Sayfa 144/1000 İlkİlk ... 4494134142143144145146154194244644 ... SonSon
Arama sonucu : 7994 madde; 1,145 - 1,152 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz VII

1. dolu dizgin gelen bir rusya var . ve sokaga cikma yasagi vaka sayilari 200-300 iken alinmisti yanlis hatirlamiyorsam ..

ben zamanindada yazmistim bu veriler gercegi yansitmiyor diye .. Rusya ve civarindaki ulkelerde cok cinli var . univ cok cinli ogrenci var . cin yeni yilinda bir cok ulkenin havalimani full kapasite ile calisti nasil bu vaka sayilari az diyordum ama simdi dolu dizgin geliyorlar . belarus da ayni sekilde vaka sayilari 1000 e cikicak yakinda

Alıntı Originally Posted by Calibra Yazıyı Oku
    rusya da 6bin ustu vaka var worldometers dan takip ediyorum.
    bunlar cok saglam geliyor. dun 5binlerdeydi ivmeyi bile durduramiyorlar sanirim.
    ....

2. Şimdi Ramazan KURTOĞLU nu izliyorum. Geçen izlediğim astrolog 2020 ekim kasım gibi parasal konularda muazzam değişiklikler olacak demişti. Altın ve gümüş baya artacak diyordu. Şimdi Ramazan beyde şöyle dedi. 2020 kasım seçimlerinde pentagonla küreselciler baya çabalayacak. Rezerv para konusunda olaylar çıkacak diyor. Ben ikisini birleştiriyorum ve emtia almak lazım diyorum.

3. Vladimir çok test yapıyor o yüzden vaka sayısı yüksek .

Bizim 3 katımızda fazla test yapıyorlar normal bence

Ne kadar test o kadar vaka

4.  Alıntı Originally Posted by MKELES Yazıyı Oku
    Şimdi Ramazan KURTOĞLU nu izliyorum. Geçen izlediğim astrolog 2020 ekim kasım gibi parasal konularda muazzam değişiklikler olacak demişti. Altın ve gümüş baya artacak diyordu. Şimdi Ramazan beyde şöyle dedi. 2020 kasım seçimlerinde pentagonla küreselciler baya çabalayacak. Rezerv para konusunda olaylar çıkacak diyor. Ben ikisini birleştiriyorum ve emtia almak lazım diyorum.
    hocam aynı kişi abd seçimlerinde hilary clinton koydu çocuğu tarzı yorumlar yapıyordu.trup reis geliverdi.yani çok da itibar etmemek lazım her söylenene

5. Zaten emtianin pesinde kosuyoruz borsa imis viopmus hic beni ilgilendirmiyor eglence olsun diye pozisyon aciyorum endekslerde

Ben gumusu bekliyorum 14$ iken biraz gram almistim 2.90 dan sonra maliyet dusurdum 2.80 e . 11.80 i gorunce 12.50 seviyesinden ons/$ seklinde girdim ama full giremedik %60 felan gramlari 3.40dan verdim dolar olanlarida 15.40-.15.50 civarindan verdim . dolar bazinda %20 kari cebe koyduk gramlarda $ bazinda %8 felan buda yeter .. simdi gumuste ikinci bir dalga satis dalgasi bekliyorum sayet gelirse %100 full gumus ons/dolar seklinde girip 2 3 yil bekleyecegim
    grafik gunluk

Alıntı Originally Posted by MKELES Yazıyı Oku
    Şimdi Ramazan KURTOĞLU nu izliyorum. Geçen izlediğim astrolog 2020 ekim kasım gibi parasal konularda muazzam değişiklikler olacak demişti. Altın ve gümüş baya artacak diyordu. Şimdi Ramazan beyde şöyle dedi. 2020 kasım seçimlerinde pentagonla küreselciler baya çabalayacak. Rezerv para konusunda olaylar çıkacak diyor. Ben ikisini birleştiriyorum ve emtia almak lazım diyorum.
    ....

6. haftalik

4saatlik

....

7.  Alıntı Originally Posted by sagopa kajmer Yazıyı Oku
    hocam aynı kişi abd seçimlerinde hilary clinton koydu çocuğu tarzı yorumlar yapıyordu.trup reis geliverdi.yani çok da itibar etmemek lazım her söylenene
    r.kurtoğlu gram itibar etmediğim adamdır, sallamasyon bol tutturma azdır..!!

8. Ben onu televizyon programında bir kere .

Tapınak şövalyelerinin 80 gemi dolusu altını kanal istanbul güzerganında onun için orayı kazacaklar dedi .

o andan sonra takip etmeyi bırakmıştır 5-6 yıl önceki programdı sanırım

Sayfa 144/1000 İlkİlk ... 4494134142143144145146154194244644 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •