Sayfa 954/1000 İlkİlk ... 454854904944952953954955956964 ... SonSon
Arama sonucu : 7994 madde; 7,625 - 7,632 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz VII

1. Anadolu Ajansi da ne dogru bilgi verir ama ha..

2. Bu ülkeden dışarı çıkıp başka toplumsal kültür ve düzenleri tecrübe etmeden bu ortadoğu kültürünü bir şey sanmakta tipik türkün türke türklük propogandası. Ben en azı 1 hafta olmak üzere Avrupa'dan Amerika'ya ordan Avusturalya'ya onda fazla ülke dolaştı.Gelişmiş ülkeleri bizimkinden ayıran en önemli göstergeler1-Orada insanlar aaelalem ne der diye yaşamıyor, din ve feodal bağlardan kurtulmuş birey olabilmiş bir kültür var 2- Ekonomik olarak adamlar bir kur şoku daha gelirse ne ederiz abi ayağında, acaba bu hafta markette fiyatlar ne oldu vs diye endişeyle yaşamıyor. 3-Gelelim ş çok övünülen sağlık sistemine, ciddi bir hastalığı olanı geçtim dişi çürüyen adamın bu ülkede para vermeden tedaviye ulaşması çok büyük şansa bağlı.Parasız sağlık dediğiniz şey çoğu 3. sınıf doktorun mr ve tomografiye bakıp size yanlış teşhis koyduğu devlet hastanelerinden ibaret. Ha bunu abartmıyorum benim vucudumun sol tarafı sakat , nedeni de yüce türk doktorlarının sonu gelmez hataları, yanlış teşhisleri, yanlış ameliyatları ve para sızdırma girişimleri. Neyse türklük prpogandasına daha çok limon sıkmayayım.

3. Ağalar kimse S400 leri konuşmaz oldu. En geç Nisan 2020 de aktif hale getirilecek deniliyordu. Hatta o dönem alımında almamız acil ve şart denmişti. Alım sürecinde ABD baya bir tehdit etmişti. Hatta Türkiyeye getirildiği gün doğrudan kurulacak sanmıştık ama Kargo uçakları Ankara ya gelince depolara konulacağı anlaşıldı. O zaman 6 ay sonrası yani Nisan 2020 de aktifleştirilecek denmişti. Geçenlerde bir yerde gündeme geldi. Hükümet yada MSB lığı corona virüsü nedeniyle 1 yıl ertelendi gibi bir açıklama yapışlmıştı. Buna anlam veremedim. Virüs le çokacil olduğu söylenerek alınan ve 6 ay sonrası kurulumu yapacağı söylenen hava savunma sisteminin 6 ay geçtikten sonra 1 yıl daha ötelenmesi tezat değil mi? Yani virüs ün kuruluma etkisi ne olabilir.

4. trafik cezaları ne olmuş öyle değil arabayla yayan gezmeye korkarsınız
    en basit kemersizlik 1008 tl. hız aşımı cezalarını yazmaya klavyem yetmez..

5.  Alıntı Originally Posted by realities Yazıyı Oku
    trafik cezaları ne olmuş öyle değil arabayla yayan gezmeye korkarsınız
    en basit kemersizlik 1008 tl. hız aşımı cezalarını yazmaya klavyem yetmez..
    Yok abi o kadar. https://www.sozcu.com.tr/2019/ekonom...RoCC0**AvD_BwE

Duhul
    Feb 2019
    İkamet
    Emmiden hakiki yalanlar
    Gönderi
    7,825
     Alıntı Originally Posted by reha kaya Yazıyı Oku
    Hadeee... Avusturalya, Kanada adım adım gezilmiş, sosyal yapısından, parasal durumuna kadar incelenmiş, % 4.5 büyümemize dair tek satır yok.
    Var ağabeyim var:

Alıntı Originally Posted by jmk99 Yazıyı Oku
    Tüik: 2020 yılı 1.çeyrekte gsyh %4,5 (beklenti %5,2)
    Sayın Medwig itibar puan mesajlarını okumaktan geç baskı yapıyor gibime geldi...
    Yoğunluk işte saygıyla karşılıyoruz.
    Selamlar. Burada yazmış olduğum bilgi, yorum ve düşünceler tavsiye ve yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Webster üstad nerede diye sormayın, işte burada: https://www.hisse.net/topluluk/showthread.php?t=45203

Duhul
    Feb 2019
    İkamet
    Emmiden hakiki yalanlar
    Gönderi
    7,825
     Alıntı Originally Posted by MKELES Yazıyı Oku
    Linke bak RoCC0, tam haberine denk gelmiş.
    Selamlar. Burada yazmış olduğum bilgi, yorum ve düşünceler tavsiye ve yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Webster üstad nerede diye sormayın, işte burada: https://www.hisse.net/topluluk/showthread.php?t=45203

Sayfa 954/1000 İlkİlk ... 454854904944952953954955956964 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •