Sayfa 439/1001 İlkİlk ... 339389429437438439440441449489539939 ... SonSon
Arama sonucu : 8001 madde; 3,505 - 3,512 arası.

Konu: YATIRIM FONLARI VI ( & Mevduat faiz karşılığı oranları )

1.  Alıntı Originally Posted by ozdess Yazıyı Oku
    AES fon alabilen var mı? Alım emri girdim, ancak iptal edilmiş? Acaba, alım kotası dolu mu hala, yükseltildi diye biliyordum.
    kota arttırıldıktan tam 3 gün sonra doldu.. anca çıkan olursa alabilirsiniz. ben bu 3 günlük sürede almıştım ama saat 14:03'de emir verildiğinde alım işleminin gerçekleştiğini çok kişiden duydum. denemenizden zarar gelmez.. yaklaşık 1 ayda %25 civarında kazandırdı bana. 2-3 ay daha elimde tutmayı düşünüyorum.. bence hala kar bırakır.

2.  Alıntı Originally Posted by ulasss Yazıyı Oku
    kota arttırıldıktan tam 3 gün sonra doldu.. anca çıkan olursa alabilirsiniz. ben bu 3 günlük sürede almıştım ama saat 14:03'de emir verildiğinde alım işleminin gerçekleştiğini çok kişiden duydum. denemenizden zarar gelmez.. yaklaşık 1 ayda %25 civarında kazandırdı bana. 2-3 ay daha elimde tutmayı düşünüyorum.. bence hala kar bırakır.
    İlginçmiş, mutlaka deneyeceğim T+2 olacaktır. Bir 12:30 öncesi, bir de 14:03 de iki farklı emir girişi yapayım. Teşekkür ederim.

3. Günaydın dün soylemeyi unuttum tahvil iceren fonların yani borçlanma aracları fonlarının haftası olabilir .. gecen seferki gibi bankalar tahvil alımı yapmayı planlıyorsa ki yapacagi düsüncesindeyim borclanma aracları güzel getiriler saglayacaktır..
    Pazartesi gorecez gelişmeleri..

Gunaydin , evet bunun icine eurobond larda dahil olurmu ?
     Alıntı Originally Posted by onur1064 Yazıyı Oku
    Günaydın dün soylemeyi unuttum tahvil iceren fonların yani borçlanma aracları fonlarının haftası olabilir .. gecen seferki gibi bankalar tahvil alımı yapmayı planlıyorsa ki yapacagi düsüncesindeyim borclanma aracları güzel getiriler saglayacaktır..
    SM-A405FN cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

5.  Alıntı Originally Posted by dell14 Yazıyı Oku
    Gunaydin , evet bunun icine eurobond larda dahil olurmu ?

SM-A405FN cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    $ 'da geri cekilme olmayacaksa olabilir..
    Gecen sefer panikle bankalar tahvile saldırmıştı bu seferde kademeli tahvil alımı yapabilir.. yani tahvil alımlarını zamana yayabilir..AR tutturmak için zamanları var ne de olsa..

6. TCD den bilgisi fikri olan kimse varmi
    10 15 gun once tahmini oranlar veriliyordu
    Simdi oda yok

ASUS_X007D cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Duhul
    Feb 2019
    İkamet
    Emmiden hakiki yalanlar
    Gönderi
    7,825
     Alıntı Originally Posted by cerento Yazıyı Oku
    TCD den bilgisi fikri olan kimse varmi
    10 15 gun once tahmini oranlar veriliyordu
    Simdi oda yok

ASUS_X007D cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Off the rekırd:
    Sayın Webster üstad veriyordu.
    Daha para piyasası fonlarının hesaba ne zaman geçtiğini bile bilemeyenlerin saçmalıkları yüzünden tavrını koydu.
    Üstadım palavrayı ve palavracıyı sevmez.
    Selamlar. Burada yazmış olduğum bilgi, yorum ve düşünceler tavsiye ve yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Webster üstad nerede diye sormayın, işte burada: https://www.hisse.net/topluluk/showthread.php?t=45203

Alıntı Originally Posted by onur1064 Yazıyı Oku
    Günaydın dün soylemeyi unuttum tahvil iceren fonların yani borçlanma aracları fonlarının haftası olabilir .. gecen seferki gibi bankalar tahvil alımı yapmayı planlıyorsa ki yapacagi düsüncesindeyim borclanma aracları güzel getiriler saglayacaktır..
    Hangi tahvilleri tercih edebilirler süresi kısa yada uzun olanlardan. Hangi fonlar mantıklı olabilir.

HTT den perşembe çıkış yapmıştım. 8 gün için % 1.78 artı yazmıştı.

Sayfa 439/1001 İlkİlk ... 339389429437438439440441449489539939 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •