Sayfa 956/1000 İlkİlk ... 456856906946954955956957958966 ... SonSon
Arama sonucu : 7994 madde; 7,641 - 7,648 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz VII

1.  Alıntı Originally Posted by realities Yazıyı Oku
    İvanka plays good sucker..
    Were you holding the lamp when she was sucking?

Turkiyede olan ahali Kanada, Yeni Zelanda, Avusturalya bileti aldı gitti galiba decem de, uçuş yasağı var gidemezler.

Bana mı garezleri var, ben uyanıncaya kadar sayfalarca döşemişler, ben geldim hepsi vınnn.

Ağız tadıylan, konulara barmak basamadım.
    DOLAR 5 GAYME OLACAK!
    Bu imza, Subat 2017 tarihine aittir!

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Gurbet
    Gönderi
    9,075
    Blog Entries
    3
    /* the candle */

4. ''İnanılmaz. Tl bacaklı olmayan paritelerde bile %1 vergi ödüyorum. Tek çarem yurtdışına çıkarmak parayı.

Bu arada eur/usd usd/eur danda alıyor yani iki kez vergilendiriyor ''

https://twitter.com/cagocag/status/1266325862867230725
    Türkiye, kazığın her türlüsünü ayrı ayrı deneyimleyebilmek için mükemmel bir yer. Burada yetişen biri dünyanın başka bir yanında sıkıntı yaşamaz.
    Re-twittlediklerim katıldığım anlamına gelmez!

Ahmetg Guest
     Alıntı Originally Posted by Tinaz Yazıyı Oku
    Canada mesela, Asgari Gecim Standardi var, hic bir emekli 1.560.- CAD.dan az para alamaz.

Bu da 8.000 TL.'ye yakin bir meblag.
    Zaten bir emeklinin almasi gereken min para butun gelismis ulkelerde yokmu?

Hepsinde var

Ama canada icin konusmak gerekirse gitmedim ama cok duydum bazi tedaviler icin aylarca beklemek gerektigi

Okullar universiteler eskisi kadar ucuz ve bol degil. Devamli bir kisintiya gidilmesi.

O kadar soguk bir ulkeki nudusun %99 u abd sinirinin dibinde yasiyor ve zaten emeklileri ya kendi ulkesine donuyor yada floridaya yerlesiyor.

Ama turkiye gibi ulkelerden goc etmek cok kolaymis. Yalnizca gecen sene torontaya 2 bin turk aile yerlesmis.

Ahmetg Guest
     Alıntı Originally Posted by hayalım Yazıyı Oku
    Ingiltere kralicesi bizim icin bir sembol, buraya etki etmesi yada Kanadaya etki etmesi hemen hemen imkansiz. Buralarin cok eskiye dayanan tarihleri olmadigi icin koklerimiz Ingiltereye dayaniyor falan filan diyerek kraliceye saygi duyuyorlar. Eyalet basbakanlarin gkokune inersen Lubnan, polonya kokenleri cikar. Milliyet yani irkciliga insanlar prim vermiyor. Benim 12 yasindaki oglumun yakin dostlari icersinde Afrikali, Cinli de var. Ortak degerlerde mutlu olarak yasiyorlar. Benim dogdugum ulkede zihniyetler degismeli. Cok doluyum dostlar.
    Avustralyadan heryaz turkiyeye tatile geldigini varsayiyorum. Kac ucak vevkac saat?

Ahmetg Guest
     Alıntı Originally Posted by Tinaz Yazıyı Oku
    Ucaga bindin mi, ha 3 saat gitmissin ha 12 saat, farkedermi ?
    Eger yaninda bebek cocuk varsa 3 ucak degistireceksen ve 24 saat surecekse cook coook farkeder.

Kendimden biliyorum. Resmen iskence. Hos bizimkisi 17 saat

8.  Alıntı Originally Posted by Ahmetg Yazıyı Oku
    Avustralyadan heryaz turkiyeye tatile geldigini varsayiyorum. Kac ucak vevkac saat?
    Ahmetim direkman uçuş yok biliyon
    Aktarma havalimanda kaç saat geçirdiğine bağlı değil mi bu?
    Sırf dolgu soru soruyon ha

Sayfa 956/1000 İlkİlk ... 456856906946954955956957958966 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •