Sayfa 946/1000 İlkİlk ... 446846896936944945946947948956996 ... SonSon
Arama sonucu : 7994 madde; 7,561 - 7,568 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz VII

1. Söz neydi
    Sezar in hakkı
    Hakkı nin hakkı değil
    Gakguk u olmaz be
    Bu nice kendini gandurmaktir ))

2. Her devrin adami, secim kazanmak icin emeklilik yasini 38'e indirdi.

Sonra gelenler, bunu duzeltmek yerine, calmayi tercih ettiler, Mesut, Tansu, Recep hemen hepsi.

Burada yazan bir alman topcusu vardi, adam oyle seyler yaziyor ki, kan beyninize cikiyor.

O nedenle diyoruz, bu millet sistem filan kuramaz, nerde hirsiz var, bulur secer getirir.

Sezar'in hakki sezar'a, bu emeklinin hakki da bu. Beter olsun.

Alıntı Originally Posted by Tinaz Yazıyı Oku
    Son 10 senedir, Aus.'a Ingiltere'den giden sayisi cok artti.

Aus.gazetesi ilan verir mesela, Ingiltere'den eski ya da emekli Polis Memuru icin.

Cok saglikli ve oturmus bir sistemi var.

Basarisiz olmak zor, yeterki durust ve iyi niyetli ol, bir meslek ogrenir, mutlaka basarili olursun.
    Nüfüs az ve doğal kaynaklardan gelen para bol olunca her şey mümkün oluyor. Yaşanacak yerler olduğu kesin ama buraya çok uzak

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    O egeli ben değilim

4. 2002 senesinde 8-10 yasinda olanlar, koca adam oldu, kendini bildi bileli yonetimde bunlar var.

18 sene oldu, Demokrasi bu saniyor.

Imam hatip acti, kuran kursu acti, ogrenci yurtlari ve feto'yu eliyle generaller yetistirdi, ensar mensar vakiflarla oyle bir nesil yetisti ki, artik kimsenin umudu kaldigini sanmiyorum.

Allah yardimcimiz olsun.

5.  Alıntı Originally Posted by Egeli Yazıyı Oku
    Nüfüs az ve doğal kaynaklardan gelen para bol olunca her şey mümkün oluyor. Yaşanacak yerler olduğu kesin ama buraya çok uzak
    Ucaga bindin mi, ha 3 saat gitmissin ha 12 saat, farkedermi ?

6. Corona virüsüne karşı aşı çalışmalarında klinik deneylerin ilk aşamasından olumlu sonuç alan ABD’li biyoteknoloji firması Moderna aşı talebini karşılamak için harekete geçti. Firma, tedarik sorununun önüne geçmek için İsviçre firmasıyla anlaşma imzaladı.

2021 yılına kadar milyonlarca doz aşı üretmeyi planlayan Moderna, aşıda kullanılacak lipitlerde tedarik sorunu yaşamamak için CordenPharma adlı ilaç firmasıyla anlaştı.

Şirket geçtiğimiz hafta üzerinde çalıştığı aşı adayının sağlıklı bir grup gönüllü üzerinde yapılan denemelerinde virüse karşı bünyede antikor üretimini harekete geçirdiğinin tespit edildiğini açıklamış, bu gelişme Corona virüsüne karşı aşı umutlarını arttırmıştı.

Uzmanlar virüse karşı güvenli ve etkili bir aşının geliştirilmesinin 12-18 ay alabileceği öngörüsünde bulunmuştu.
    https://www.amerikaninsesi.com/a/cor...m/5439483.html

7.  Alıntı Originally Posted by hayalım Yazıyı Oku
    Ingiltere kralicesi bizim icin bir sembol, buraya etki etmesi yada Kanadaya etki etmesi hemen hemen imkansiz. Buralarin cok eskiye dayanan tarihleri olmadigi icin koklerimiz Ingiltereye dayaniyor falan filan diyerek kraliceye saygi duyuyorlar. Eyalet basbakanlarin gkokune inersen Lubnan, polonya kokenleri cikar. Milliyet yani irkciliga insanlar prim vermiyor. Benim 12 yasindaki oglumun yakin dostlari icersinde Afrikali, Cinli de var. Ortak degerlerde mutlu olarak yasiyorlar. Benim dogdugum ulkede zihniyetler degismeli. Cok doluyum dostlar.
    Madem dolusunuz boşaltın (yazın) gitsin, ferahlarsınız

Alıntı Originally Posted by kitapci34 Yazıyı Oku
    Madem dolusun boşaltın (yazın) gitsin ferahlarsınız
    Bende sana doluyum bosaltacam (yazacam) reha gayaya ayıp olmasın diye bosaltamiyorum (yazamıyorum)
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

Sayfa 946/1000 İlkİlk ... 446846896936944945946947948956996 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •