Sayfa 827/1000 İlkİlk ... 327727777817825826827828829837877927 ... SonSon
Arama sonucu : 7994 madde; 6,609 - 6,616 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz VII

1. Türkiye, kazığın her türlüsünü ayrı ayrı deneyimleyebilmek için mükemmel bir yer. Burada yetişen biri dünyanın başka bir yanında sıkıntı yaşamaz.
    Re-twittlediklerim katıldığım anlamına gelmez!

2. Tarihsel olayları, oturup bugün yargılamak , nasıl sonuçlar verir?
    27 mayıs ve yassıada yargılamaları halkımız vicdanında haksız bulunmuştur.
    Bu yargılamaların siyasi reaksiyonun ekmeğini çeşitli siyasi oluşumlar 60 yıldır yiyor.
    Buradaki bazıları bu süreyi inatla 100 yıla çıkarmaya çalışıyor.

SM-G950F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Duhul
    Mar 2017
    İkamet
    istanbul
    Gönderi
    6,889
     Alıntı Originally Posted by guneysu Yazıyı Oku
    muhalefet şerhi koydum, yapmayın etmeyin

Kırk yıllık Kani, olur mu Yani dedim dedim dinletemedim

affa destek olanlar temizlesin dursun, tek yazı silmem..
    Aynen hocam burada da gerrçekte de affa karşıyım. Zaten cezalar caydırıcı değil. Hadi bu cahil dangalaklar buralarda kendilerince atıp tutuyor da geçenlerde sokağa salınanlar kimbilir milletin başına ne dertler açacak...
    Yazdıklarım yatırım tavsiyesi değildir.

27 sinden itibaren seyahat yasağının ve yaşlı ve çocuklar için yasakların kalkacağını duydum ne kadar doğru bilmiyorum.

5.  Alıntı Originally Posted by guneysu Yazıyı Oku
    muhalefet şerhi koydum, yapmayın etmeyin

Kırk yıllık Kani, olur mu Yani dedim dedim dinletemedim

affa destek olanlar temizlesin dursun, tek yazı silmem..
    Referandum olsaydı halk karar verseydi keşke

Çok memnun olanlarda var teşekkür edenlerde , zaten her alınan karardan herkesin memnun olması mümkün değil.. Af denildiyse herkese saldırma sorun çıkarma hakkı vermiyor kurallara uyulmadı mi yine banlanir.. 2-3 yıldır banli olanlar vardı öneri geldi ve çoğunluk kararıyla uygulandı .. Ben memnunum umarım geri gelenler dikkat eder iyi bir ortam oluşur , uymazlarsa yapacak bir şey yok ..

Kurallar dahilinde herkes fikirlerini beyan edebilir sadece hakaret , küfür , tahrik edici söz olmasın yeter ..

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

Alıntı Originally Posted by deepblue35 Yazıyı Oku
    27 sinden itibaren seyahat yasağının ve yaşlı ve çocuklar için yasakların kalkacağını duydum ne kadar doğru bilmiyorum.
    doğrudur !

1 haziran itibari ile de sokaga cikis kisitlamalari kalkacak normallesme planina gore

Alıntı Originally Posted by deepblue35 Yazıyı Oku
    Seyahat yasağı 4 hazirana kadar uzatılmıştı o tarihe kadar beklenir bence .. Ayrıca İstanbul , Ankara , İzmir icin seyahat yasağı devam edebilirmiş .

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

Sayfa 827/1000 İlkİlk ... 327727777817825826827828829837877927 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •