Sayfa 300/1000 İlkİlk ... 200250290298299300301302310350400800 ... SonSon
Arama sonucu : 7994 madde; 2,393 - 2,400 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz VII

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    İstanbul
    Gönderi
    5,796
     Alıntı Originally Posted by stonhand Yazıyı Oku
    Onu bunu geçin kısa vadede çeyrek dolar 2.5 TL olurmu olmazmi ona bakım.
    Tcmb nin parasal genişlemesi ve emisyon artışı bu hızda giderse çok kısa zamanda olur.
    Canın bile emanetken, Kaybedecek neyin olabilir ki?

2.  Alıntı Originally Posted by Egeli Yazıyı Oku
    Siz bir konuyu araştırın ondan sonra konuşalım.

Göz doktoru olan Li, virüs tehdidi hakkında blogu üzerinden halkı uyardığı için polis tarafından sorgulanmıştı. Kamu Güvenliği Departmanı, Li'yi yalan iddialarda bulunmakla suçlandığı bir belge imzalatmıştı. Çin'de polis ayrıca Li'nin de aralarında olduğu sekiz kişi hakkında söylenti yaydıkları gerekçesiyle soruşturma açmıştı. Li, blogunda ve diğer doktorlarla iletişim kurduğu sosyal medya grubunda virüs hakkında uyarılarda bulunmuştu.

https://www.mynet.com/koronavirus-uy...i-110106459069

'Çin'le ulaşım, seyahat, ticaret yasağına gerek yok'

Koronavirüs salgınının 24'ten fazla ülkeye sıçraması karşısında, hükümetlerin aldığı önlemler, Çin'den gelenlere karantina-seyahat kısıtlaması uygulamaktan Çin'le her türlü ulaşımı durdurmaya kadar vardı.

DSÖ Başkanı ise 'gereksiz şekilde seyahat ve ticarete müdahale eden önlemler almak için bir neden bulunmadığı' uyarısını yaptı. Tedros, ülkeleri salgın konusunda kanıtlara dayanan, tutarlı karar almaya çağırdı.

https://tr.sputniknews.com/yasam/202...ye-savas-acti/

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    Tartışacak birşey olduğunu düşünmüyorum. Sizin haksız olduğunuzu zaten iddia etmiyorum. Çin'in masum olduğuna ve verilerinin doğru olduğuna zaten inanmıyorum. Ama Avrupa ve özellikle ABD de pek masum sayılmaz. Başlangıçta işi ciddiye almadılar. Şimdi suçlu arıyorlar.

Alıntı Originally Posted by ekserji Yazıyı Oku
    Tartışacak birşey olduğunu düşünmüyorum. Sizin haksız olduğunuzu zaten iddia etmiyorum. Çin'in masum olduğuna ve verilerinin doğru olduğuna zaten inanmıyorum. Ama Avrupa ve özellikle ABD de pek masum sayılmaz. Başlangıçta işi ciddiye almadılar. Şimdi suçlu arıyorlar.
    Virüsün çıkış noktası için çini sorumlu tutmuyorum. Sorumlu tuttuğum sars salgını yaşamış bir ülkenin bu konuyu saklamaya çalışması ve başlangıçta yeterli bir önlem almaması.
    Diğer yandan dünya sağlık örgütü yukarıdaki örnekteki gibi nedense bu süreçte seyahat ve ticarete odaklandı.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    O egeli ben değilim

4. Sayın arkadaşlar şirketlerin bilanço açıklama tarihleri:

http://www.borsanalist.com/bilanco-aciklama-tarihleri/

Bilançoların konsolide olup olmadıklarını da tablodan öğrenebilirsiniz.
    Bol kazançlar.
    http://twitter.com/A_N_A_L_i_S_T
    Yatırım kararları SPK'nın kurallarına göre verilmelidir. Bu konuda bir yetkim, bilgim ve deneyimim bulunmadığı için yazdıklarım, yatırım kararları verilirken kullanılmamalıdır.

5.  Alıntı Originally Posted by Calibra Yazıyı Oku
    bilim yarasa yemeyin demedi mi bu arkadaslara? o pazar yerlerinin hali ne?
    dogal afetle gram alakasi yok goz gore gore geldi.
    yanlış bilgi de orada zaten, hastalık yemek ile değil temas ile bulaşıyor
    yani hayvan etine temas veya tezgahta yarasanın başka bir hayvan tüyüne,etine bulaşması
    ya da salyasının yanında duran ördeğe, tavuğa, kaza bulaşması, değmesi, akması gibi
    nihai tüketici insan da gidiyor o temaslı ellerle yüzlerce yere dokunuyor
    kaldı ki yarasanın daha doğadayken başka bir taşıyıcı hayvana bulaştırma da ihtimal dahilinde..

6. Bu konuda benim son inanacağım ülke ABD.Son elli yılda algı yaratma gücü ,yalanları ile kaç ülkeye askeri müdahalede bulundu. Yakın örnek Irak.

Alıntı Originally Posted by Denizdenizli61 Yazıyı Oku
    Bu konuda benim son inanacağım ülke ABD.Son elli yılda algı yaratma gücü ,yalanları ile kaç ülkeye askeri müdahalede bulundu. Yakın örnek Irak.
    Belki 100 yıldan fazladır, ABD algılarla oynamaktadır.

Ömrüm boyunca, Amerikan kovboy filmlerinin empoze etmesiyle tatlı su fakiri bildiğim Meksikanın, aslında tatlı su zengini olduğunu daha yeni öğrendim.
    DOLAR 5 GAYME OLACAK!
    Bu imza, Subat 2017 tarihine aittir!

8.  Alıntı Originally Posted by guneysu Yazıyı Oku
    6 açık mı..
    O da değilmiş

SM-G610F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    "Benim en büyük vasfım Türk oluşumdur".
    Mustafa Kemal ATATÜRK

Sayfa 300/1000 İlkİlk ... 200250290298299300301302310350400800 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları