben değilim

Sayfa 244/1000 İlkİlk ... 144194234242243244245246254294344744 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •