Sayfa 917/1000 İlkİlk ... 417817867907915916917918919927967 ... SonSon
Arama sonucu : 7994 madde; 7,329 - 7,336 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz VII

1.  Alıntı Originally Posted by hkm Yazıyı Oku
    Sn loner ben ordan gelecek para için bu işin yapıldığını sanmam.Bu hükümetin tarımı bitirmek için bilinçli davranışları oluyor.Bu da onlardan biri.Gelecek tarımda diye tarım arazisi almaya çalışanlara,borsada tüm tarıma bulaşmış kağıtlara saldıranlara bu karar çok önemli bir ders olmalı.Bu hükümet bizde tarım gelişsin istemiyor.Planlarınızı yatırımlarınızı buna göre yapın arkadaşlar.Tarım arazisi falan almayın para etmez,uzun vadede tarım hisseleri de patlamayacak.Ha hükümet değişir o zaman başka tabi.
    soner yalçın ın kitabında da aynı düşünce hakim küresel bazda ama uygulayıcılar yerel.

2.  Alıntı Originally Posted by loner Yazıyı Oku
    bunlar katardan gelen swap parasını reserv yakıp dolar düşürmek için kullanabilir mi? Öyle yaparlarsa iki üç ay içinde bir o kadar paranın ülkeye gireceğinden emin olmaları gerekir.
    qatar ın parası hiç olur rezil olur sonra selam vermez.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Gurbet
    Gönderi
    9,075
    Blog Entries
    3
    6.7878 civarı.

4. https://www.haberturk.com/akaryakit-...693867-ekonomi

enteresan onu da öderiz sıkıntı yok

5.  Alıntı Originally Posted by Batman Yazıyı Oku
    soner yalçın ın kitabında da aynı düşünce hakim küresel bazda ama uygulayıcılar yerel.
    https://www.hisse.net/topluluk/showt...48#post4472348

6.  Alıntı Originally Posted by hkm Yazıyı Oku
    Sn loner ben ordan gelecek para için bu işin yapıldığını sanmam.Bu hükümetin tarımı bitirmek için bilinçli davranışları oluyor.Bu da onlardan biri.Gelecek tarımda diye tarım arazisi almaya çalışanlara,borsada tüm tarıma bulaşmış kağıtlara saldıranlara bu karar çok önemli bir ders olmalı.Bu hükümet bizde tarım gelişsin istemiyor.Planlarınızı yatırımlarınızı buna göre yapın arkadaşlar.Tarım arazisi falan almayın para etmez,uzun vadede tarım hisseleri de patlamayacak.Ha hükümet değişir o zaman başka tabi.
    Sizin bu anlattıklarınıza biz dünyada cargill diyoruz. Çikita (ne kadar masum muz firması değil mi) latin amerikadan büyüktür diyoruz.. Şu 2 firma olmasaydı bugün daha yaşanabilir bi dünya olurdu benim bildiklerim

7.  Alıntı Originally Posted by Sercannn Yazıyı Oku
    Sizin bu anlattıklarınıza biz dünyada cargill diyoruz. Çikita (ne kadar masum muz firması değil mi) latin amerikadan büyüktür diyoruz.. Şu 2 firma olmasaydı bugün daha yaşanabilir bi dünya olurdu benim bildiklerim
    gargill ankarada kaç kişi besliyor isim isim sayablirim..?

8.  Alıntı Originally Posted by realities Yazıyı Oku
    gargill ankarada kaç kişi besliyor isim isim sayablirim..?
    insan sağlığını hiçe sayarak beslenen bu adamların doymadıkları kesin

Sayfa 917/1000 İlkİlk ... 417817867907915916917918919927967 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •