Sayfa 958/1000 İlkİlk ... 458858908948956957958959960968 ... SonSon
Arama sonucu : 7994 madde; 7,657 - 7,664 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz VII

Duhul
    Feb 2019
    İkamet
    Emmiden hakiki yalanlar
    Gönderi
    7,825
    Bir cisim yaklaşıyor.
    Acaba UFO olabilir mi?
    Selamlar. Burada yazmış olduğum bilgi, yorum ve düşünceler tavsiye ve yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Webster üstad nerede diye sormayın, işte burada: https://www.hisse.net/topluluk/showthread.php?t=45203

Bakan Albayrak:
    - Türkiye ekonomisi dünya örneklerine kıyasla pozitif ayrışarak yılın ilk çeyreğini %4,5 büyümeyle tamamlıyor
    - Salgın etkilerini hissedeceğimiz ikinci çeyrekte daha temkinli ilerleyecek sonraki dönemlerde bir güçlü toparlanmaya şahit olacağız inşallah

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

Alıntı Originally Posted by reha kaya Yazıyı Oku
    Sakin ol Reha sakin, sinirlerine hakim ol...
    Abi adamı engellemişim. Bu nedenle görememişim. Dedim reha abi neden sinirlendi

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    O egeli ben değilim

Duhul
    Feb 2019
    İkamet
    Emmiden hakiki yalanlar
    Gönderi
    7,825
     Alıntı Originally Posted by Egeli Yazıyı Oku
    Abi adamı engellemişim. Bu nedenle görememişim. Dedim reha abi neden sinirlendi

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    Yanlış kişiyi engellemişsin...
    Yaz ahmetg yaz...
    Ben de benzin bidonlarını hazır edeyim.
    Selamlar. Burada yazmış olduğum bilgi, yorum ve düşünceler tavsiye ve yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Webster üstad nerede diye sormayın, işte burada: https://www.hisse.net/topluluk/showthread.php?t=45203

Duhul
    Mar 2017
    İkamet
    istanbul
    Gönderi
    6,875
     Alıntı Originally Posted by Tinaz Yazıyı Oku
    Anadolu Ajansi da ne dogru bilgi verir ama ha..
    Geçen sene 31 Mart seçimlerinde İstanbul sandık sayıları açıldıkça 5 dakikada bir güncelleme veriyordu televizyonda, akşam 11,30 gibi donup kalmışlardı ertesi gün öğlene kadar güncelleme verememişti reziller...
    Yazdıklarım yatırım tavsiyesi değildir.

Alıntı Originally Posted by turali Yazıyı Oku
    Geçen sene 31 Mart seçimlerinde İstanbul sandık sayıları açıldıkça 5 dakikada bir güncelleme veriyordu televizyonda, akşam 11,30 gibi donup kalmışlardı ertesi gün öğlene kadar güncelleme verememişti reziller...
    Gece 23:30'da tuttuklarını anlamışlardı, ondan sonra aynı zarftan çıkan dördüzlerin bir tanesinin zina ürünü olduğu anlaşılmıştı.
    DOLAR 5 GAYME OLACAK!
    Bu imza, Subat 2017 tarihine aittir!

7.  Alıntı Originally Posted by jmk99 Yazıyı Oku
    Bir cisim yaklaşıyor.
    Acaba UFO olabilir mi?
    Göktaşı o göktaşı daha dün düştü.

Duhul
    Mar 2017
    İkamet
    istanbul
    Gönderi
    6,875
     Alıntı Originally Posted by hayalım Yazıyı Oku
    Avustralya insanlarini millet olma fikrini Gelibolu savaslari vermistir, Geliboludan sonra kendilerinin bir millet oldugunu kaniksayip Ingilterenin gudumunden cikmislardir. sadece Ingiliz milletler topluluguna uye statusundedir.
    Sn hayalim, okulu bitirince bir süre Londra'da yaşamıştım. Orada birşey dikkatimi çekmişti. Birçok kitap,dergi albüm vb üzerinde "Not for sale in Australia and New Zealland" gibi bir ifade bulunuyor. Bunun nedeni ne biliyor musunuz?
    Yazdıklarım yatırım tavsiyesi değildir.

Sayfa 958/1000 İlkİlk ... 458858908948956957958959960968 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •