Sayfa 763/1000 İlkİlk ... 263663713753761762763764765773813863 ... SonSon
Arama sonucu : 7994 madde; 6,097 - 6,104 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz VII

1.  Alıntı Originally Posted by Egeli Yazıyı Oku
    Sanırım parayı doğru yere harcamışlar. Bazen düşünüyorum bizde o kadar petrol çıksa hollanda mı olurduk, suudi arabistan mı

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    Biz parasız arabistaniz petrole ne gerek var petrol degil yerden envai cesit maden fiskirsa yine ayniyiz, cikan seyin önemi yok, icinde beyin olmadiktan sonra.

2.  Alıntı Originally Posted by loner Yazıyı Oku
    hocam bu artık barizdi yani bahsettim bir tarım şirketi, konkordato vermiş hisseyi 0.30dan almışlar 1.60da millete taban taban veriyor. Ben de bu hisseden 2011 de yüzde 20 zararla zor kurtulmuş biri olarak kendi deneyimimi yazdım. Aynı sayfada konkordato ilan etmiş şirket için ucucak, kacacak yok devlet tarıma destek veriyo patlayacak diye en az 30 yorum var.Ama işin ilginci yorumları yazan 10 tane hesap sabah, öğlen akşam birer tur hisse övüyorlar.Benimde anneme vs sövdüler. neyse hisse taban taban giderken investing beni banlamış yazdığım tek yorumda silinmiş, ama manuplatorlerinki orada duruyor, hatta küfürleri bile duruyordu. Bu da orda investing denen siteyi yöneten şahsın bunlarla bir çıkar ilişkisi olabileceği hissini doğurdu bende.
    Bence gerekli yerlere suc duyurusunda bulunmak gerekir basta spk olmak uzere, sonuc cikar mi bilmiyorum?

3.  Alıntı Originally Posted by reha kaya Yazıyı Oku

Tabiki canım, para vermeyeceğiz galiba aq!
    Bu ise de oldukca ayarim benim 96 model külüstür vardi e200 muayene istasyonuna gittim, aracin motor numarasi okunuyormuş, adam egilip bakmak zahmetinde bulunmuyor, muayene tekrari verdi gittim spreyle hallettiler gecti diger muayenede de cam suyu olmadigi icin elediler, neyse cam suyu koyduk da gecti muayeneden.

Sirada beklerken icerde tanidigi olan çürümüş çalışmayan arabalari geciriyor, birgun hurdalikta olmasi gereken bir şahin calismadi, iterek çalıştırdılar arabanin her yeri dökülüyor ama icerde tanidigi oldugu gecti muayeneden.

Duhul
    Nov 2018
    İkamet
    Gönüllerde yaşıyorum.
    Gönderi
    7,299
     Alıntı Originally Posted by hkm Yazıyı Oku
    Kıyamet savaşı hz nuh un oğlu yasef in çocuklarından gelen türklerle sam ın soyundan gelen yahudiler arasında olacak diye bir görüş de var.E kıyamet savaşı olacaksa bir tarafı da bizsek ayakta kalmamız da istenebilir,düşünülmesi gereken bir durum tabi)))Yahudiler maşallah her durumda ayakta kalır ve kalıyor da karşısında savaşacak bizden başka ülke de hakikaten pek kalmadı.
    O görüşü bilmiyorum abi ama varsa iyi olur . Yahudiler sırf efsaneleri gerçekleşsin diye dahi bizi ayakta tutarlar.

Ama ben Yahudileri seviyorum yav onlarla savaşmayıp okey turnuvası yapsak olmaz mı

Duhul
    Nov 2018
    İkamet
    Gönüllerde yaşıyorum.
    Gönderi
    7,299
     Alıntı Originally Posted by Egeli Yazıyı Oku
    Yeni zellanda başbakanı benim adayım.
    Plase angelina merkel

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    Zelanda, Merkeli kendi renklerine mi bağladı? Aşk olsun şurada yerli ve milli Dimitris varken ecnebi başkan aramak törenin neresinde yazıyor .

Arkadaşlar vakit daralıyor, sonra Luppom bitti, vay efendim colam kalmamış, bayramda yahu balkonda bir bira içeydik, 35'lik olaydı şimdi iyiydi gibim, laflarlan gelmen bana!
    DOLAR 5 GAYME OLACAK!
    Bu imza, Subat 2017 tarihine aittir!

7. Açelya’ya gerek yok yarın 16 ya kadar açıklar

hisse.net kullanarak iPad aracılığıyla gönderildi

Duhul
    Nov 2018
    İkamet
    Gönüllerde yaşıyorum.
    Gönderi
    7,299
     Alıntı Originally Posted by apocalyptica Yazıyı Oku
    Bu ise de oldukca ayarim benim 96 model külüstür vardi e200 muayene istasyonuna gittim, aracin motor numarasi okunuyormuş, adam egilip bakmak zahmetinde bulunmuyor, muayene tekrari verdi gittim spreyle hallettiler gecti diger muayenede de cam suyu olmadigi icin elediler, neyse cam suyu koyduk da gecti muayeneden.

Sirada beklerken icerde tanidigi olan çürümüş çalışmayan arabalari geciriyor, birgun hurdalikta olmasi gereken bir şahin calismadi, iterek çalıştırdılar arabanin her yeri dökülüyor ama icerde tanidigi oldugu gecti muayeneden.
    Arabaya en ufak bir artısı yok yaptıklarının ya bari torpil olmasa.
    Mezara girmek için dahi torpil lazım ellam. Beni yaksınlar aga, çocuklar uğraşmasın.

Sayfa 763/1000 İlkİlk ... 263663713753761762763764765773813863 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •