Sayfa 961/1000 İlkİlk ... 461861911951959960961962963971 ... SonSon
Arama sonucu : 7994 madde; 7,681 - 7,688 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz VII

Duhul
    Feb 2019
    İkamet
    Emmiden hakiki yalanlar
    Gönderi
    7,825
     Alıntı Originally Posted by DeliKAN Yazıyı Oku
    pardon harpi abi.

İşte grafik.

Yorum da yazacaktım ama, unutmuşum, gönder tuşuna bastıktan sonra aklıma geldi.

Vaaaay vayyyy vaaaaaaaaaaaaayyyyy. Parabolic Sar mı görüyorum? Babo çok kullanırdı mübarek.
    Selamlar. Burada yazmış olduğum bilgi, yorum ve düşünceler tavsiye ve yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Webster üstad nerede diye sormayın, işte burada: https://www.hisse.net/topluluk/showthread.php?t=45203

2.  Alıntı Originally Posted by Ahmetg Yazıyı Oku
    Avustralyadan heryaz turkiyeye tatile geldigini varsayiyorum. Kac ucak vevkac saat?
    Hey,Maşallah soru cümlesine bak... emir kipiyle yazılmış soru cümlesi,birde sanki kahvede 40 yıllık arkadaşıyla konuşuyor,sizli soru cümleleri kibarlık hak getire....aslında Keçiören Ankara nın güzide bir semtidir ama...

Dolar-tl:6.8483....

3.  Alıntı Originally Posted by DeliKAN Yazıyı Oku
    Son 6 aydır okuduğum en bilimsel dolar yorumu,yani o grafik,anlatan üstadın mimikleri,mesaj çok net yalnız....

Alıntı Originally Posted by watcher46 Yazıyı Oku
    Hey,Maşallah soru cümlesine bak... emir kipiyle yazılmış soru cümlesi,birde sanki kahvede 40 yıllık arkadaşıyla konuşuyor,sizli soru cümleleri kibarlık hak getire....aslında Keçiören Ankara nın güzide bir semtidir ama...

Dolar-tl:6.8483....
    Ben birisine boşuna dalmam veya aşağılamam geldiğinden beri, Kanada sınırına yakın yerleri en zavallı yerler ilan etti, yurtdışındaki Türklerin tamamına en aşağılık sınıf dedi, tüm uçak yolcularını iğrenç kimseler olarak niteledi ve ben bunu çıktığı yere geri sokmadım.

Forum yönetiminin bana, sabır abidesi madalyası vermesi lazım.
    DOLAR 5 GAYME OLACAK!
    Bu imza, Subat 2017 tarihine aittir!

Büyük hatip olduğu söylenen Osman Bölükbaşından bir anekdot, Allah rahmet eylesin.
    DOLAR 5 GAYME OLACAK!
    Bu imza, Subat 2017 tarihine aittir!

6.  Alıntı Originally Posted by reha kaya Yazıyı Oku

Bu konuda muğlak kaldı yahu, Özgenin kime verdiğini "oyunu" öğrenemedik gitti.
    Bizim DeliKan bilir ama soylemez.

7.  Alıntı Originally Posted by DeliKAN Yazıyı Oku
    Bir konu bu kadar mi guzel anlatilir..

8.  Alıntı Originally Posted by Tinaz Yazıyı Oku
    Bir konu bu kadar mi guzel anlatilir..
    Yalniz bu dayi kimin fotografini cekti, onu anlamadim..

Sayfa 961/1000 İlkİlk ... 461861911951959960961962963971 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •